filmöneri.w/biggie.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
530778.jpg

kötü kedi şerafettin

zamanında bülent üstün'ün kalemi ile hayat bulan bir seri idi kötü kedi şerafettin.
filmi de 2016'da çıktı ama öncesinde baya bekletilmişti. neyse.
güzel filmdir, güzel animasyondur. izleyiniz.

bu da trailer

Dün şans eseri izledim baya komikti. Türk yapımı olması ve bu kadar detaylı, kaliteli olması gayet keyifliydi.

• Love
Tepkiler: CaT

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Herkes mi film paylaşıyor kendine özel mi film paylaşımı açtın. @Biggie

Biggie

Özel Üye
dogville

dogville (2003)

yönetmenliğini lars von trier'in yaptığı, başrolde nicole kidman'ın yer aldığı mütüş bir film. aynı zamanda bir üçlemenin ilk filmi ama sonraki filmleri izlemedim ben, o yüzden yorum yapamiciiim. sınıf öfkenizi eşeleyen aqmun adamlarına bak diyebileceğiniz bir yapım.

View: https://www.youtube.com/watch?v=dC3UFn5MeCg

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Dogville çok sıkıcı gelmişti bana. Tek yerde geçen filmleri zaten sevmem ama konusu da sarmamıştı.

Biggie

Özel Üye
Dogville çok sıkıcı gelmişti bana. Tek yerde geçen filmleri zaten sevmem ama konusu da sarmamıştı.
dürüst olmak gerekirse 3 saate yakın bir film olması beni ürkütmüştü bir tık ve filmin başlarında gerçekten yorulduğumu hatırlıyorum ancak sonrası enfes şekilde ilerledi.

Biggie

Özel Üye
H619d5f416b6b408ea5fcddf2385e927be.jpg

the handmaiden (2016)

2016 güney kore yapımı erotik, dram ve gerilim filmi.
hastalıklı filmler denince akla ilk gelen isimlerden birisi bu filmin de yönetmeni Park Chan-wook. kendisinin oldboy filmini izlemişsiniz, izlememişseniz de mutlak suretle duymuşsunuzdur. yine aynı kırıklıkta bir film.
kendini kont filan gibi tanıtıp zengin bir hatunun yanına yardımcı yine dolandırıcı bi karı yolluyor bu kont bozması, sonrasında olaylar olaylar.

2 buçuk saat kadar süren film hassiktirler ile ilerliyor. kesinlikle izlemelisiniz dediğim filmlerden.

View: https://www.youtube.com/watch?v=whldChqCsYk

Biggie

Özel Üye
7118dnhZhhL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

the fall (2006)

dün aklıma gelen ama adının hatırlayamadığım enfes bir film, sağ olsun malumatfuruş hanım yardımcı oldu hatırlamama ki filmi de onun önerisi ile izlemiştim çok öncelerde. buradan kendisine teşekkür edeyim yine.
spoiler vermeden nasıl anlatabilirim bilmiyorum. hastanede 2 ana karakterimiz var küçük bir hanım kızımız ve bir de er birey. bunlar sohbet edip arkadaşlık kuruyorlar er birey de bişiler anlatıyor sürekli. bok gibi anlattım biliyorum ama harbiden çok iyi film. filmin adını hatırlayamayınca aklımda wes anderson geldi çünkü görsel olarak onun filmlerini andırıyordu. neyse. izleyiniz efenim.

View: https://www.youtube.com/watch?v=rEi-v6aJD7Q

Üst Alt