Eski sevgilinizle aynı isime sahip birisiyle birlikte olur musunuz?

• Konuyu başlatan Valkyrie
  • Başlangıç tarihi
V

Valkyrie

Eski sevgilinizle aynı isime sahip birisiyle birlikte olur musunuz?

Serçe

Uzaklaştırıldı
çok geç değil halledilebilir bence. sence ?
Bak sen gayet illegal bir düşüncenin baş kahramanı olacak kadar farklı iken dedelerin canı sıkılınca kahveye gidip tavla atacak kadar sıkıcı ve tek düze hallerini örnek alman ve bize bunu geçirmen bilmiyorum üzgünüm :(

alcatraz

🍻
Moderatör
Bak sen gayet illegal bir düşüncenin baş kahramanı olacak kadar farklı iken dedelerin canı sıkılınca kahveye gidip tavla atacak kadar sıkıcı ve tek düze hallerini örnek alman ve bize bunu geçirmen bilmiyorum üzgünüm :(
okey keyifli kasdkasjd ama tarzım değil. benim bahsettiğim tek düze şey başka bi olaydı. kafandaki hayat tarzı değil

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Hiç böyle bir şey aklıma gelmemişti.
Yeni bir fobi oluşturuyorum şu an, yani benim başıma gelmesinden değil de benimle birlikte olacak kişinin benimle bunu yaşamasını istemem.

Abi anlatamadım ben bunu ama..

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
tabii ki de bu da geldi başıma :misshonk:
o zamanlar çok tazeydi mevzular, hatta eski sevgilimle barıştığımdan haberi olmayan babam beni biriyle tanışmam konusunda baya darlamıştı. sonradan öğrenmiştim adını dedim olmaz bu ismi duyunca tüylerim diken diken oluyor. saçmalama dediler hissettiklerimi yoksayıp. neyse ben de benim gavata güvenemediğimden barıştık da diyemedim aileme. eski sevgilimin gözetiminde yeni oğlanla buluşmaya gitmiştim :misshonk: ohaa yaa bunu da yaşamazsın be kero.. resmen gavat unvanını elinle teslim etmişsin oğlana :misshonk: sonra yeni oğlanın eğitim durumunu bahane edip örselemiştim bizimkileri..
eskiden cidden o ismi duyduğumda içim bi değişik olurdu ama şu an o kadar sıradan bir isim ki..
gelecekte karşıma aynı isimde biri çıkarsa önyargılı olabilme ihtimalim de var ama yeni biri sonuçta, olabilir yanii...

Üst Alt