Forum için önerileriniz

Biggie

Özel Üye
noooooooldu ulen bu radyo işi he
boş salladınız, yapan olursa hallederiz deyu, yabarım ulen dedim, yoksunuz ortalıkta

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Şöyle bir önerim var, eğer bu radyo konusunda bu kadar istekliyseniz forum adına Discord sunucusu kurup oraya bot atarız bot istediğiniz şarkıları çalıyor aynı anda isteyen herkeste konuşur, misal botun sesini arttırıp diğerlerinin sesini belli bir seviyenin altına çekersen hem muhabbetini edersin hem şarkını dinlersin... Ama tabi forum dışına taşacağı için foruma pek bir katkısı olur mu bilemem.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
like şeysine sarılma şeysi istiyorummm, acil gerekliiii

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
bigi radyoculuk mu yapacaktı..... kim yaptırmadı çıksın ortaya...... beni bigiden gökhan tepe - bayıldım şarkısını istememe mani eden kim......

S

Serçe

Radyo konusu nedir burda olacak ise mantıklı discord falan forumu böler odaklanma sorunu olur.

Konsept güzel, samimi,bilgili ve farklı paylaşımlar..Fakat yorumlarda argoya biraz daha dikkatli olunması gerekiyor.davet edeceğimiz insanlara konu genelinden dolayı açıklama zorunluluğu yok fakat konuşma uslübu her zaman önemlidir.bunların çözülmesi halinde rahat referans verilebilir.

Bel far niente

Altın Üye
Konsept güzel, samimi,bilgili ve farklı paylaşımlar..Fakat yorumlarda argoya biraz daha dikkatli olunması gerekiyor.davet edeceğimiz insanlara konu genelinden dolayı açıklama zorunluluğu yok fakat konuşma uslübu her zaman önemlidir.bunların çözülmesi halinde rahat referans verilebilir.
Bizim burada önceliğimiz insanların rahat edebilmesi, evet küfür ve argo bazı insanları caydırsa da bazı yerlerde o küfürler gerekiyor. Burada sadece bir insanın diğerine ettiği küfre veya hakarete göz yummuyoruz.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
niye kimse benim önerilerimi ciddiyee almıyorduuuuuuuu !!!!!!????????..................
zaten dipteyim sondayım depresyondayımmmmm

• Sad
Tepkiler: CaT

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
ay sercan bey 2022 yılında göt yazılmasından utanacak adam gitsin asabı keyf forumlarına üye olsun ya......

ay sercan bey 2022 yılında göt yazılmasından utanacak adam gitsin asabı keyf forumlarına üye olsun ya......
utanılacak bir durum veya değil herkesin kararı kendine tartışma unsuru olsun diye fikir beyan etmedim,anlatmak istediğim şey daha rasyoneldi olayı başka yerlere lanse etmeyelim lütfen.
Bu arada gidip ve gitmemek arasındaki ince çizgiyi kendimiz belirleyebiliriz.

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
utanılacak bir durum veya değil herkesin kararı kendine tartışma unsuru olsun diye fikir beyan etmedim,anlatmak istediğim şey daha rasyoneldi olayı başka yerlere lanse etmeyelim lütfen.
Bu arada gidip ve gitmemek arasındaki ince çizgiyi kendimiz belirleyebiliriz.
bir forumu o sebepten terk edip buraya geldim de..... onun ateşi ile dümdüz yorumladım işte mesajınızı..... kusura bakmayın..... civciv:

bir forumu o sebepten terk edip buraya geldim de..... onun ateşi ile dümdüz yorumladım işte mesajınızı..... kusura bakmayın..... civciv:
Aslında birşeyi hatırlattın, doğru diyorsun beğenmiyorsan hoşuna gitmiyorsa gitmek lazım.

• Sad
Tepkiler: CaT

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
abi bence yeni üyelerin mesaj atmalarını kısıtlayın..... dede nikli adamın biri link atmış aramıza katıl diye...... ya tıklasaydım da forum hesabım çalınsaydı burda size sahte para kazancı dekontu atıp dursaydım nolucaktı.......

Bel far niente

Altın Üye
Oggy seri üretime geçmiş.

cphqf8t.jpg

Üst Alt