İlişkilerde Sorun Çıkaran Burçlar

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
KOÇ BURCU

Süper kahraman enerjisine sahip olan Koç burcu insanı, kibirli ve agresif olabilir. Alt etmek ve başa çıkmak doğalarında vardır ve bunun için kavga çıkarmaktan geri durmazlar. Basit bir anlaşmazlıkta bile dürtüsel bir adımla kaos çıkarabilir ve gemileri yakmaktan geri durmazlar!

BOĞA BURCU

İnatçı, hırslı ve kıskançtır Boğa burcu insanı ve kolayca sinirlenebilir. Sinirlendiğinde gözü hiçbir şey görmez ve inadından kolay kolay vazgeçmez. Dediğim dedik ve ısrarlı duruşu, elde etmeye yöneliktir. İstediği olmadığında ya da eleştirildiğinde gözlerini kısacak ve lafını esirgemeyecektir!

İKİZLER BURCU

Kaosu karınlarında taşır İkizler! Öfkesi aralıklı olsa da, kelimelerle ve bitmek tükenmek bilmeyen eleştirileriyle, çatışmaları büyütmekte üstlerine yoktur. Kendilerinin sahip olduğu pratik zekaya karşılık bulamadıklarında bile huysuz ve tartışmaya açık olacaklardır.

S

Serçe

Süper kahraman enerjisine sahip olan Koç burcu insanı, kibirli ve agresif olabilir. Alt etmek ve başa çıkmak doğalarında vardır ve bunun için kavga çıkarmaktan geri durmazlar. Basit bir anlaşmazlıkta bile dürtüsel bir adımla kaos çıkarabilir ve gemileri yakmaktan geri durmazlar!

Selam ben koç

Cafuné

Altın Üye
Koç burçları neden hep böyle

• Sırıt
Tepkiler: CaT

angie

2022-23
Bronz Üye
Boğalarla pek anlaşamıyorum zaten

Sade

Özel Üye
Koç ve boğa insanını pek sevmiyorum..

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Chen şöyle Oğlakları bol bol öven yere göğe sığdıramayan ne bileyim bütün kızları oğlaklara yönlendirecek bir haber bulup bizlerle paylaşsana?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Hem koç hem ikizler listede .s.s evet bayılıyorum dürtüsel hareket edip ani kaoslar yaratıp her şeyi tarumar etmeye 🤦‍♀️ Kaostan beslenmek de benim lanetimse demek ki .s.s agresiflik ve gereksiz kibir konusuna girmiyorum .s.s

Üst Alt