Soru Forumsal'a Amatör Logo Yaptım

Merhabalar,

Logo çok amatör oldu gibi ama bence şu an logo alan yeri biraz genişletilmeli diye düşünüyorum.

Ekran görüntüsü 2024-03-19 001542.png

Dark Mode ile bakınız;

FORUMSAL1.png

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kahve falını anımsattı 3 kişi ağız ağıza vermiş seni konuşuyorlar, kuyunu kazıyorlar :d

Yalnız her maharet de var galiba bisikletten başka

Ben 2005 yılından bu zamana kadar forum sitesi kuruyorum :D

Grafik işinde iyi değilim fakat öyle canım sıkıldı, yapsam nasıl olacak dedim.

Bir yorumcu daha bulduk 😎 artık forumlar bitti ama geneli sinek avlıyor. Örnek ben 🤣
Forumları ben çok severim. Sosyal ağlardan daha fazla takılırım. Hatta sosyal ağlardan nefret ediyorum.

Ticari olarak: R10 - Wmaracı kullanıyorum.

Destek platformlarında da XenForo alanlarını tercih ediyorum.

Genel forum uzun zamandan sonra ilk defa buraya kayıt oldum.

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
@Tevfik başka tarayıcıdan denedim, ziyaretçi olarak logo farklı, giriş yapınca farklı. Giriş yapınca goril görünüyor.

Bende 2005 yılından bu yana forumlardayım. Ara ara uzaklaştım ama pandemide tekrar sardım. R10, burası birde isim vermek istemediğim başka bir forum var. Ara ara forum kurar kapatırım 🤦‍♂️ Forumlar candır

@Tevfik başka tarayıcıdan denedim, ziyaretçi olarak logo farklı, giriş yapınca farklı. Giriş yapınca goril görünüyor.

Bende 2005 yılından bu yana forumlardayım. Ara ara uzaklaştım ama pandemide tekrar sardım. R10, burası birde isim vermek istemediğim başka bir forum var. Ara ara forum kurar kapatırım 🤦‍♂️ Forumlar candır
R10'da kullanıcı adım aynı, orası artık kemikleşmiş bir yer. Reklam algılanmaz sanırım youtube, facebook gibi bir şey Türkiye'de :)

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Cevher varmış hem de işlenmiş.................... Hem foruma hem profiline logo yapmış soyadı da a ile başlıyor olabilir (zekaya bak nasıl bildim?)

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
R10'da kullanıcı adım aynı, orası artık kemikleşmiş bir yer. Reklam algılanmaz sanırım youtube, facebook gibi bir şey Türkiye'de :)
R10 un reklamı olmaz. İhtiyacı yok

Cevher varmış hem de işlenmiş.................... Hem foruma hem profiline logo yapmış soyadı da a ile başlıyor olabilir (zekaya bak nasıl bildim?)
Evet bende şimdi farkettim, profildeki logo gayet profesyonel.

Üst Alt