Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı Dizi Hangisidir?

Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı Dizi Hangisidir?

• Game Of Thrones

• Breaking Bad

• Sherlock Holmes

• Peaky Blinders

• The Walking Dead

• La Casa De Papel

• Dexter

• Black Mirror

• Friends

• Prison Break

• Vikings

• Spartacus

• Fringe

• Diğer (Belirtiniz..)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

CaT

🎈
Board Admin
Ariana Grande Slap GIF by The Voice

Raison Detre

Altın Üye
bak seni görünce aklıma geldi D: suits de girer listeye

Raison Detre

Altın Üye
Onu hiç izlemedim
Her seferinde karşıma çıkıyor başlayayım diyorum ama cıks olmuyor

Kanka aslında sağlam dizi, diplomasız olarak en büyük hukuk şirketinde asistan olarak çalışması gibi mantık sıçmıklarını görmezden gelirsen izlenir.

Hatta sırf harvey specter için izlenir adlia bizde ki ümit teoman gibi bişey şasliş

SleepleSsS

Yorumbaz
Kanka aslında sağlam dizi, diplomasız olarak en büyük hukuk şirketinde asistan olarak çalışması gibi mantık sıçmıklarını görmezden gelirsen izlenir.

Hatta sırf harvey specter için izlenir adlia bizde ki ümit teoman gibi bişey şasliş
Gece başlayayım bari ufaktan Ramazan’da bitiririm
Bakalım ünlü harvey nasılmış :):)

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
bi ara o kadr çok dizi izlemiştim ki...
ben genelde oturup bi gecede sezon bitirdiğimden çok hatırlayamıyorum sonrasında..
ama izlenir dediklerim:
the 100 (bunu bitiremedim, bir yerlerde kaldı öyle ama bi gün oturup baştan izlicem :honk:, ah lincoln senin octaviaya bakışının yanında ahmet kuralınki de neymiş :honk: )
how to get away with murder (ilk güncel takip ettiğim diziydi, o yüzden yeni sezon önü tekrar tekrar eski bölümlerini izlemiştim, değişikti :honk: )
%3 (ispanyol dizilerine sarmıştım lcdp'den sonra gideri var güzeldi ama çok tatmin etmemişti kurgunun son bölümü diye hatırlıyorum)
banshee (tam bir kazanova şerifimiz var bu dizide, sarı kafa :dyg:, abartılacak bi yanı yoktu sanki ama sarıyodu sevmiştim :honk: )
lucifer (şeytanı sevdiren luci... )
dexter (bunu üni stajda garsonların debraya benzetmesinden mütevellit izlemiştim, bazen ben de benzettim kendimi ona ama fiziksel özelliklerimizden ziyade mallık konusunda :honk: )
fringe (ilk bilimkurgu dizimdi sanırım (lostu bitiremedim hala yıllardır :honk: ), arada açar baştan sona izlerim, iyi geliyo insana :honk:
supernatural (12. sezonunda keşfetmiştim, 2018in bir nebze teselli ödülüydü bana, bazen düşünüyorum spn olmasa o dönemlerimi nasıl atlatırdım diye... yeri fazla ayrı)
lost in space (2 sezon izledim, gayet iyiydi ama yeni sezon arasını çok açtılar unuttum, baştan izlemem lazım :honk:, güzel uzay dizilerinden :honk: )
the umbrella academy (yeni sezon geldi mi gelecek mi beklemedeyiz bakalım :honk: )
biohackers (ilk sezonu çok iyiydi gerçeğe çok yakın bir dizi. özellikle bu trans gen çalışmaları falan sadece makalelerde okuduğum şeylerin uygulamasını görmek beni inanılmaz içine çekmişti, ama ikinci sezon öncesi tekrar oturup izlediğimde abartmışsın kero dediğim bi sezonmuş :honk: ama yine de gerçeğe en yakın bilimkurgulardan olduğundan izlenebilitesi var :dyg: )
better call saul (breaking bad'i tartışmaya gerek yok. bu dizi de öncesini anlatıyor hatta son sezonda walter white ve jesse de olacakmış diye okudum bi yerlerde. breaking bad'e 2-3 defa başlayıp 1-2 bölüm izleyip hep yarım bırakmıştım. başları fazla durağan malum :honk: sonradan kendime kızmıştım, bu da yine durağan bir dizi diye hatırlıyorum şu an sezon araları bu kadar uzun olmasındı yaa .s.s )

listedeki dizilerden sadece peaky blinders, the walking dead ve friends izlemedim. peaky blindersı yıllardır merak ediyorum aslında. diğer dizileri izledim, izlenir yani :honk:

Üst Alt