Erkeklerin gurur yaptığı şeyler

UlaK

Bronz Üye
2.jpg

Gurur ne kadar yanlış olsada kendine güveni getirir.
Şöyle diyelim;
Cüzdanında sadece 20 lira varsa yürümen değişir
Ama cüzdanında dolarlar eurolar ve bol miktarda TL varsa inanın yürüyüşünüz daha bir farklı olur.
Kadın yada erkek farketmez

Lavinia

Ayın Konuğu
erkekler karmaşık ve kompleks canlılardır aynı zamnda da duyguları çok derin yaşarlar ve asla ama asla bir kadının bir erkeği anlama ihtimali yoktur. Anlaşılma beklentisini dile getirmek diyorum.
Şunu diyebilirsiniz , partnerim bana "beni anlamıyorsun dedi ama " öyle bişey degil bu.
Bunun sebebi hissettiğinizi yansıtmamak olabilir mi? Duygularını göstermek ne hissettiğini söylemek güçsüzlük mü geliyor size

Lavinia

Ayın Konuğu
2.jpg

Gurur ne kadar yanlış olsada kendine güveni getirir.
Şöyle diyelim;
Cüzdanında sadece 20 lira varsa yürümen değişir
Ama cüzdanında dolarlar eurolar ve bol miktarda TL varsa inanın yürüyüşünüz daha bir farklı olur.
Kadın yada erkek farketmez
Evet aslında bu bizde bile böyleyken erkeklere de parası nispetinde kıymet veriliyorken böyle hissetmek normal sanırım.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Bunun sebebi hissettiğinizi yansıtmamak olabilir mi? Duygularını göstermek ne hissettiğini söylemek güçsüzlük mü geliyor size
hayır , sebebi kadınların apacık mesajları alamaması ve dahi bununla ne yapacaklarını bilememesi vehasıl söylesen de değisen bisey olmayacağinda söylememek evla oluyor

Lavinia

Ayın Konuğu
hayır , sebebi kadınların apacık mesajları alamaması ve dahi bununla ne yapacaklarını bilememesi vehasıl söylesen de değisen bisey olmayacağinda söylememek evla oluyor
İyide ben bilmediğim duygunun mesajını nasıl alacağım ? Açıkça anlatmak varken mesaj niye : )

Eros

Gümüş Üye
Cinsel performans

• Haha
Tepkiler: CaT
Üst Alt