Kocasından İntikam Almak için Genelevde Çalişmaya Başladı

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Tayland'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Aldatıldığından şüphelenen kadın, kocasının sürekli gittiği genelevle iletişime geçti.
Daha sonra merakına yenip düşüp geneleve giden kadın, kocasından intikam almak için işletme sahibinin "Burada çalışır mısınız?" teklifini kabul etti.

Tayland'ın Chiang Mai şehrinde yaşayan bir kadın, kendisini aldattığından şüphelendiği kocasının cüzdanını karıştırdı. Cüzdanda bir geneleve ait kart bulan kadın, bundan sonra bir plan yaptı.

MERAK ETTİĞİ İÇİN GENELEVE GİTTİ, İŞ TEKLİFİ ALDI

Kadın, kart üzerindeki numarayı arayıp kocasının sürekli gittiği yer hakkında daha fazla bilgi sahibi oldu. Daha sonra mekana gidip genelevi gören kadın, müdürle tanıştı. Genelevin müdürü, kadına kendileriyle çalışıp çalışmak istemediğini sordu.

KOCASIYLA KARŞILAŞMAKTAN KORKUYOR

Bu teklife şaşıran kadın, önce şaşırdı daha sonra kocasından en iyi bu şekilde intikam alacağını düşünüp teklifi kabul etti. Genelevde çalışmaya başlayan kadın, kocası ile bir gün tesadüfen karşılaşmaktan korktuğunu söyledi.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bence çok saçma bir intikam yöntemi ayrıca kocasına söylemiyorsa bir anlamı yok hani bende seni aldattım diye..
Hani yemeğine müshil falan koy dışarı çıkacağı zaman gitsin karıları sıçsın batırsın bak bir daha alıyorlar mı keraneye 🤣🤣🤣🤣
Böyle intikam mı olur.. beğenmedim

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Tayland da bu kutsal yalniz haber bana pek inandirici gelmedi valla

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bilemiyoruz ki @Xasthur genelev kayıtlarını incelemesi henüz öyle Bi röportaj varmiş

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bence çok saçma bir intikam yöntemi ayrıca kocasına söylemiyorsa bir anlamı yok hani bende seni aldattım diye..
Hani yemeğine müshil falan koy dışarı çıkacağı zaman gitsin karıları sıçsın batırsın bak bir daha alıyorlar mı keraneye 🤣🤣🤣🤣
Böyle intikam mı olur.. beğenmedim
Bu fikri not ediyorum müsaadenle

Üst Alt