Erkeklere Bir Not

Eros

Gümüş Üye
he sanki anliorsunuz ..

salyalariniz akio görünce: )
Doğrusun, eskiden olsa anlaşılmazdı şimdi aşırı abartı silikonlar, dolgular daha adını bilmediğimiz çok işlemler. Kendi bedenine bu eziyeti çektirmenin mantığı yok. Seven insan kırışığa, kiloya, sarkmaya bakmaz...

İnternet üzerinden tanışanlar bunlara bakıyor. Gerçek hayatta karşınızdaki insan sizi gördüğü halde boyunuzu, kilonuzu, maaşınızı sormuyor. Böyle tanışma şekli yok zaten.

Sıfatı ne olursa olsun anne, kız kardeş, abla, eş, sevgili, kız arkadaş vb. ; kadın kadındır. Ve hiçbirine konumundan dolayı üstünlük sağlayamazsın.

Erkek ol, kadına kadın gibi davran.

FeU

Bronz Üye
Gücünüzü kendinizden güçsüz canlıların üzerinde denemeyin
bu sizin güçlü olduğunuzu değil zavallı ve acınası olduğunuzu gösterir.

Lavinia

Ayın Konuğu
Sıfatı ne olursa olsun anne, kız kardeş, abla, eş, sevgili, kız arkadaş vb. ; kadın kadındır. Ve hiçbirine konumundan dolayı üstünlük sağlayamazsın.

Erkek ol, kadına kadın gibi davran.
İyi güzel hoşta ben böyle konuşan erkeklerin kişisel hayatlarını çok merak ediyorum: ) anlattıkları gibiler mi

Vaaay çok iddialı cevap bizi etkilemesede bi yerlerde kadının değerinin bilinmesine mutlu oldum 🌸
Denge başka şey. Bu ilgiyi ve sevgiyi dengesiz bir çerçeve gibi gören olabilir. Ama denge olduğu sürece neden ilgi ve sevgiyi kendime, kendimize saklayalım?
Sevelim, sarılalım…

Üst Alt