Geyik Muhabbeti

Nobody

Teknik Admin
2381 saat CSGO oynamışım Ömrümün 99 gününü CSGO ya harcamısım vay bee

• Wow
Tepkiler: Eru

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
@ivan divandelen kanka seni de eklicem steam'den ya da sen ekle beni ben pc de degilim su an sana zahmet
doctordarksouls

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Güle güle kullan şimdiden kardo, ben 10 gündür 12 saat çalışıyorum eve geçince oyun oynayacak hâl kalmıyor. Müsaitlige düşünce haberleşelim. Csgoya uzağım ama bf1 her türlü olur
Ben en uzak adamim kanka shooter oyunlara sknti yok. Oyle ki anaannem bile benden iyi oynar ajdnbd

Heavenly

Graphic Designer 👨🏼‍🎨🧐 & Hardcore Gamer 🖥 🎮❤
Grafiker

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Gençler bu üyelerin sesleri konusu nerede? Bir yardımcı olun bana.

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
@Charismax nasıl bir avatar istiyorsun? bulayım dostum...
Benim hatun grafiker avatarcı o bile bulamıyor :D Bende bulamadım.. Böyle nasıl olacak biliyor'musun.. Erkek avatarı olacak ama bir erkek olmayacak.. Yani kadınların kullandığı kadın avatarları mesela mankenler ben onun erkek varisini istemiyorum.. Böyle bazı beğendiğim kadınlar var avatar olarak gothic tarz'da yüzleri var ama tam görünmüyor onun erkek versiyonu gibi olabilir çok baktım ama erkek var.. Pesimistlik kokan şeyler olmalı gizemli olmamalı ama sadeliği gizem vermeli.. Bakınca hikayede yazdırmalı tarz olarak ama aynı zamanda basitte olmalı :haha: Yani kısaca allah benim belamı versin...

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Benim hatun grafiker avatarcı o bile bulamıyor :D Bende bulamadım.. Böyle nasıl olacak biliyor'musun.. Erkek avatarı olacak ama bir erkek olmayacak.. Yani kadınların kullandığı kadın avatarları mesela mankenler ben onun erkek varisini istemiyorum.. Böyle bazı beğendiğim kadınlar var avatar olarak gothic tarz'da yüzleri var ama tam görünmüyor onun erkek versiyonu gibi olabilir çok baktım ama erkek var.. Pesimistlik kokan şeyler olmalı gizemli olmamalı ama sadeliği gizem vermeli.. Bakınca hikayede yazdırmalı tarz olarak ama aynı zamanda basitte olmalı :haha: Yani kısaca allah benim belamı versin...
istediğin şeyi henüz bildiğinde tekrar söyle .d bir de çok fazla seçenek var ele onları bazıları çelişiyor çünkü .d avatar seçeceksen herhangibir duygu düşünceni ya da hobini yansıtabilir. eğer kişisel bir şey bulamıyorsan mekansal bir şeyler düşün ayarlarız .d

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
istediğin şeyi henüz bildiğinde tekrar söyle .d bir de çok fazla seçenek var ele onları bazıları çelişiyor çünkü .d avatar seçeceksen herhangibir duygu düşünceni ya da hobini yansıtabilir. eğer kişisel bir şey bulamıyorsan mekansal bir şeyler düşün ayarlarız .d
Rap şarkısı yapıyorum.. Ama rap üzerine resim kullanmayı sevmiyorum.. Bunun ilgiyle pek alakası yok gibi görsel düzen biraz :D Buluruz bir'gün :D

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Burc özelliklerine inaniyorum ama fallara inanmiyorum.

Ama duymasi yine güzel oluyor : ) tsk ederim..

dinlemedeyim.

Ben hiç bir şeye inanmıyorum ama bu kadının anlattıklarını dinlemek güzel geliyor. O yüzden seninle paylaşayım dedim.

Aktivite
Üst Alt