Karalama Defteri

Tupac

Gümüş Üye
Benim öyle bir sorunum yok : )

Yani ilk kez de bir adamin kilo derdi yaptigini görüyorum : ) bosver ya : ) göm gitsin
Yapmıyorum. Yapsam vermek içinde çabalarım. Sonucu kötü oluyor. Mesela durduk yere 2 3 tane içli köfte yedim. Nxnxn Ne gerek var. :D

Cafuné

Altın Üye
İnsan birine yalan söylüyorsa başkasına da söyler.

Börteçine

Bronz Üye
Üzülmekten yoruldum. Sinir krizi geçirmekten yoruldum. Ağzından tek kelime küfür çıkmayan adamken küfür etmekten, kendimi yumruklamaktan yoruldum. Öyle alıştım ki bu kötü günlere, biraz iyi olacak olsam hemen o şarkıları açıp düşürüyorum kendimi. Bununla yaşamayı sever oldum. İyi olan herhangi bir şeyden şüphelenir oldum. Mutlulukla alakalı herhangi bir belirti görsem onu hemen yok etmek isteyecek kadar düşmanı oldum. Yüzüm yanlışlıkla komik bir vidyoya gülecek olsa, kendimi vatan haini hisseder oldum. Bu böyle nereye kadar gider bilmiyorum ama ben artık yapamaz oldum.

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Aslında bazen aklım almıyor. Nasıl olur da bir insan hiç tanımadığı insanları kendinden daha çok düşünür. Sonuçta insan dediğin kendinden başka bir şey bilmez ki düşünsün ötekini, varsa yoksa kendi derdi, kendi acısı, kendi zevki, hadi bilemedin bir de anası babası, çoluğu çocuğu, eşi. Ama daha adını bilmediği bir başkasını, ya da kendinden binlerce kilometre uzakta yaşayanı, dip dibe yaşasa bile olmayanı niye düşünür ki insan. Niye kıymet verir ki, hiç bilmediği birine, o ne ne ki? Dimi? Sana ne elalemden..​
Ama bazısı işte bir tuhaf oluyor. Diyor ki ne kadar insan varsa bu dünyada hepsinin derdi benim derdim. Hatta bilse de kimsenin onun düşündüğü yok, o yine de inatla hepsini düşünüyor. Sonra da ne oluyor? Bir gece tanımadığı birileri kapısına dayanıp çekiyor tetiği. Halbu ki bu dünyada çoğu cinayette katil kurbanı şahsen tanıyordur dimi? Ama işte ne zamanki insan tanımadığı birilerini düşünmeye başlıyor katili de hiç tanımadığı birileri oluyor.​
Boşuna demiyorlar faili meçhul diye. Çünkü kurban tanımıyor ki katili. Katil desen o da kurbanı tanımıyor. Al buyur bir meçhul. Ee yüklersen koca gemiyi bu kadar meçhulle nereye gidecek başka. Sen ben hepimiz içinde anca gideriz meçhulün dibine..​

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Hayat o kadar hızlı akıp gidiyor ki, insan hiçbir şeyin farkına varamıyor.​
Ama ne zaman ki yaşlanıyor, etrafına verdiği zararları yavaş yavaş hatırlamaya başlıyor. Sonrada diyor ki ''şimdiki aklım olsa hayatta yapmam'' diyor da ne fayda.. Mesela ben biliyorum ki bin defa da doğsam bin defa da pişman olurum doğduğuma..​
Belki de can yakmak için gelmişimdir bu dünyaya. Bi' de pişman olmak için... Gerisi de biraz tango, biraz palavra...​

Raison Detre

Altın Üye
Aslında bazen aklım almıyor. Nasıl olur da bir insan hiç tanımadığı insanları kendinden daha çok düşünür. Sonuçta insan dediğin kendinden başka bir şey bilmez ki düşünsün ötekini, varsa yoksa kendi derdi, kendi acısı, kendi zevki, hadi bilemedin bir de anası babası, çoluğu çocuğu, eşi. Ama daha adını bilmediği bir başkasını, ya da kendinden binlerce kilometre uzakta yaşayanı, dip dibe yaşasa bile olmayanı niye düşünür ki insan. Niye kıymet verir ki, hiç bilmediği birine, o ne ne ki? Dimi? Sana ne elalemden..​
Ama bazısı işte bir tuhaf oluyor. Diyor ki ne kadar insan varsa bu dünyada hepsinin derdi benim derdim. Hatta bilse de kimsenin onun düşündüğü yok, o yine de inatla hepsini düşünüyor. Sonra da ne oluyor? Bir gece tanımadığı birileri kapısına dayanıp çekiyor tetiği. Halbu ki bu dünyada çoğu cinayette katil kurbanı şahsen tanıyordur dimi? Ama işte ne zamanki insan tanımadığı birilerini düşünmeye başlıyor katili de hiç tanımadığı birileri oluyor.​
Boşuna demiyorlar faili meçhul diye. Çünkü kurban tanımıyor ki katili. Katil desen o da kurbanı tanımıyor. Al buyur bir meçhul. Ee yüklersen koca gemiyi bu kadar meçhulle nereye gidecek başka. Sen ben hepimiz içinde anca gideriz meçhulün dibine..​

empati eşiğini aşıyorlar, o yüzden garipsiyorsun. Sağlıklı bir sınırı olmalı başkalarını düşünmenin. Hep kendini düşünsen yalnız ölürsün, paranoyak olursun.

Diemti

WoodStock 🤘☮️
empati eşiğini aşıyorlar, o yüzden garipsiyorsun. Sağlıklı bir sınırı olmalı başkalarını düşünmenin. Hep kendini düşünsen yalnız ölürsün, paranoyak olursun.
Şeyy bu Şahsiyet dizisinin 2. sezonundan şaapmıştım ben.
Azcık bende de var diye paylaşayım dedimdi. :p

Cherry

Platin Üye
Kadinlar asik olunca , manyaklasiorlar. Lanet olasi , degmiorlar da.

Diemti

WoodStock 🤘☮️
yakışıyor herife, masumiyet tiradı efsanedir o adamın. Sen bize dizi de önerirsin valla
Ses tonuyla oyunculuğu birleşince tiradlar çok yakışıyor.
En son Sıcak kafa diye dizi vardı, son bölümlerine yakın sadece konuşmadan bakışlarıyla bitirdi
Orada bile kısacık sessiz rolüne rağmen güzel oynamış.

Üst Alt