İçinden Geçeni Söyle

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
3 haftadır yayın açıyorum
Hatta forumsala müzik yayını açasım var ama hala bi başlık oluşturmayı başaramadım 🤦🏻‍♀️ bayram falan ramazan geçti bi başlık açıcam bakalım
Hem ben sana bir şeyleri anlatmadım bi özeline damlarım 🤣
Burada yayın açarsan gece aç ama yayın gününü saatini önceden haber ver çiçeğim yayının olduğunu bileyim kaçırmak istemiyorum

Özellikle Burç yorumlarından sonra (sabaha dek kırılmıştı 😁😂) ahh @SleepleSsS kulakların çınlasın

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Belime levyeyle vurmuşlar gibi ağrıyor ya.
Yaşlanmak zor gençler.

Tupac

Gümüş Üye
Bir insan bir konuda size saatlerce nutuk atıyorsa bilin ki ileride olacak ve yapacaklarının bahanesini hazırlıyordur. (:

Nepenthe

Time changes everything
Gümüş Üye
Yaz geldi, karpuz kabuğu denize düştü. 3 yıldır tatil yapamayan biri olarak bu sezon 1 ay boyunca Datça palamutbüküne demir atıyoruz.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Burada yayın açarsan gece aç ama yayın gününü saatini önceden haber ver çiçeğim yayının olduğunu bileyim kaçırmak istemiyorum

Özellikle Burç yorumlarından sonra (sabaha dek kırılmıştı 😁😂) ahh @SleepleSsS kulakların çınlasın
Burada açılan programı öğrenemedim
Twitch üzerinden açıyom işte oraya üye olmak bi maile bakıyor olur musunuz bilmem chat anlık akıyor falan
Burdan yayın yapılan programı indirdimde esra falan gösteremeden iş güç dedi gitti öyle kaldı 🥲

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Burada açılan programı öğrenemedim
Twitch üzerinden açıyom işte oraya üye olmak bi maile bakıyor olur musunuz bilmem chat anlık akıyor falan
Burdan yayın yapılan programı indirdimde esra falan gösteremeden iş güç dedi gitti öyle kaldı 🥲
Benim twitchim yok ki ama Bi bakayım oraya da üye olalım en kısa Zamanda çiçeğim

Vera

Gümüş Üye
Belki de bütün mesele o kadar yorgunluktan çıktıktan sonra karşıda kimin beklediğiydi. Çıktıktan sonra bu savaştan, yenilgilerden, anlık hazlardan, yanlış anlaşılmalar, dengesizliklerden arındıktan sonra gözün açıldığında kim orda olacak? Kim kollarını açacak? Belki de sadece bunun içindi bu kaos.

Eros

Gümüş Üye
İşten eve gelirsin, mutfağa girersin ve seni şöyle bir sürpriz karşılar. Vay tırnağına kurban olduğum anam benim ❤️

IMG_20240326_232412.jpg
Olsa da yesek

Eros

Gümüş Üye
Son 2 buçuk saat gözler kapanınca soğuk havaya çıkıyorum açılıyor

Sade

Özel Üye
Hava sıcaktır diye elbise giydim meğer yağmur yağmış gece dondummmm..

Üst Alt