Kaynana

Raison Detre

Altın Üye
anlamadım sevişirken kaynanayı da mı çağıracakmış ben mi yanlış anladım :D

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Sizde yani hep kötü düşünüyorsunuz toruna bakan kadın haklı konuşmuş 😂😂 gelecek planlarında üçüncü toruna yer yokmuş.

ConteS

👑
Gümüş Üye
annesi vefat etmiş babası terk etmiş kardeşleri olmayan birini bulursam evleneceğim sjsjsjs

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Bazen 2. Bir anne bazen ise gelinlik zamanlarindaki parcalanmis karakteri yuzunden acisini gelininden cikarmaya calisan eski geline denir.

ConteS

👑
Gümüş Üye
Bazen 2. Bir anne bazen ise gelinlik zamanlarindaki parcalanmis karakteri yuzunden acisini gelininden cikarmaya calisan eski geline denir.
sırf bu yüzden de kendi yaşadıklarını başkasına yaşatmanın anlamı yok ki keşke herkes yaşadıklarından pay biçip ona göre davransa

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
sırf bu yüzden de kendi yaşadıklarını başkasına yaşatmanın anlamı yok ki keşke herkes yaşadıklarından pay biçip ona göre davransa
Bazi insanlar yasam amaci bulamadigi icin bir insana ustunluk kurarak cehalet ile birlikte oyle hareket eder. Biz her ne kadar boyle desek de anadolu da ki insanlarda da sehirde ki insanlarda da boyle. Kaynana kavrami kadim bir kavram ve boyle ogretiliyor insanlara. Bununla ilgili yesilcamda cok iyi bir film var. Bu duruma atıf da bulunan. Alişen / aliye rona /hulya kocyigitin oynadigi "gelin" isimli film de.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Üst Alt