Holyspectre

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kim bilir kaç yıl oldu yaaa vay be düşünüyorum da

Çok tatlıydın hep, tanıdığıma hiç pişman etmedin

limonata

Altın Üye
Geçen bir muhabbet etmişiz
Üf
Cidden kral bir insan ;d
Forumda muhabbet ettiğim ilk kişi

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Her telden konuşulabilecek biri. İşin en güzel yanı açıklama gereği duymuyorsun konuşurken, o zaten anlıyor anlatmak istediğini.:)
Efendiliğine, yardımseverliğine ve güzel sesine değinilmiş zaten.

CaT

🎈
Board Admin
Sınırsızca herseyimi anlatabileceğim coook nadir hatta belkide tek kişi desem yeridir.. her konuda önyargisiz destekleyici bilgisi olsun, bikmadan dert dinlemesi olsun, goygoyun dibine vurması olsun.. bir okadar olgun bir okadar eglenceli ❤ çok rahat görünür ama hic ummadığın detayları yakalar..

çok tuaf bir şekilde dedikodunun dibine vururuz ama hic bir özel bilgi dahi vermez baska insanlar hakkında.. bu da en beğendiğim yönlerinden biri.. bunu nasil basariyorsun be adam? Hdksjdks

kelimeler kifayetsiz kalir, tanımak gerek ama dikkat edin iyi bir insan sarrafıdır hafife alip kandirmaya kalkmayın yemez hdkjds 😜

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sınırsızca herseyimi anlatabileceğim coook nadir hatta belkide tek kişi desem yeridir.. her konuda önyargisiz destekleyici bilgisi olsun, bikmadan dert dinlemesi olsun, goygoyun dibine vurması olsun.. bir okadar olgun bir okadar eglenceli ❤ çok rahat görünür ama hic ummadığın detayları yakalar..

çok tuaf bir şekilde dedikodunun dibine vururuz ama hic bir özel bilgi dahi vermez baska insanlar hakkında.. bu da en beğendiğim yönlerinden biri.. bunu nasil basariyorsun be adam? Hdksjdks

kelimeler kifayetsiz kalir, tanımak gerek ama dikkat edin iyi bir insan sarrafıdır hafife alip kandirmaya kalkmayın yemez hdkjds 😜
@HolySpectre kim ya önce ben gördüm seni

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
mesajlarıma hep haha tepkisi atıyo :honk:

holychrist bu tepkisiyle ne demek nereye varmak istemektedir :T:

pumpkin

Elmas Üye
an itibariyle gelmiş geçmiş forum tarihimde tarafımca en çok sevilen minim minimm adminim olmuştur kendisi :torpu:
eğer bir gün anandan emdiğin sütü burnundan getirmeye kalkarsam bugün foruma eklediğin smileyleri hatırlat :honk: unutursak kanımız kurusun ccc holy reis :honk:

Nobody

Teknik Admin
an itibariyle gelmiş geçmiş forum tarihimde tarafımca en çok sevilen minim minimm adminim olmuştur kendisi :torpu:
eğer bir gün anandan emdiğin sütü burnundan getirmeye kalkarsam bugün foruma eklediğin smileyleri hatırlat :honk: unutursak kanımız kurusun ccc holy reis :honk:
Ben o noktaya gelebileceğimizi sanmıyorum ama yine de bu söz burada dursun. Eee Ne demişler; sakla samanı gelir zamanı

pumpkin

Elmas Üye
Bence o noktaya gelebileceğimizi sanmıyorum ama yine de bu söz burada dursun. Eee Ne demişler; sakla samanı gelir zamanı
son admin bükücülerdendim ben bi zamanlar :honk: yok sen bizdensin bişe diyen olursa haber et beynine vuralım vur de vuralım reissss

Nobody

Teknik Admin
son admin bükücülerdendim ben bi zamanlar :honk: yok sen bizdensin bişe diyen olursa haber et beynine vuralım vur de vuralım reissss
Ben klasik forum admini olduğumu düşünmüyorum zaten. Aksine üyeden daha düşük bir mevkide gibiyim. Rankımı forum hizmetlisi diye değiştirsem yeridir :T:

pumpkin

Elmas Üye
Ben klasik forum admini olduğumu düşünmüyorum zaten. Aksine üyeden daha düşük bir mevkide gibiyim. Rankımı forum hizmetlisi diye değiştirsem yeridir :T:
kıyamam yaaa .s.s du sen forum biraz büyüsün darbe yaparız abisi :honk: o zaman onlar düşünsün ksdjgsoıdgj

pumpkin

Elmas Üye
Kendi kendime mi yapacam darbeyi :honk:
hiç vizyoner değilsin yaa .s.s büyüyünce bi sürü admin de olcak öle düşün :honk: bi de bu tepkilere böle elini kafasına vuran smiley eklenmesi lazım, az önceki tepkimi tam ifade edemedim bu mesajına :honk:

dinamickaygısız

Platin Üye
35447B95-8E94-451D-907D-CC4F41DC50A8.jpg

😁

limonata

Altın Üye
aa minnakim
poncik cocuk
cicekk gibi cocuk ona guzel bi hatun bulcam yeni hedefim zjsmnsbdmd

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Aslında yazacak bir çok şey olmasına rağmen ben ne yazacağımı bilemedim.
15 sene dile kolay.
(10 senemiz ayrı geçse de sonra sarılabildik jdjdj)
Neyse, o içimi biliyor.
:torpu:

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Yeri apayrı, seviyorum.
Güncellemek istedim. .d

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt