Hoş geldiniz Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir,

Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı (Bu konuyu 1 Kişi görüntülüyor)

Chen

Elma Şekeri
Forum sorumlusu
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
5,465
En iyi cevaplar
0
Çözümler
1
Tepki puanı
1,437
Puanları
113
Yaş
33
Konum
Gotham
Cinsiyet
Kadın

Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı​


Ekranda koca ararken şöhreti yakalayan Hanife Gürdal, bir dargın bir barışık ilişkisini yürütmeye çalıştığı kocasıyla yine kavga etti. Kavga sonrası sosyal medyadan dekolteli fotoğrafını paylaşan Hanife'nin gönderisinin altına 'Kemal'e inat orasını burasını açmış' şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir döneme damga vuran izdivaç programları ile adını duyuran gelin adayı Hanife, sürpriz bir karara imza atarak sosyal medya hesabından kocası Kemal Ayvaz'la birlikte çektirdiği bütün fotoğrafları sildi. Daha önce de kocasından boşanacağı haberleriyle gündeme gelen Hanife, bu kararından vazgeçmiş ve kocasına bir şans daha vermişti."KEMAL'E İNAT ORASINI BURASINI AÇMIŞ"Kocasıyla fotoğraflarını silen Hanife, son olarak 2019 yılına ait bir fotoğrafını paylaşıp "Ömür uzun bir yol" notunu düştü. Kısa sürede çok sayıda beğeni alan gönderinin altına "Yine Kemal'le kavga etmiş ve Kemal'in hoşlanmayacağını bildiği halde yine ona inat orasını burasını açmış", "Kız sen yine mi ayrıldın Kemal'den?", "Trabzon lu bir adamla geçinmek çok zor" şeklinde yorumlar yapıldı. 

scope

Bronz Üye
Katılım
1 Mar 2020
Mesajlar
889
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
240
Puanları
63
Yaş
50
Cinsiyet
Erkek

Barbara

Alkışlarla Yaşıyorum
Gümüş Üye
Katılım
3 Ocak 2021
Mesajlar
1,118
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
252
Puanları
113
Yaş
24
Konum
Hologramya
Cinsiyet
Kadın
Hanife kötü yola düşecen Hanife
 

Bu Konuyu Görüntüleyenler

Üst Alt