Hijyen Bilekliği Taşınabilir Hijyenik Dezenfektan Satışı Sitesi

Hijyen bilekliği nedir?

Hijyen bilekliği taşınabilir el hijyeni çözümüdür.

Hijyen bilekliği herkes için gerekli günlük el hijyeni düşünülerek üretildi!
Hijyen bilekliği, günlük yaşantınızda, hareket halindeyken her zaman her yerde kullanabileceğiniz hijyen dostunuzdur.

Müşteri, kişi veya para teması ile ilgili mesleklerde patojenlerden enfeksiyon riski özellikle yüksektir. Bu enfeksiyonlardan korumak için firmalara hijyen ürünlerimiz hakkında danışmanlık veriyoruz.

Hijyen standartlarını günlük işlere entegre ederek, çalışanlarınıza ve müşterilerinize covid-19 enfeksiyonlarına karşı basit koruma sağlayabilirsiniz.

60eb58f7b8b8dac8a92cd308cda514b4.jpg

Hijyen Bilekliği Nasıl Kullanılır?
Hijyen bilekliği yeniden doldurulabilir
Bileklikteki düğmeye basarak el ve avuç içi dezenfeksiyonu için yeterli dozda dezenfektan / jel ihtiyacınızı karşılarsınız.

Tank hacmi 5-6 uygulama ve en iyisi için yeterlidir: hijyen bilekliği ile birlikte verilen doldurma aparatı ile kolayca dezenfektan doldurabilirsiniz. Bu sayede sınırsız kullanım sağlamaktadır.

Hijyen bilekliği ile sadece elleriniz temiz değil, aynı zamanda çevremiz de temiz olacak.

Hijyen Bilekliği Ne İçin Kullanılır?
Hijyen Bilekliği kullanırken göze çarpmayan bir üründür, bu nedenle müşterilerle temas halindeyken kullanmanızda bir sakınca oluşturmaz.

Siz işinizi kesintiye uğratmadan her zaman kullanılabilir ve diğer ürünlerin aksine bileğinize rahatça takılabilir.

Özellikle dış ortamdaki tehlikeler açısından şirketlerin müşterilerini ve çalışanlarını Covid-19 enfeksiyonlarına karşı basit ve gelişmiş bir koruyucu önlem almaları çok önemlidir.

Daha detaylı bilgi, ürünü sipariş vermek ve ürün tanıtım broşürü için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak :
https://www.hijyenbilekligi.com/hijyen-bilekligi-nedir/

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
ilk defa duydum ve gördüm :honk:
belki de hatırlamıyorumdur, hafızam artık olmadığı için bilemedim .s.s

Üst Alt