Forumdan Birine Bir Şarkı Hediye Et

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bidaha iletişim kurmamamız daha iyi o zaman. Öyle bir cehaletin içindeysen benim ayıbımdır sana abla demek. Forumu da siliyorum.herkes Allaha emanet
Çok çocukça davranıyorsun senden bu davranışı beklemezdim.Nasıl istersen.

Çok çocukça davranıyorsun senden bu davranışı beklemezdim.Nasıl istersen.
Ablam kusura bakma da. Senin. "önyargı" kılıfı altında gösterdiğin ırkçılık ta pek olgunca sayılmaz . Biri siyahi birine laf atsa ırkçılıktır diye kanını içersiniz de. Knediniz yapınca. "ÖNYARGI" kılıfı giydirirsiniz. Ben kürdüm. Bununla gurur duyuyorum. Binlerce yıllık tarihimle. Atalarımla herşeyimle. Burda sana yağ çekemem kusura bakma. Kendime de saygım var.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ben sana hiç bir hakaret etmediğim halde cahil oldum mesela...
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil fakat bu size söylenince ırçılık halini alıyor.
Ben kaç kere kürt bir arkadaş edinsem kazık yedim.Bu benim sorunum benim düşüncem.
Rizelileri de eleştiriyorum sevmem diye hiç bir rizeliyi böyle bir acıtasyon içinde görmedim.Ben de rizeliyim.
Silmek istiyorsan silebilrisin.Bu kadar uzatmaya hiç gerek yok.
Hakaret etmeye çirkin yani anlıyor musun.Silerbilirsin forum hesabını devam et.Dcden falan da çıkar sana zahmet..

dinamickaygısız

Platin Üye
Ne güzel şarkı hediye etmiş adam :honk: Ne diye hır gür çıkarıyorsunuz :honk:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye

View: https://www.youtube.com/watch?v=A0fYKguHFcQ

@Pluviofil her zaman modumu yükselten, iyiysem de ruh halimi yansıtan bir şarkıyı sana armağan etmek istiyorum :dyg:
hep radyoda çıkıyordu arkadaşlara soruyordum kimse bilmiyor. aradan epey zaman geçti buralarda hiç denk gelmedi bu şarkı. sonra bir gün back up plan izlerken filmde çaldı bu şarkı, sanki eski bi arkadaşımla yıllar sonra hiç beklemediğim bir anda karşılaşmak gibiydi, hemen filmin sonuna gidip şarkılar kısmında bulmuştum :dyg: geç olmasa gider filmi de izlerdim belki bilmiyorum :honk: neden bu bilgiyi paylaştım onu da bilmiyorum ama uyandırdığı hissiyattan mütevellittir belki de :dyg:

Cafuné

Altın Üye

View: https://www.youtube.com/watch?v=A0fYKguHFcQ

@Pluviofil her zaman modumu yükselten, iyiysem de ruh halimi yansıtan bir şarkıyı sana armağan etmek istiyorum :dyg:
hep radyoda çıkıyordu arkadaşlara soruyordum kimse bilmiyor. aradan epey zaman geçti buralarda hiç denk gelmedi bu şarkı. sonra bir gün back up plan izlerken filmde çaldı bu şarkı, sanki eski bi arkadaşımla yıllar sonra hiç beklemediğim bir anda karşılaşmak gibiydi, hemen filmin sonuna gidip şarkılar kısmında bulmuştum :dyg: geç olmasa gider filmi de izlerdim belki bilmiyorum :honk: neden bu bilgiyi paylaştım onu da bilmiyorum ama uyandırdığı hissiyattan mütevellittir belki de :dyg:

Teşekkür ederim canım 🌸
hemen dinliyorum :dyg:

Üst Alt