Google Haritalar uygunsuz bir halde yakaladı.. Arabanın içinde pantolonunu indirmişken ifşa oldu

CaT

🎈
Board Admin

Haziran ayında İskoçya’daki bir sokağın göstermek için çekilen ve Google Haritalar’da yer alan görüntü herkesi şaşkına çevirdi. TikTok’ta bir kullanıcı aylardır Google Haritalar’da duran sokak görüntüsündeki detayı fark edince sosyal medyada milyonlarca izlenmeye ulaştı.​

Google Haritalar uygunsuz bir halde yakaladı! Arabanın içinde pantolonunu indirmişken ifşa oldu

Google Haritalar’da yer alan İskoçya’daki bir sokağın görüntüsündeki detay görenleri şaşkına çevirdi. Mavi bir aracın yer aldığı görselde aracın içine yakınlaştırıldığında ise sürücünün pantolununu indirdiği ve cep telefonuna bakarak mastürbasyon yaptığı fark edildi. Görüntünün TikTok’ta ifşa edilmesinden sonra yarım milyon izlenmeye ulaşıldı.

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI​

1

Sosyal medya kullanıcıları gönderiye yoğun ilgi gösterirken daha önce bu detayı fark etmemiş olduklarına şaşırdıklarını söyledi.

Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Birileri evine gitmeden önce biraz eğlenmiş sanıyorum ki” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Gerçekten böyle bir ifşaya gerçek var mıydı” yorumunu yaptı.

3

Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Yalnız olduğunuzu düşünseniz bile aslında değilsiniz” ifadelerini kullandı.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ne biliyim ya arabanın içinde de pantolon indirmeyen var mi ki Google ı lanetliyoruz

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yaw belki çok yedi kemer filan açma gereği duydu adam

Belki dar geldi Bi çıkartıyım da rahatlatım dedi mfıdkdk

• Haha
Tepkiler: CaT

CaT

🎈
Board Admin
Yaw belki çok yedi kemer filan açma gereği duydu adam

Belki dar geldi Bi çıkartıyım da rahatlatım dedi mfıdkdk

Iftardan sorna oluyir öyle seyler dogru... kemer sıkıyor bazen :(

dinamickaygısız

Platin Üye
Telefonda +18 izliyor gibi de hali var :honk: birinci yoruma katılıyorum :honk: ikinci yoruma da katılıyorum :honk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
hadi kemer sıkıyor kemeri çözdü, üstten düğmeyi de açtı....
neyse yaaa kajsdksajdak
Yaa komple darlik gelmiştir içine bana da oluyor bazen hatta derimi bile sökesim geliyor kemiklerim kalsa yeter jfjd

CaT

🎈
Board Admin
Beni ellemeyin her yerim ṣiṣ ṣiṣ djsjnshdjsjq

Üst Alt