Kedilere Özel Alışveriş 🐾

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bored Cat GIF

Evcil dostlarımız için her zaman en güzelini isteriz.
Burada lütfen alıp memnun kaldığınız mama, oyuncak, kedi bakım malzemeleri, kedi kumu vb deneyimlerinizi paylaşınız.😻🐈

Shocked Uh Oh GIF

Memnun kalmadıklarınızı da paylaşın bizlerde almayalım. 🙀

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
fff.jpgdddd.jpg
Bu iki ürünü aylardır kullanıyorum. Kedim severek yiyor bende sonuçlarından gayet memnunum. Ben kediyi sokaktan sahiplendiğim için çokta sağlıklı durumda değildi.
Bu iki mamadan sonra tüylerinde gözle görülür yumuşaklık ve parlaklık farketti.
Bugün farklı bir mama aldım kısırlaştırılmış mamalarda +1 yaş yazdığı için almıyordum kitten kısırlaştırılmış kedi maması buldum.
Adsız.pnsdfsdfg.jpg
Bakalım deneyimleyincede yorum paylaşırım. Kısırlaştırılmış mamaları kediler sevmiyor diyorlar umarım sever.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
asdfasdf.jpg
Kedi nanesini böyle aldım fakat bu avokadosunda takılıyken hiç ilgilenmiyor.
Kedi nanesi topunu çıkarırsam hem oynuyor hem dişliyor..yalamayı keşfedemedi. :haha: :haha: :haha:

Min

clerk
kuru mama: prochoice somonlu kısırlastırılmıs. 1 yıldır kullanıyorum ama kedilerimde egzamaya neden oldu malesef. veteriner önerisiyle bir sonraki ay kısırlaştırmadan önce kullandığım cat chow'a geçeceğim.
yaş mama: gourmet kullanıyordum ancak hanımefendiler beğenmemeye başladılar. felix&proline gibi ucuz yaş mama vereyim dedim silip süpürdüler fakat böbreklerine zararlı olabileceği için vermemeye kadar verdim, bir hal çaresine bakacağım. Elktrkdns

https://www.trendyol.com/ata-home/y...tiqueId=61&merchantId=231141&utm_source=share
linkteki ürünü almıştım. kaliteli ve sağlam geldi, kurulumu da basitti ancak 2 gün yatıp sonra yüzüne bakmadılar. nerde boş koli, poşet, ıvır zıvır var benimkiler onun içinde. malesef ruhları fakir.

kedi nanesi oyuncaklarını denemiştim sevmediler, naneyi alıp kumaşın içine doldurup diktim yanlarından ayırmıyorlar. bu şekilde yapmanızı tavsiye edebilirim.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
kuru mama: prochoice somonlu kısırlastırılmıs. 1 yıldır kullanıyorum ama kedilerimde egzamaya neden oldu malesef. veteriner önerisiyle bir sonraki ay kısırlaştırmadan önce kullandığım cat chow'a geçeceğim.
yaş mama: gourmet kullanıyordum ancak hanımefendiler beğenmemeye başladılar. felix&proline gibi ucuz yaş mama vereyim dedim silip süpürdüler fakat böbreklerine zararlı olabileceği için vermemeye kadar verdim, bir hal çaresine bakacağım. Elktrkdns

https://www.trendyol.com/ata-home/y...tiqueId=61&merchantId=231141&utm_source=share
linkteki ürünü almıştım. kaliteli ve sağlam geldi, kurulumu da basitti ancak 2 gün yatıp sonra yüzüne bakmadılar. nerde boş koli, poşet, ıvır zıvır var benimkiler onun içinde. malesef ruhları fakir.

kedi nanesi oyuncaklarını denemiştim sevmediler, naneyi alıp kumaşın içine doldurup diktim yanlarından ayırmıyorlar. bu şekilde yapmanızı tavsiye edebilirim.
Koliden asla vazgeçmiyorlar fpalm:
Nane topunu yere atınca yuvarlıyor oynuyor hem yalıyor. Diğer türlü bakmıyor.
Ben hala kısırlaştırılmış mama ile kitten mama karışık veriyorum.Birden mama değişimi kedilere asla yaramıyor.
1687629658935.jpeg
Toplu bi alcam ne alsam karar veremedim.Bende bundan veriyordum bitti markette yoktu 2 paket felix aldım.Royal canin daha önce denemiştim çok sevmişti.

Min

clerk
Koliden asla vazgeçmiyorlar fpalm:
Nane topunu yere atınca yuvarlıyor oynuyor hem yalıyor. Diğer türlü bakmıyor.
Ben hala kısırlaştırılmış mama ile kitten mama karışık veriyorum.Birden mama değişimi kedilere asla yaramıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 8795
Toplu bi alcam ne alsam karar veremedim.Bende bundan veriyordum bitti markette yoktu 2 paket felix aldım.Royal canin daha önce denemiştim çok sevmişti.
son yıllarda royal caninin içinde kedilere zararlı bir madde tespit edilmişti sizi korkutmak istemem ama, proplan ve royal canin verirken araştırıp alırsanız çok daha iyi olur. gourmet'in parça etli soslu, kıyılmış balık etli veya ızgara sığır etlisini önerebilirimm.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
son yıllarda royal caninin içinde kedilere zararlı bir madde tespit edilmişti sizi korkutmak istemem ama, proplan ve royal canin verirken araştırıp alırsanız çok daha iyi olur. gourmet'in parça etli soslu, kıyılmış balık etli veya ızgara sığır etlisini önerebilirimm.
Hiç okumamıştım.
Proplanı ve royali veterinerimde önerdiği için çok bakmadım açıkcası.
Bir bakıp öyle alırım. Teşekkür ederim. 🫰

• Kalp
Tepkiler: Min

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ay kedite öten küçük vir fare aldım o ötünce kedi korkuyor lkmdfkg :haha:

Min

clerk
tüy sağlığı için bir ürün ve vitamin önerebilecek olan var mıdır?

Aura

•paeonia•
Özel Üye

Aura

•paeonia•
Özel Üye
https://ty.gl/pg8mu9awb1

Yeni aldım, kedilerim daha çok su içmeye başladı.
Özellikle bütün gün evde olamıyorsanız çok pratik oluyor, aklınız kalmıyor.

Aura

•paeonia•
Özel Üye
https://ty.gl/5r3av6tbgx
Bu kadar ucuza bu kadar güzel bir ürün beklemiyordum, asla bir koku bırakmıyor.
@nunu sana bundan lazım, malum kaka meseleleri oluyor sende .d

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Üst Alt