Soru Kızlar Gold mu Gümüş mü?

Cherry

Platin Üye
Mutlu olmak istiorsaniz, sevgilinizi esinizi mutlu edeceksiniz.
Mutlu bir kadin , 10 erkekten de güclü kadindir. her konuda hemde : )

yemek de yapar, naz da cilvede..

Frenk

Altın Üye
Sen evlenirken özellikle gelcem @Frenk hatta ilk ay evine de gelirim bakalım yenge hanımın marifetleri nasılmış neler yapabiliyor mutfakta.....
balayına da gelcen mi ? şuna bak hanım sen alaydın bana nededn bıraktın diye sormazsa sana onu boşarım orada kesin

sanki degil gibi ama bilemedim şimdi cjsnxnanx

işten gelip sana yemek yapmayan kadın sana masaj mı yapar yapma dostum :D
kendini deri kıyafetlerin içinde boynunda tasma ile bulacaksın bence :D

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Mutlu olmak istiorsaniz, sevgilinizi esinizi mutlu edeceksiniz.
Mutlu bir kadin , 10 erkekten de güclü kadindir. her konuda hemde : )

yemek de yapar, naz da cilvede..
her konu diynce bi mutlu edesi gelmiyor degil insanin cjsnxnsnd

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
@Chen nin aşiret gelini olup 50 kilo altına sahip olmasu senin bu hayalinden daha gerçekçi bilesin :D
Yahuu bazı jestler karşiliklidir @uchiha kıyamadım sana yemek söyledim dese kalkıp masaj da yapar ama kadın saçindan topuğuna yorgun bebe beşik ayağına dolanırken, yemek yapmaya da çalişiyor. Adam da ne çocuğa bakıyor ne yemeğe yardım ediyor olsa

Kadın da robot değil ya masaja sıra mı kalır Allah aşkına kadını tenkit etmek için belki sebeplerin var ama bunca yükü üzerine yüklemek de vicdansızlık olurdu

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
balayına da gelcen mi ? şuna bak hanım sen alaydın bana nededn bıraktın diye sormazsa sana onu boşarım orada kesin

işten gelip sana yemek yapmayan kadın sana masaj mı yapar yapma dostum :D
kendini deri kıyafetlerin içinde boynunda tasma ile bulacaksın bence :D
yaaa o nasıl fantezi öyleee sncnzbxn allahtan gerisini söyledin cjzbcbd

Cherry

Platin Üye
Yahuu bazı jestler karşiliklidir @uchiha kıyamadım sana yemek söyledim dese kalkıp masaj da yapar ama kadın saçindan topuğuna yorgun bebe beşik ayağına dolanırken, yemek yapmaya da çalişiyor. Adam da ne çocuğa bakıyor ne yemeğe yardım ediyor olsa

Kadın da robot değil ya masaja sıra mı kalır Allah aşkına kadını tenkit etmek için belki sebeplerin var ama bunca yükü üzerine yüklemek de vicdansızlık olurdu

bu kadar uzun aciklayamazdim @Chen halletmis iste : )

seviorum bu kadini ben !!!

uchiha

Haybeden..
Altın Üye

ne ara düşündün de yazdın bunu böyle yaa

Frenk

Altın Üye

Sende @Cherry leşmesene allah aşkına senin bari Türkçen iyi yukarıdaki mesajlarda işten gelmiş yemek yapası olmayan kadından söz ediliyor :D

bebe nerden geldi ? o kadın bebeği bırakıp işe nasıl gideildi hem işe gitti hem bebeğe nasıl baktı birde ne ara yemek yaptı da erke yan gelip yattı da kadından hizmet bekledi :D

bu senaryolar ne sizde böyle :D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sende @Cherry leşmesene allah aşkına senin bari Türkçen iyi yukarıdaki mesajlarda işten gelmiş yemek yapası olmayan kadından söz ediliyor :D

bebe nerden geldi ? o kadın bebeği bırakıp işe nasıl gideildi hem işe gitti hem bebeğe nasıl baktı birde ne ara yemek yaptı da erke yan gelip yattı da kadından hizmet bekledi :D

bu senaryolar ne sizde böyle :D
Eve gelirken bebeği annesinden aldı :d ikisi de yorgun

Cherry

Platin Üye
Şehzade sanıyorlar kendilerini jfjxj koltuktan hiç kalkmasın hizmet ayağına gelsin :d

ya : ) ben simdi öyle yaziorumda bakalim cevaplar ne olacak diye.

Oysa kadin zeki ise, dedigi herseyi yaptirir @Chen , bunu sende biliyorsun..

yermiyiz biz hic : )

Erkeklerin zaaf noktalari belli : )

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ya : ) ben simdi öyle yaziorumda bakalim cevaplar ne olacak diye.

Oysa kadin zeki ise, dedigi herseyi yaptirir @Chen , bunu sende biliyorsun..

yermiyiz biz hic : )

Erkeklerin zaaf noktalari belli : )
Bir şeyler yapabilmek için erkekte de eser miktarda zeka olması gerekiyor :d biraz feraset olmalı, azıcık merhamet de olmalı. Diğer konuya hiç girmiyorum 🤣 bile ortak yaşamayı beceremeyen hiç evlenip karşıdakine eziyet etmemeli

Cherry

Platin Üye
Bir şeyler yapabilmek için erkekte de eser miktarda zeka olması gerekiyor :d biraz feraset olmalı, azıcık merhamet de olmalı. Diğer konuya hiç girmiyorum 🤣 bile ortak yaşamayı beceremeyen hiç evlenip karşıdakine eziyet etmemeli

öyle biri ilede bizim gibi kafalar evlenmez herhalde : )

Üst Alt