Soru ForumSAL, Fit Kadın İçin Yorumlarını Merak Ediyorum

Merhaba değerli ForumSAL ailesi,

Yeni bir site açtım ama hiçbir şekilde amacım kâr elde etmek değil, her şeyi A'dan Z'ye göstereceğim kuzenime ve ona teslim edeceğim. Sabah 8'den bu saate kadar uğraştım ve sonunda tüm düzenlemeleri bitirdim şükür. Sizce nasıl duruyor? WordPress kişisel bloğum var, ona da en son ne zaman baktım hatırlamıyorum :) WordPress işine artık bulaşmam sanırım.

Ciddi anlamda sağlam yoruldum. URL bırakmıyorum, site içerisinde reklam vs. yok; kâr elde etmede yok zaten. Site: fitkadin • com

Saygı ve Sevgilerimle

Eru

Per aspera ad astra...
Altın Üye
Gayet kullanışlı, sade ve anlaşılır bir tasarım olmuş. Hoşuma gitti.

Gayet kullanışlı, sade ve anlaşılır bir tasarım olmuş. Hoşuma gitti.
Çok teşekkür ederim. Ben sâde, şık ve kullanışlı hâle getirebilmek için bayağı çalışıyorum sanırım :)

Benden rica ediyordu abi bir internet sitesi kurabilir misin bana diye kendisi de PT, para verse bu kadar denk getiremez domainle benim tasarımımı :D

• Haha
Tepkiler: Eru

Eru

Per aspera ad astra...
Altın Üye
Çok teşekkür ederim. Ben sâde, şık ve kullanışlı hâle getirebilmek için bayağı çalışıyorum sanırım :)

Benden rica ediyordu abi bir internet sitesi kurabilir misin bana diye kendisi de PT, para verse bu kadar denk getiremez domainle benim tasarımımı :D

Ne güzel halletmiş olmuşsun işini. Güzel site olmuş. :)

Eros

🏹
Gümüş Üye
Siteye ilk girince blurlanmış görünüyor. Ben erkek olduğum göremiyorum galiba dedim de yavaş yavaş açılıyormuş. Başarılı satışlar

Siteye ilk girince blurlanmış görünüyor. Ben erkek olduğum göremiyorum galiba dedim de yavaş yavaş açılıyormuş. Başarılı satışlar
Çok teşekkür ederim, herhangi bir sıkıntı mı var sitede? Yok hocam satmıyorum, satıştan kaldırdım her yerden dediğim gibi kuzenime vereceğim o takılacak burada. Ben teknik destek için arka planda duracağım.

Eros

🏹
Gümüş Üye
Çok teşekkür ederim, herhangi bir sıkıntı mı var sitede? Yok hocam satmıyorum, satıştan kaldırdım her yerden dediğim gibi kuzenime vereceğim o takılacak burada. Ben teknik destek için arka planda duracağım.
Estağfurullah güzel site, benim İnternet yavaş yav o yüzden geç açıldı sorun bende

Kerim

SMFsever
Ayın Konuğu
Gayet güzel bir tasarımı var eline sağlık. Merak ettiğim üşenmiyor musun siteyi kurayım tasarlayayım falan derken 😅 Bende bir e ticaret sitesi var ürün eklemek bile zulüm.

Gayet güzel bir tasarımı var eline sağlık. Merak ettiğim üşenmiyor musun siteyi kurayım tasarlayayım falan derken 😅 Bende bir e ticaret sitesi var ürün eklemek bile zulüm.
İnan o kadar yoruldum ki, anlatamam. Bu işi bir başkası ücretli yap dese hayatta kabul etmem o derece sıkıldım. Kuzenimde devamlı, abi lütfen kusura bakma seni yoruyorum falan vs. diyor onun mahçubiyeti beni bu saate kadar çalıştırdı desem yeridir.

Şükür bitti sayılır, yarın ufak tefek birkaç işi var sonra yazı girişini falan göstereceğim; sen sağ ben selamet :)

Kerim

SMFsever
Ayın Konuğu
Hayırlı olsun tekrardan o zaman, emeğine sağlık. Mobilden girdim gerçekten çok kullanışlı.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kuzeninize de hayırlı olsun güzel görünüyor emek verilmiş, elinize sağlık

Footer ı bir değerlendir, biraz daha görsel olarak düzenleyip, farklı bağlantılarla işlevsel yapabilirsin. Çok sade kalmış
Tamamdır ilgileneceğim gün içinde eğer içime sinmezse bu hâline geri getiririm :D

Mayolar güzelmiş
Görseller aslında demo :)

Kuzeninize de hayırlı olsun güzel görünüyor emek verilmiş, elinize sağlık
Çok teşekkür ederim eksik olmayın

Üst Alt