Hangi Burç Neye Asla “Hayır!” Demez?

Arthur

Huysuz ve tatlı adam..
Gümüş Üye
Koç
Koç başlangıçların büyüsüne kapılmak, atılımlara zıplamak için dünyaya gelmiş, girişken enerjisinin hakkını verir. Esaslı bir challenge’a, çekişmesi bol, doyumu yüksek bir kavgaya, adrenalini yüksek sportif maceralara, şovunu yapıp galibiyet dansı yapabileceği hiçbir iddiaya hayır demez! Belli etmese de yorgun düştüğü mücadele yüklü bir günün sonunda, kendini arzu dumanı üstünde karşılayan sevgiliye, spontane bir sevişmeye de asla hayır demez!

Boğa
Henüz yemekten gelmiş, üstelik tıka basa doymuş dahi olsa, özenle hazırlanmış, çeşit çeşit yemeklerle bezenmiş kaliteli bir masada, şık bir yemeğe asla hayır demez! Lüks olsun benim olsun taraftarı Boğa, bir de konforluysa, keyfine düşer, kaliteli bir masaja asla hayır demez! Maddi hiçbir zevke arkasını dönemeyen Boğa, keyif alanlarının genişlemesine, bacaklarını uzatıp rahatına bakmaya, sevdiğiyle şehveti bol bir sevişmeye asla hayır demez!

İkizler
Konu sosyalleşmekse detay ayırt etmez, eş dostla muhabbete bir de zekâ dolu bir söyleşisi ise asla hayır demez. Zihinsel flörte, öğrenmenin en basitine, dedikodunun hiçbir çeşidine hayır demez! Yeni başlayacak bir eğitim varmış, içeriği öyle dolu dolu değil ama fikir sahibi yapar deyin, İkizler çoktan not defterini almış, çantasını hazır etmiş kapıda bekler. Zihinsel hiçbir faaliyete, bilginin hiçbir türüne hayır diyemez!

Yengeç
Sevmeye, sevilmeye gönlünü kocaman açan Yengeç, şefkatin hiçbir çeşidine hayır demez. Tüm aile bireylerin uzun masaların etrafına dizildiği sarmaşmalar dolusu buluşmalara, kalabalıklarda afiyetle yenen ev yemeklerine, nostaljinin hiçbir dokunağına hayır demez! Anılarını hatırlatacak, köklerinde seyahate çıkaracak, geçmişini bugünde canlandıracak hiçbir sohbete kulağını tıkamaz, ilişkiye hayır demez!

Aslan
İhtişama, şatafata, gösterişe en çok da övüldükçe övülmeye asla hayır demez! Her ortamda lider olmaya, kaldırım mühendislerinin başı, ıvır zıvırcıların şahı dahi olsa hayır demez! Tüm gözlerin ona bakmasıyla, egosunun asırlar boyunca okşanmasıyla yetinmez, sözcükler dolusu pohpohlanmaya asla hayır demez!

Başak
Sorumluluk almaya ve derleyip toplamaya asla hayır demez. Kaybolmuşların yardım çağrısına, detaylarında zevkten dört köşe olacağı işlere, mükemmelleşme yolunda atılan hiçbir adıma, kusursuza hayır demez! Üretkenliğine üretkenlik, pratikliğine pratiklik katacak hiçbir şeye hayır demez, diyemez!

Terazi
Sosyalleşmeye, ilişkinin hiçbir türüne mümkünü yok hayır demez. Sanatsal değeri olana, estetik algısını doyurana, haksızlıklara göğüs germeye asla hayır demez. Küslerin imdadına koşmaya, her durumda uzlaşıma sonuna kadar evetçi Terazi; dolabı giysiden dolup taşsa, cebinde beş kuruşu kalmasa, borçlarına borç katsa, hiçbir alışverişe hayır demez!

Akrep
Sırlar dünyasında gizlenmeyi başarmışları gün yüzüne çıkarmaya, bulmacaları çözmeye, gürültüsü bol gecelere, karanlık fantezilere asla hayır demez! Soğuk intikam yemeklerine, kılı kırk yarıp ulaştığı bilgilere, keşfedilecek hiçbir bilinmeze hayır demez!

Yay
“Risk budur!” diyebileceği tüm maceralara kafa üstü atlamaya, sınırsız özgürlüklere, dünyanın herhangi bir köşesine seyahate, farkı kültürlerle tanışmaya, eğlencenin hiçbir çeşidine hayır demez. Entelektüel tartışmalara, felsefelerin en derinine inmeye, dinler dünyasına açılan mistik kapılara hayır demez! Fanatiği olduğu bir görüş varsa, hiçbir söylemine hayır demez!

Oğlak
Terfiinin zamansızına, itibarın artanına, saygının sonsuzuna asla hayır demez. Sonunda çıkar sağlayacağı hiçbir anlaşmaya hayır demez! Kariyer basamaklarından üçer beşer çıkmasını sağlayacak kuvvetlere, değerine değer katacak bir sevgiliye asla hayır demez! Her tür etkinlik organizasyonuna, milletin cebindeki parayı yönetmeye hayır ne kelime bayılır bile.

Kova
Bilimsel bilgiye, teknolojik buluşlara, deneysel olan hiçbir şeye hayır demez! Marjinalliği yüksek, farklılığı bol, sınırları zorlayan hiçbir deneyime hayır demez. Elini korkak alıştırmaz, sevişme adaylarına kota koymaz, gözünü maksimuma diker ve bu dünyada karşılaşması muhtemel hiçbir şeye hayır demez! Yüksek toplumsal duyarlılığıyla, dünyada var olan tüm dezavantajlı gruplar için elini taşın altına koymaya hayır demez!

Balık
Şiire, müziğe, sanatsal faaliyetlerin her türüne, mistik olan hiçbir şeye, falcıya, büyücüye, hayır demez, denizden kehanet çıksa afiyetle yer! Aman diyene el vermekten geri durmaz, hiçbir yardım çağrısına sırtını dönmez, acil durum sinyallerine hayır demez! Kendini ulvi bir amaca adamaya ve de teslim olduğu inancın hiçbir ritüeline hayır demez!

CaT

🎈
Board Admin
Balık
Şiire, müziğe, sanatsal faaliyetlerin her türüne, mistik olan hiçbir şeye, falcıya, büyücüye, hayır demez, denizden kehanet çıksa afiyetle yer! Aman diyene el vermekten geri durmaz, hiçbir yardım çağrısına sırtını dönmez, acil durum sinyallerine hayır demez! Kendini ulvi bir amaca adamaya ve de teslim olduğu inancın hiçbir ritüeline hayır demez!

Demem lazim ama...

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Gizem severiz, çözeriz.
İntikam almaya değer gördüğüm kimse yok. En güzel intikam beni kaybetmesi çok seri insan sildiğim doğrudur. 💃

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Evet, intikam olayına ben de girmiyorum. Yani canımı ya da sevdikleriminin canını acıtmadıysa, gerek psikolojik gerekse fiziksel olarak bana ya da onlara herhangi bir zarar vermediyse uğraşmam.

Ben bayağı bayağı intikamcıymışım.: ))))))))))))))

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Flowers Spring GIF

@döngüsel kimse intikam almaya değecek kadar değerli değil içinde baharlar açtir

• Beğen
Tepkiler: CaT

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Siz de sadece kendi burcunuzu mu okursunuz :d

velevki

🎈
Altın Üye
Başak
Sorumluluk almaya ve derleyip toplamaya asla hayır demez. Kaybolmuşların yardım çağrısına, detaylarında zevkten dört köşe olacağı işlere, mükemmelleşme yolunda atılan hiçbir adıma, kusursuza hayır demez! Üretkenliğine üretkenlik, pratikliğine pratiklik katacak hiçbir şeye hayır demez, diyemez!

Çok doğru ..

S

Silinen üye 831

Kova
Bilimsel bilgiye, teknolojik buluşlara, deneysel olan hiçbir şeye hayır demez! Marjinalliği yüksek, farklılığı bol, sınırları zorlayan hiçbir deneyime hayır demez. Elini korkak alıştırmaz, sevişme adaylarına kota koymaz, gözünü maksimuma diker ve bu dünyada karşılaşması muhtemel hiçbir şeye hayır demez! Yüksek toplumsal duyarlılığıyla, dünyada var olan tüm dezavantajlı gruplar için elini taşın altına koymaya hayır demez!
bir cümlesi bile uymuyor bana:)

Aforizma

Bronz Üye
balık burcu su ürünlerine asla hayır demez çünkü kendisini tavada görmeyi sever alksdj

Üst Alt