Geceliği 60 Bin Olan Jigolo musun Sen

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ilginç bir olaya daha sahne oldu. TikTok’ta kendisini fabrikatör olarak tanıtan bir adam tarafından dolandırıldığını söyleyen Hülya Hanım’ı ağırlayan Müge Anlı, “Tanıştığı ilk gün adam 2 bin lira istemiş, Hülya Hanım da vermiş. Onun ardından da kredileri çekmiş. Sonra tabii harç bitti, yapı paydos” dedi.

Yaşadıklarının şokunu atlatamayan Hülya Hanım, “Benim 10 yaşında bir çocuğum var. Kredi çektim. Ben krediyi mi ödeyeyim, ev kirasını mı? Paramı geri istiyorum” dedi. Adamın evli olduğunu ve dolandırıldığını öğrendiğinde yaşadığı zor süreci anlatan Hülya Hanım, “24 saatte 1 öğün yemek yiyorum. O da iş yerinde verilen yemek. Oğlum, evde kuru ekmek yiyor” diyerek Müge Anlı’dan yardım istedi.

Screenshot_20230331_165358_com.huawei.browser_edit_47329401840172.jpg

CANLI YAYINA BAĞLANIP KENDİNİ SAVUNDU

İddiaların odağındaki isim bir süre sonra canlı yayına bağlandı. Dolandırıcı şahıs, Hülya Hanım’ın hangi amaçla para verdiğini anlatmadığını söyledi. Bunun üzerine Müge Anlı, “Sen anlat hangi amaçla para verdi?” diye sorunca olanlar oldu. Stüdyo bir anda gerildi.

“BENİM HAYATIM OL, SENİN İÇİN NE İSTERSEN YAPMAYA HAZIRIM”

Dolandırıcı olduğu iddia edilen adam şu ifadeleri kullandı: “Buluştuğumuzda bana ‘Benim hayatımda ol, senin için ne istersen yapmaya hazırım’ dedi.” Müge Anlı bu sözler üzerine küplere bindi ve “Pardon! Siz kendinizi meslek olarak nasıl tanıtıyorsunuz, hangi meslek grubu içerisindesiniz beyefendi?” ifadelerini kullandı.

Adamın tekstil sektöründe çalıştığını söylemesinin ardından Müge Anlı dayanamayarak çıkıştı: “Bu anlattığınızın tekstilcilik ile ilgisi yok. Siz jigolo musunuz? Beyefendi bu anlattığınız o. Jigololuk yapıyorsunuz tamam yani. Siz bu işi mi yapıyorsunuz? Anlattığınız o. Bunun karşılığında para aldığını söylüyorsan, ‘Ben bu işi yapıyorum’ diyorsun. Vergini ödüyor musun diye de sorarım ben sana yani. Nereye, ne vergisi ödüyorsun sen? Yani, senin geceliğin 60 bin lira mı?”

dinamickaygısız

Platin Üye
Ben canım hocamdan zengin olunca bir iPhone almasını istedim de almam demişti. :honk:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
okumadım arkadaşlar biri özet geçsin ama çok para var gibi, sevdiceğimin böbreğini satma fikrinden daha mantıklı geldi şu an bu :honk:

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
duysal açlığın sebep olduğu bir takim dramlar , eroin bile ancak bu kadar tehlikeli olabilir

CaT

🎈
Board Admin
Hayir gülmeyecegim.. hayir .. ha..dbdjdjd

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Böyle kazanıyor mu Jigololar
İyi para Bi gecede

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Evet, ben 66 yasinda kesin böyle olurum djjsjsjs hic düsünmem bu 33lük bende ne buluyo diye dhjdjd yeterki ilgilensin
Ahaha ama halinden çok da şikayetçi değil teyze ne kadar mutlu ya

Bence ufak çaplı macerası hoşuna gitmiş

Barbara

Alkışlarla Yaşıyorum
Gümüş Üye
Ahh erkekler siz asla doymazsınız ve seven bir kadını asla hak etmezsiniz

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bu konuya da @Xasthur u davet edelim @Küboo belki akılcı açıklamalar yapar da biz de yaşlanınca böyle olmayız

dinamickaygısız

Platin Üye
Dolandırıcı gelinlerden sonra erkeklerde başladı dolandırmaya :honk:

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Son durum nedir İndirim ne zaman geliyor

Üst Alt