Forumsal telegram grubu

Komşu Kuzu

Kalıtsal değil Yalıtsal
Uzaklaştırıldı
Mesela bir süre sohbet edildi evet. Türlü türlü yerlerden arkadaşlar davet edildi, yaklaşık 50 kişi falanda olmuştuk yanlış hatırlamıyorsam. Fakat görüş ayrılıkları, birbirleriyle hasmı olan insanlar, bir süre sonra ortamı bozdu ve patladı gitti yani. Sonuç olarak 5 kişi kalmışız.

Ooo baya ortam da yapmışsınız. Yalnız nerede çokluk orada bokluk misaline gidiyor belki olay ama hangi platformda sonradan bu tür sıkıntılar gümbürtüler yaşanmıyor ki? Hem bu sefer ki o kadar büyük olmayiverir, sizsize bizbize misali salt şekilde takılırsınız mesela kalan 5 kişi ile devam etseydiniz. Sildiniz mi sunucuyu?

Nobody

Teknik Admin
Ooo baya ortam da yapmışsınız. Yalnız nerede çokluk orada bokluk misaline gidiyor belki olay ama hangi platformda sonradan bu tür sıkıntılar gümbürtüler yaşanmıyor ki? Hem bu sefer ki o kadar büyük olmayiverir, sizsize bizbize misali salt şekilde takılırsınız mesela kalan 5 kişi ile devam etseydiniz. Sildiniz mi sunucuyu?
Yoo duruyor. KUZU'ların sessizliği gibi bir grup sadece.

Biggie

Özel Üye
kuzum mevzu çokluk değil ki, gereksiz karıştı ortalık

Komşu Kuzu

Kalıtsal değil Yalıtsal
Uzaklaştırıldı
@HolySpectre link alabilir miyiz?

@Biggie dediğim gibi oluyor öyle şeyler gönül ister ki karışmasın ama yılmak yok yola devam mı desek :)

Biggie

Özel Üye
benim açımdan herhangi bir sorun teşkil etmiyor, ha burası ha orası. mümkün olduğunca ayak uydurmaya çalışırım

Komşu Kuzu

Kalıtsal değil Yalıtsal
Uzaklaştırıldı
Ya üstelememin sebebi platforma aşıklığım değil aslında. Her şey sesli etkileşim desteğinin sunduğu ferahlıkta yatıyor. Yazarak olmayacak şeyleri daha kısa sürede ve aktif bir şekilde konuşma ortamında yapmak apayrı bir mevzu siz de takdir edersiniz ki. Ha söz uçar yazı kalır elbet ama zaten burayı da bırakmıyoruz neticede. Hepsinin tadı ayrı.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
İrcforumları admini olsaydı tc yi gec hgsden plakayı bulup ihlalli geçişlerini bile dizmişti biz tahminden öte gecemiyoruz fkjcc

yan grubu duruyor mu oranın.
duruyor sanırım hacı da viran olmuştur. chat ortamı herkesin harcı değil buddy muhabbet açmak iştirak sağlamak zor forum menşeyli adamlarda sırıtıyor bir de ateşle barutu almıştık oraya karşıt gruplar falan derken anasını zikmişlerdi oranında

Komşu Kuzu

Kalıtsal değil Yalıtsal
Uzaklaştırıldı
duruyor sanırım hacı da viran olmuştur. chat ortamı herkesin harcı değil buddy muhabbet açmak iştirak sağlamak zor forum menşeyli adamlarda sırıtıyor bir de ateşle barutu almıştık oraya karşıt gruplar falan derken anasını zikmişlerdi oranında

Bir irc kulvarından daha basit daha masrafsız hatta bedava ve üstelik daha kullanışlı geniş bir platform dc. Bunun en güzel örneği solda sesleşirken sağda yazışmak. Az evvel yazı kalır lafını boşa sarf etmişim oradaki yazı ortamını unutarak. Yani diyeceğim ben dc ile tanıştığımdan bu yana irc ve forumlara çok güzel bir alternatif bulduğumu düşündüm. Hele ki eklentilerde ıvırla zıvırla daha hoş bir hale geliyor malumunuz.

Nobody

Teknik Admin
Bir irc kulvarından daha basit daha masrafsız hatta bedava ve üstelik daha kullanışlı geniş bir platform dc. Bunun en güzel örneği solda sesleşirken sağda yazışmak. Az evvel yazı kalır lafını boşa sarf etmişim oradaki yazı ortamını unutarak. Yani diyeceğim ben dc ile tanıştığımdan bu yana irc ve forumlara çok güzel bir alternatif bulduğumu düşündüm. Hele ki eklentilerde ıvırla zıvırla daha hoş bir hale geliyor malumunuz.
Discord acmak bedava, denemesi de bedava. Aç davet o halde.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
hacı gamer olduğumuzdan hepimiz kullanıyoruz çok uzun zamandır dc bel far falan daha eski hatta , he ben arada takılıyorum genel de konsoldayım.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Biz onlara güzelliği getirmiştik hatta yeni çıkmıştı o dönem tüm forum oradaydı sonra bir ara forum içinde kim çalıyor lan bu üyeleri diye yakalama kararı çıkarılmıştı hakkımızda sdlksdflskdf o dönem flasplayer tarzı oyunlarda mevcuttu orada sonra yavaş yavaş gelmemesi gereken kişiler gelmesi gerekenlerle ters düşünce götlerine yılan kaçınca farklı bir grup oluşturup oluşturduğumuz yerdekileri topladılar daha sonra işler iyice karıştı karşıt olanlar karşıt olmayanlarla sonradan gelenlere karşıt oldular birleşip daha sonra burada neden küfür ediliyorcular geldi en son herkes güzelliğimizi övmeliciler geldi ardından kilotunu yerimci meriçler geldi ve orta çağ veba salgını gibi oldu şehir asdalsjda
en sonunda herkes yavaş yavaş çıktı ve o furyada duruldu 3 4 ay kullandık ama 10 senelik mevzu yaşamıştık.

Nobody

Teknik Admin
Biz onlara güzelliği getirmiştik hatta yeni çıkmıştı o dönem tüm forum oradaydı sonra bir ara forum içinde kim çalıyor lan bu üyeleri diye yakalama kararı çıkarılmıştı hakkımızda sdlksdflskdf o dönem flasplayer tarzı oyunlarda mevcuttu orada sonra yavaş yavaş gelmemesi gereken kişiler gelmesi gerekenlerle ters düşünce götlerine yılan kaçınca farklı bir grup oluşturup oluşturduğumuz yerdekileri topladılar daha sonra işler iyice karıştı en sonunda herkes yavaş yavaş çıktı ve o furyada duruldu 3 4 ay kullandık ama 10 senelik mevzu yaşamıştık.
Aklıma bu video geldi knk klasjdklsad

Biggie

Özel Üye
ulan totoş bunu ben taaa telegram fikrini ortaya attığınız da söyledim, patlayacak kavga olacak sürekli dedim "yooohhh be olmmm" yaptın, şimdi ne kadar g*Ötsün.
birader benlik bir problem yok ki, ciddiye alıp problem boyutuna getiren sizsiniz.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
birader benlik bir problem yok ki, ciddiye alıp problem boyutuna getiren sizsiniz.
diyorum ya buddy bıçağın iki yüzü gibiydi bir nevi zar atmıştık herkesin karanlık tarafları net görününce aslında bazı şeylerin gizli kalması daha hayırlıymış dedik aslkdasdlks çünkü adamlar fazla karanlıktı bu yüzden diğerleride kararıyordu. Biz hala burada işin tam olarak meridyenine denk gelmiş durumdayız 1 adımda değiştirebiliyoruz hangi mevsimde olmamız gerektiğini ama bu herkeste böyle değil. mirc/klavye5 gibi yerlerin bile bir jargonu vardı ama telegramınki henüz oturmamıştı insanlar bir den çok fazla şeyi elde edince sapıttı. Tıpkı çocuğa çikolata verip elinden almadığı sürece bitirene kadar abanması gibi lsşdkfsdf

Üst Alt