Kalbinizi çııt diye kıran şeyler

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Birde sürekli mıç mıç olamıyoruz.
İnsanların çoğu sürekli hediyeler güzel sözler duymak istiyor falan filan.
Bizdeki değer kavramı nesnel veya sözsel değil.. bize sevdiğimizi hiç bir kelama dökmeye veya göstermeye gerek olmadan anlayacak insan lazım.
Bilmem katılır mısın. Ben böyle düşünüyorum.
@Lafebesi

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Birde sürekli mıç mıç olamıyoruz.
İnsanların çoğu sürekli hediyeler güzel sözler duymak istiyor falan filan.
Bizdeki değer kavramı nesnel veya sözsel değil.. bize sevdiğimizi hiç bir kelama dökmeye veya göstermeye gerek olmadan anlayacak insan lazım.
Bilmem katılır mısın. Ben böyle düşünüyorum.
@Lafebesi
imzamı atar gerekirse cezamı yatarım o kadar doğru , hep derim keşke az konuşup çok anlaşabilsek diye... de işte masumiyet hala duruyorsa..

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
imzamı atar gerekirse cezamı yatarım o kadar doğru , hep derim keşke az konuşup çok anlaşabilsek diye... de işte masumiyet hala duruyorsa..
Masumiyetten kastın ne bilemem.
Her boku yemiş canı ne istiyorsa yapmış bir insan yaşamak istediği ve istemediği hayata karar verebilir. Fakat masum kalıp kimseyle görüşmemiş ne biliym kapalı kutu gibi kalmış biri bir gün keşke kafama göre takılsaydım diye evliyken arayısa da girebilir. Burda mesele neyi yaşamak istediğin.
Bu şey gibi biraz..
Saf insan demek iyi insan demek değildir. Çünkü saftır hiç bir şeyin farkında değildir.
Biz akreplere de özgüdür.. bazen kendimizi çok acımasız eleştiririz. Ortalık şerefsiz dolu boşver her insan hata yapar de geç.. şee yapma 🤣🤣🤣

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Masumiyetten kastın ne bilemem.
Her boku yemiş canı ne istiyorsa yapmış bir insan yaşamak istediği ve istemediği hayata karar verebilir. Fakat masum kalıp kimseyle görüşmemiş ne biliym kapalı kutu gibi kalmış biri bir gün keşke kafama göre takılsaydım diye evliyken arayısa da girebilir. Burda mesele neyi yaşamak istediğin.
Bu şey gibi biraz..
Saf insan demek iyi insan demek değildir. Çünkü saftır hiç bir şeyin farkında değildir.
Biz akreplere de özgüdür.. bazen kendimizi çok acımasız eleştiririz. Ortalık şerefsiz dolu boşver her insan hata yapar de geç.. şee yapma 🤣🤣🤣
masumiyetten kastım şu ki ; hani bi insanı sevmişsindir ha belki o da seni bi ara sevmiştir yüce ve ulu gönlünün içine giremediğimizden bilemiyoruz fjdhdhdh ( acı gülüş) zerre kadar şüphe etmezssin , aklına en ufak sorgulayıcı bir esinti bile gelmez , herşeyi çok güzeldir , özeldir onun birşey söylemesine gerek yoktur odağın ilgin o kadar ondadir ki minik bir dudak hareketi ile yasadigi günün röntgenini çekebilirsin... hani o kadar bir olduğunu düşünüyorsundur ki askere giderken orda harcamak üzere biriktirdiğin bütün parayı kitabının arasına bırakıp gidersin ya hani .. sonra döndüğün hiçbir şey yerinde yoktur biraktığın gibi değildir hiçbir şey , aslında kaybolan onun masumiyeti değil bunu çok düşündüm , senin masumiyetin harcanan burada çünkü asla kimseye güvenemeyeceksin ya hani... falanlar filanlar ... kaptirdimnda uzatmamakta fayda var. yine de haklısın eskiden çok güzel bi duvar yazisi vardi "alem göt olmuş" haklılarmış

limonata

Altın Üye
sevdiğim çocuğu sevgilimii he best kankama kaptırmış olmak
bu his beni vurdu vurdu duvara fırlattı 😁

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
sevdiğim çocuğu sevgilimii he best kankama kaptırmış olmak
bu his beni vurdu vurdu duvara fırlattı 😁
Bu çıt değil ama üstüne toprak atmışlar resmen bu ne ya aboo toplaşak dövek mi napak

Ne var biliyor musun bugün senleyken gözü dışarda olanın yarın yanındakini bırakıp bir başkasına gitmesi kaçılılmazdır. Bu yüzden erkenden kurtulmuşsun git kına yak göbek falan at valla ben senin için yakarım üşenirsen yeterki iste

dinamickaygısız

Platin Üye
Başka bi levele geçtim galiba incinemiyorum, umrumda olmuyor. :honk:

limonata

Altın Üye
Bu çıt değil ama üstüne toprak atmışlar resmen bu ne ya aboo toplaşak dövek mi napak

Ne var biliyor musun bugün senleyken gözü dışarda olanın yarın yanındakini bırakıp bir başkasına gitmesi kaçılılmazdır. Bu yüzden erkenden kurtulmuşsun git kına yak göbek falan at valla ben senin için yakarım üşenirsen yeterki iste
götleri yamulsun yuav.
ne ağlamıştım jdjdjd neyseki hâlâ çıtırım

Raison Detre

Altın Üye
Yağmur olacağı söylenen gün güneş açınca kalbim burkuluyor

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bazı ufacık şeyler

V

Valkyrie

en yakın arkadaşımın başkalarıyla fingirdemesi beni üzer hep beni sevsin hep benimle ilgilensin isterim .)

Üst Alt