Kıskandığında Ne Yaparsın?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Tehlike çanları kimin için çalıyor

GIF by Super Simple

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bi tatlı tatlı kıskanmak var. Mesela çok oyun oynarsa ve eğlenirse yüzündeki gülümsemeyi kıskanırım.. çünkü sebebi ben değilim 🤣🤣🤣🤣
Birde kötü kıskançlık var hım ayrılık sebebi.. kaldıramam. Güven ayarlarım bozulur bozuldu mu düzelmez malum kazık listem uzun.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
@velevki takıldım. İlişkinin ilk bebeklik zamanlarında tatlı tatlı cilve oluyor da olgunlaşma evresinde karşılıklı iletişimle halledilir diye düşünüyorum. Sankim. Olabilir😅

velevki

🎈
Altın Üye
@velevki takıldım. İlişkinin ilk bebeklik zamanlarında tatlı tatlı cilve oluyor da olgunlaşma evresinde karşılıklı iletişimle halledilir diye düşünüyorum. Sankim. Olabilir😅
Böyle bir durumu ilk yıllarda çok nadir yaşadık biz. Fakat farkettim ki, olgunlaşma evresinde kıskançlık artıyor.. Dediğiniz gibi karşılıklı iletişimle halledilebiliyor.:)

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Böyle bir durumu ilk yıllarda çok nadir yaşadık biz. Fakat farkettim ki, olgunlaşma evresinde kıskançlık artıyor.. Dediğiniz gibi karşılıklı iletişimle halledilebiliyor.:)
Derler ya her ilişkinin rengi farklıdır diye. Demek sizinkinde olgunluk döneminde delirmeler olmuş. Heyecan katmıştır.

Üst Alt