Hangi Burç Nerede Tatil Yapmak İster

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
BOĞA: Doğayla iç içe tatil tercihi olan Boğa burcunun gideceği ülke İskoçya olurdu. Mimarisiyle Boğaların sanatsal zevklerini etkileyecek olan İskoçya, yeşilliğiyle de büyüleyeci olur.

AKREP: Çöllerde bile kendine eğlencec yaratabilecek Akrep burcu yine de deniz de görmek ister. Daha ılımanlar ülkeleri seçecek olan Akreplerin gideceği tatil mekanı Mısır ülkesi.

YENGEÇ: Soğuk olsun da kar da yağabilir diyebilecek Yengeç Burcu insanı tanımışlığımız vardır. O yüzden Kuzey Ülkeleri Yengeç burcunun tatil anlayışlarına daha uygun diye düşünüyoruz. Norveç ya da Finlandiya'nın başkenti Helsinki.

YAY: Avrupa ülkelerine gitmek isteyen Yay Burcunun ilk tercih edeceği ülke Fransa olurdu.

ASLAN: Aileyle tatil konusunda ciddi öncelikleri olan Aslan Burcu için tatil demek yurt içi demek. Ayvalık da olur, Erdek'te.

alcatraz

🍻
Moderatör
gerisi çalışıyo galiba ?

CaT

🎈
Board Admin
Yay burclari yandi :/

Nobody

Teknik Admin
ASLAN: Aileyle tatil konusunda ciddi öncelikleri olan Aslan Burcu için tatil demek yurt içi demek. Ayvalık da olur, Erdek'te.
evet olur olur beni kim ayvalığa davet ediyor şimdi

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
ben zaten çoğu insanın tatil anlayışının merkezinde olduğumdan mütevellit listedee yer almamışım, yaşıyorum bu hayatıı :cool:

Cafuné

Altın Üye
Gittim zaten oraya :T:

Üst Alt