Evinizdeki Fare ile Nasıl Başa Çıkarsınız?

Cherry

Platin Üye
Farelerden oldum olasi hic korkmam..

Zaten ürkek hayvanlar..
Kendim Hamster baktim zaten..

Nasil basa cikarim..

Yemekle ..

sevmedigim tek sey ciplak fare kuyrugu : ) onun disinda sorun yok ..

Kerim

SMFsever
Ayın Konuğu
Farelerden oldum olasi hic korkmam..

Zaten ürkek hayvanlar..
Kendim Hamster baktim zaten..

Nasil basa cikarim..

Yemekle ..

sevmedigim tek sey ciplak fare kuyrugu : ) onun disinda sorun yok ..
Çıplak olmayan fare kuyruğu var mı ki. Kıbrısta çalışırken bir akşam resmen duvarda tünel açtılar, terliği fırlatıyorum ses kesiliyor iki dk sonra tekrar kazmaya devam etti. Kıbrısta eski rum evleri var, evler müsatakil olunca fare, yılan, bukalemun gibi misafirlerimiz oluyordu. Sonunda salonda belirdi karaktersiz fare. Sonuç olarak kurtulamayınca yapıştırıcı kullanmak zorunda kaldım.

Cherry

Platin Üye
Çıplak olmayan fare kuyruğu var mı ki. Kıbrısta çalışırken bir akşam resmen duvarda tünel açtılar, terliği fırlatıyorum ses kesiliyor iki dk sonra tekrar kazmaya devam etti. Kıbrısta eski rum evleri var, evler müsatakil olunca fare, yılan, bukalemun gibi misafirlerimiz oluyordu. Sonunda salonda belirdi karaktersiz fare. Sonuç olarak kurtulamayınca yapıştırıcı kullanmak zorunda kaldım.

Hamsterlerin kuyrugu yok ; )

Fareyide ele alabilirdim hatta, Eger temizliginden süphem yoksa tabi ..

ama temiz olan ev faresinin kuyruguna dahi dokunamam ; ) ondan öyle dedim..

yoksa bence hatta cok tatlilar..

Cherry

Platin Üye

ama evin icinde düsünülmez, istemezdim. bir caresine bakardim. hic basima gelme digi icin. Öldürmeyecek sekilde bir seyler yapardim.

Kerim

SMFsever
Ayın Konuğu
Hamsterlerin kuyrugu yok ; )

Fareyide ele alabilirdim hatta, Eger temizliginden süphem yoksa tabi ..

ama temiz olan ev faresinin kuyruguna dahi dokunamam ; ) ondan öyle dedim..

yoksa bence hatta cok tatlilar..
Hamsterları unuttum, doğru :S Bir ara kızımda beslemek istemişti, zor vazgeçirdim.

Kerim

SMFsever
Ayın Konuğu
bence cok harika bir secim : )) siz bilirsiniz yinede tabi.
Kızım biraz ayran gönüllü, çok uzun süre kedi istedi, bakmayacağını bildiğim için çok vazgeçirmek istedim. Sonunda yenik düştüm, getirdim kediyi. Çok güzel bir kızımız olmuştu ama kızım ikinci gün ben buna bakamam dedi çıktı. 3-4 ay eşimle ilgilendik, çokta sevdik ama 1 yaşında ki bebekle aynı ortamda olmadı. Hatta kedimin resminide atayım, çok şirindi. Soldaki benim soytarı, sağdaki kızımız Maya. Ama bir arkadaşa vererek gönderdik.

343591070_254905833661497_133623326340639713_n.jpeg 343289856_210763725009459_2380748431352242480_n.jpeg

Cherry

Platin Üye
Kızım biraz ayran gönüllü, çok uzun süre kedi istedi, bakmayacağını bildiğim için çok vazgeçirmek istedim. Sonunda yenik düştüm, getirdim kediyi. Çok güzel bir kızımız olmuştu ama kızım ikinci gün ben buna bakamam dedi çıktı. 3-4 ay eşimle ilgilendik, çokta sevdik ama 1 yaşında ki bebekle aynı ortamda olmadı. Hatta kedimin resminide atayım, çok şirindi. Soldaki benim soytarı, sağdaki kızımız Maya. Ama bir arkadaşa vererek gönderdik.

Ekli dosyayı görüntüle 14111 Ekli dosyayı görüntüle 14112

yaaa cok tatlilar ama coooook..

Masallah nazar degmesin @Kerim ..

Cocuklar zaten ne kadar sourmluluk alabilseler bile, anne ve babalar tamami sorumlulugu cocuga vermemeleri gerekir.

Ayni kediden benim kuzenimin var , cok sakin ve tatli oluorlar : )

Kerim

SMFsever
Ayın Konuğu
Biz bayılıyorduk ama bebekle aynı şeyleri ağızlarına sokmaya başlayınca, bir de bir iki defa bebeği tırmaladı. Allah korusun gözüne falan gelir diye göndermek zorunda kaldık. Yoksa çok uysaldı, tek sorumunuz gece koynumuzda yatıyordu. Neyse konuyu dağıtmayalım, fareden kediye geldik.
fpalm:

Cherry

Platin Üye
Biz bayılıyorduk ama bebekle aynı şeyleri ağızlarına sokmaya başlayınca, bir de bir iki defa bebeği tırmaladı. Allah korusun gözüne falan gelir diye göndermek zorunda kaldık. Yoksa çok uysaldı, tek sorumunuz gece koynumuzda yatıyordu. Neyse konuyu dağıtmayalım, fareden kediye geldik.
fpalm:

Belki de sizin icin en dogru karardi , bunu anlayabilirim elbette..
Ben bazi seyleri cevremden tecrübe edip düsünmeye calisiyorum.

Yasamadigim icin bu konuda önyargili olamam ..

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Aklıma rahmetli minik farem Gonzales'i getirdi bu konu. Ne kadar tatlı bir şeydi görseniz.

Sonra birden askerde süpürge sopasıyla tek hamlede olduğu yere mıhladığım pis fare geldi.

Farelerle her türlü başa çıkabiliyorum.

Üst Alt