Japonya'yı sarsan "büyük" skandal!

Cherry

Platin Üye
Japonya'yı sarsan "büyük" skandal!

Japonya'nın Takasago kentinde bir ortaokul müdürü, öğle arasında kahve otomatından 0,75 dolarlık bir fincan için para ödeyip 1,25 dolarlık kahve alırken yakalandı.

Okul müdürü öğrencilerden ve ailelerinden defalarca özür dilemesine rağmen görevine son verildi.

(Fotoğraf temsilidir)

Bild

Cherry

Platin Üye
Japonların sahip olduğu toplumsal hassasiyete bizler sahip olamayacağız.

• Beğen
Tepkiler: Eru

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O da bir şey diye başlayan cümleler kuracaktım da say say bitmez şimdi üşendim mkckfk

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Her ne kadar kulturlerini ve dogal guzelliklerini sevsem de. Cok karanlik taraflari oldugu gercegini goz ardi edemiyorum. Bir yanim hayran ama bir yanim nefret ediyor.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Çoğu milletin karanlık tarafı yok mu sence?
Yahu var olmasina var tabi. Fransizlarin marqi do sad'i var. Cinlilerin maosu var , almanlarin hitleri var , turklerin voyvodasi var.
Ama japonlarin genel anlamda tarihinden bu yana da kultlesmis ve bir cok karanlik akimi kategorize etmis seyleri var. Bunu nasil anlatabilirim bilmiyorum ama sapkinlik ve hayal gucunun karanlik tarafi cogu korku filmi ve sinemaya ilham kaynagi olmustur mesela. Sapkinlik orani fazla. Pedofili fazla.. Evet her ulke de boyle insanlar var ama arastirma yaptigin zaman onlarin ne denli takintili ve yasanti haline getirdigini gorursun. Konumuz japonya degil de baska bir sey olsa onun icinde konusabilirdik mesela ama bu bir cirpida anlatabilecegim bir sey degil.

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Kaynak aradım durdum "acaba gerçek mi" diye. PAranoya sahibi olduk yemin ederim. Hani neredeyse içimden " amaan bir kahve sonuçta ne abartmışlar " diyordum. Fakat sonra düşündüm ki ahlaksızlığın büyüğü küçüğü olur mu? hırsızlık hırsızlıktır.

dinamickaygısız

Platin Üye
ne saçmalık bunun için işten mi çıkartılır. Bizim burada ülkeyi götürüyorlar :honk:

• sigara
Tepkiler: Eru
Üst Alt