Soru Erkek Değer Verdiği İlişkide Hediye Alır mı?

Fluffy

🐼
Elmas Üye

View: https://www.instagram.com/reel/CwAJUyQst4z/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Kızlar şimdi şöyle bişi var ne zaman ilişki uzmanları konuşsa erkek eğer değer veriyorsa (bütçesine göre) bir hediye ile taçlandırır partnerine bu özeni gösterir gibi açıklamalar görüyorum

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Hiç hediye almayıp sürpriz yapmayan erkeği hangi kefeye koyalım geçici bir gönül eğlencesi olarak mı görüyordur?

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Şimdi etiketledim @Lotus. Söyle bakalım sevgiliyle sevgililer gününde kıyma, tulum peyniri, keçi peyniri, sakatat, pastırma alınır mı? 🤣 🤣 🤣
İlginç soru @WarrenBuffett
Tabi ben sevgilime bir kutu şekil şekil jelibon alıyor isem sende bir kilo kıyma yada peynir alabilirsin, tabi. Herkes hayata değişik noktalardan bakıyora çok güzel örneksin.

Raison Detre

Altın Üye
@CaT dikkat ediyormusun bütün bu modeller sesinden irrite olduğun alper hasanoğlu'na benzemeye çalışıyor :D hadi kafa olarak benzemedik tipi bari aynı yapalım diyorlar herhal

• Wow
Tepkiler: CaT

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Değer hediye ile biçilmez bu yüzden hediyemizi verirken sana layık değil ama diyerek başlarız çünkü hiçbir nesne sevgiden kıymetli değildir

Fakat hediyeler bağlayıcı olur tıpkı anılarımız gibi onlar da hatırlatıcı olur

Zaten erkekler sevgi gösterme anlamında daha kısır kaldıkları için bir zahmet hediye aliversinler

Aldığınız şeyi onun üzerinde görmek sizi de değerli hissettirir
(yani kendi aldığınız hediye ile yine kendinizi de mutlu edersiniz)

Hediye sünnettir ayrıca Hediyeyi anlamlı kılan şey ise düşüldüğünü bilmek

CaT

🎈
Board Admin
@CaT dikkat ediyormusun bütün bu modeller sesinden irrite olduğun alper hasanoğlu'na benzemeye çalışıyor :D hadi kafa olarak benzemedik tipi ari aynı yapalım diyorlar herhal

Amann tanrimmm ben o zannettimmm 😳😳😳 demeseydin hic fark etmicektim heeee

CaT

🎈
Board Admin

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
hediye almayan insan yoktur heralde , tabi evlenmis aradan gecmis 10 yil 15 yil geçmiş yani pek bunu düşünmeyebilir iki taraf icin bu da normal bence.
Esasen benim burada sorun olarak görüdüğün ki bu sadece hediye almak özelinde değil , kadınların gitgide daha sabit fikirli olması , bir algoritma gibi davranması , insani ilişkilerde her zaman erkekler de gördüklerini iddia ettikleri duygusal zeka noksanlığının artması.
*işte hediye almıyor demek ki ben cepteyim
* iki gündür beni sevdiğini söylemedi demek ki sevmiyor
* kırıklarımı aldirdım fark etmedi bile kesin başkası var
* tanışıtığımız da hangi renk oje sürdüğümü hatilamadı , galiba ruh ikizim değil
tamam belki bunlar da parametre olarak kabul edilebilir ama olayı bir bütün olarak değerlendirmekte fayda var. bunların hiç birini yapmayırdur ama sevildiğinden eminsindir sorun yoktur. Ayrıca kafada kurmak yerine şikayetci olduğun konuda taleplerin olduğunu da belirtebilirsin , çünkü eleştirel yaklaşıldığında açık bulunmayacak kusur bulunlayacak insan yok.
Ya da indir dating uygulamanı bul birini planı da önceden yapın karşılıklı , işte hediyeleşeceğız , sürekli iltifatlar edilecek , aşka dair ne kadar marjinal cümle varsa kullanılacak , sürekli birbirmizi eglendirecegiz , falan gibi sonra da bunu uygulayın ne gerek var.

dinamickaygısız

Platin Üye
Bana sürekli çıkma teklifi edenler, hesabı ödeyenler, bana hediye alan kızlar dengemi bozmuş demek ki :honk: Avcı kadınlar beni bozmuşlar :honk:

Üst Alt