Kadınların İlk Buluşma Talihsizlikleri

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bana önceden haber vermeden evime geldi ve gitmeden önce bir öpücük istedi. Gözleri açık öpüyordu ve soğuk, ölü gözleri vardı. Aynı zamanda kendini nazi ilan etti ve bana “Siyahları sevmiyorum ama sen iyisin” dedi. Bu lisedeydi neyse ki iş erkeklere geldiğinde içgüdülerime güvenmeyi çabucak öğrendim.

Tuhaf ve korkunç bir randevunun sonunda, ben gitmek için dönerken benden sarılmak istedi. "Bunun sonu ne olacak" diye düşündüm. Ben geri çekilirken, ben kurtulamadan kafamın arkasını zorla tuttu ve dilini ağzıma soktu. Ertesi sabah, gelen kutumda bana yanlış olan her şeyi ve neden ikinci bir randevuyla ilgilenmediğini söyleyen üç sayfalık bir e-posta aldım

İlk buluşmamızda beni sevdiğini ve evimizin rengini seçmeme izin vereceğini söyledi. Akşamın geri kalanı süper garipti. Onunla bir daha hiç konuşmadım.

Onu bir nedenden dolayı evime aldıktan sonra çamaşır makineme işerken gördüm.

Beni arkadaşlarıyla yemeğe davet etti. Eh, arkadaşları onun tüm ailesiydi ve ben geldiğimde (zamanında) yemeklerinin yarısına gelmişlerdi.

Onunla şehir merkezindeki küçük bir dükkanda kasiyer olarak çalışırken tanıştım. Tipim değildi ve biraz tuhaf görünüyordu, ama gençtim ve sıfır gerçek flört deneyimim vardı. Arkadaş olarak kahve içmeyi kabul ettim ve romantik bir ilgim olmadığını açıkça belirttim. Kendisinin Gatsby, benim de Papatyası olduğuma ikna oldu (Muhteşem Gatsby filmi daha o yıl vizyona girmişti). Beni takip etmeye ve birlikte olmanın kaderimizi anlatan iş yerinde bana durmadan mektuplar ve hediyeler göndermeye başladı.

Bütün gece beni olumsuzlamaya çalıştı ve kaç kardeşim olduğunu sorduğunda ona söyledim ve birkaç yıl önce vefat ettiği bilgisini ekledim. Kardeşimi öldürüp öldürmediğimi sordu.

dinamickaygısız

Platin Üye
Benim ilk buluşmamda kız arkadaşım hesabı ödemekte ısrar etmişti :honk: kıramamıştım ne güzel hesap ödüyordu :honk:

dinamickaygısız

Platin Üye
Çöpçüde olsan kralda olsan seni seviyorum diyordu :honk:
Masal gibiydi :honk:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
eski sevgilim ilk buluşmamıza kuzeniyle gelmişti .s.s :honk:
gittiğimiz yerde fener kasımpaşa maçı açıktı ben de maçı izlemiştim :honk: emre ve alper atmıştı golleri.... gündüz vakti bi de cumartesi maç mı olurmuş............................ 🚬

Üst Alt