Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal! Hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, reklamlar görünmez, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlarınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Fark ettim de...

Fark ettim ki Biggie hayallerde yaşıyor 😁

Turp Hoşafı

Sıcak Yiyiniz
Uzaklaştırıldı
[email protected]

Bu nasıl bir mail adresi @Onurcan ? Gerçekçi bulmadım fake olabilirsin o yüzden üyeliğini askıya aldım. Doğru dürüst kimliklerle gel onaylansın.

Değil mi @Xasthur @HolySpectre @Bel far niente @Melodram haksız mıyım yani? Şu maile bakın gerçek gibi duruyor mu? Adam mailinin arkasında şifresini eklemiş gibi biz de yedik!

Xasthur

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
[email protected]

Bu nasıl bir mail adresi @Onurcan ? Gerçekçi bulmadım fake olabilirsin o yüzden üyeliğini askıya aldım. Doğru dürüst kimliklerle gel onaylansın.

Değil mi @Xasthur @HolySpectre @Bel far niente @Melodram haksız mıyım yani? Şu maile bakın gerçek gibi duruyor mu? Adam mailinin arkasında şifresini eklemiş gibi biz de yedik!

Fasulye, baklagiller familyasından besin değeri çok yüksek bir sebzedir. Tek yıllık bir bitkidir. Toprağa tohum ekilerek yetiştirilir.

Ilıman iklimi sever. Aşırı sıcak havalardan hoşlanmaz. Düşük ısılarda zarar görür ve ürün verimliliği çok düşer.

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Ben yokum ondan.

Üst Alt