Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Her ilişkide övgü önemlidir. Kabul etsek de etmesek de, hepimizin iyi ebeveynler, iyi arkadaşlar, iyi ortaklar, iyi insanlar olduğumuzu bize en yakın olanlardan duymak için takdir edilmeye ve onaylanmaya ihtiyacımız var.
Önemli bir şey gibi görünmeyebilir, ancak doğru iltifatlar, devam etmeyi sağlayan, üretken ve sağlıklı kalmaya destek olan ve doğru yönde ilerlemeyi kolaylaştıran "güçlendiriciler" gibidir. Hem yaşamınız hem de ilişkjiniz için...
Peki, erkekleri teşvik eden, onları kalbinden vuran ve gerçekten iyi hissetmelerini sağlayan sözler var mı? Elbette var!
Unutmayın, İltifatlarınızın gerçekliği değil, hissedilerek söylenmesi daha önemlidir.

"YAKIŞIKLI VE ÇOK ÇEKİCİSİN"

Güzel bir gün için beğenilmekten ve çekici bulunmaktan daha iyisi olmayabilir. Erkekler dış görünüşleriyle kadınlar kadar ilgilenmiyor olsalar da çekici olmak onları kalbinden vuracaktır.

"BANA GÜVEN VE HUZUR VERİYORSUN"

Güven ilişkilerin temel taşıdır ve bunu duymak erkekleri yüreklendirir. Yanında güvende hissettiğinizi bilmek erkekleri güçlü hissettirir ve bingo! Bu duyguya bayılıyorlar.

"NE KADAR ÇOK ŞEY BİLİYORSUN"

Erkeğin kalbine giden yol onun özgüveninden de geçiyor olabilir. Onun bilgisinden etkilendiğinizi bilmek çok hoşuna gidecek. Daha çok şeyi doğru bilebilmek için gereken itici kuvvet olacaktır.

"BANA ÖĞRETTİĞİN NE KADAR ÇOK ŞEY VAR"

Erkekler, olaylara hakim olmayı, değer katmayı ve sorumlulukları yerine getirmeyi severler. Bunu nasıl ifade ederseniz edin, sizin ondan bir şeyler öğrendiğinizi duymak çok hoşuna gidecek.

Ayrıca unutmayın, İlişkilerde çiftler birbirini geliştirir ve büyütürler. Bu, neredeyse hiç tek taraflı olamaz. Bir taraf daha aktif göründüğünde bile her iki çiftte birbirinden bir şeyler öğrenir.

KARARLARINA DAİMA GÜVENİYORUM"

Ne de olsa karar almak erkeklerin en sevdiği şeylerden biri. Bu onları tam kalbinden vuracak ve daha da iyisi emin olun daha dikkatli ve iyi kararlar almak konusunda onları teşvik edecek.

"İYİ Kİ HAYATIMDASIN"

Onunla birlikte olduğunuz için mutlu olduğunuzu ve onunla hep birlikte olmaya devam etmek istediğinizi duymak harika. Erkekler çoğu durumda bu cümleye bayılıyor.

KOLLARINDA OLMAYI SEVİYORUM"

Bu elbette sarılma sırasında söylenecek bir şey ve bunu duymak her zaman güzel. Erkeklere, sevdiğini sımsıkı tutabilecek büyük, güçlü kolları varmış gibi hissettiriyor.

"TEŞEKKÜR EDERİM"

Tabi ki, kim teşekkür almayı sevmez ki... Yaptıklarınız karşısında haklı bir takdir görmek güzeldir. Sebebi her ne olursa olsun, eşinize bir şeyler için teşekkür ettiğinizde mutlu olacak.

"GÜLÜŞÜNÜ ÇOK SEVİYORUM"

Bu cümleyle aynı zamanda sevdiğinizin mutlu olduğu anlara değer verdiğinizi de söylemiş oluyorsunuz.. Bu cümleyi daha sık söylemelisiniz.​

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Teorik kısım gün geçmiyor ki büyümesin :torpu:

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Erkekler bunlardan etkileniyor mu???

Hiç sanmam.ddd

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ama galiba küfür seviyorlar

Küfürlü hakaretli iltifatlar etmemiz lazım bence

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Genelde spontane gelişen iltifatlar daha iyi oluyor yani en azından benim için öyle.

Bi keserinde iş yerinde soyunma odasında üstümü değiştirirken iş yerindeki bi dayı yanındaki arkadaşına benim için şey demişti, çocuğun vücuduna bak üçgen aq. (hayır dayı ile sonrasında duygusal bir bağımız olmadı)

Bir diğeride küçükken amcamlar, abimler falan halı saha maçına gitmiştik beni oynatmak için değil izleyeyim diye götürüyorlardı abim şey diyordu paso, "Mert sen küçüksün izleyeceksin..." falan diye dalga geçer gibi söylüyordu paso sonra takımlardan birinde adam eksik olduğu için beni de maça aldılar 9 tane sapladım abimlerin takıma... o sırada maçı izleyen bir kaç tane kız vardı şey dediler, "şu çocuk çok güzel oynuyor" (teşekkürler güzel kızlar) o da çok hoşuma gitmişti tabi abimlere saplamakta ayrı eğlenceliydi...

Öyle işte... Bu listedekilerin hiçbiri beni etkilemez sanırım.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
bitane biliyorum, baya etkili ama sölemem

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
etkili olsaydı holiyi düşürürdü boş yapıyor arkadaşlar ilgi istiyor kanmayın...

grogu:

Üst Alt