Soru Erkek Değer Verdiği İlişkide Hediye Alır mı?

Fluffy

🐼
Elmas Üye

View: https://www.instagram.com/reel/CwAJUyQst4z/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Kızlar şimdi şöyle bişi var ne zaman ilişki uzmanları konuşsa erkek eğer değer veriyorsa (bütçesine göre) bir hediye ile taçlandırır partnerine bu özeni gösterir gibi açıklamalar görüyorum

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Hiç hediye almayıp sürpriz yapmayan erkeği hangi kefeye koyalım geçici bir gönül eğlencesi olarak mı görüyordur?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
hediye almayan insan yoktur heralde , tabi evlenmis aradan gecmis 10 yil 15 yil geçmiş yani pek bunu düşünmeyebilir iki taraf icin bu da normal bence.
Esasen benim burada sorun olarak görüdüğün ki bu sadece hediye almak özelinde değil , kadınların gitgide daha sabit fikirli olması , bir algoritma gibi davranması , insani ilişkilerde her zaman erkekler de gördüklerini iddia ettikleri duygusal zeka noksanlığının artması.
*işte hediye almıyor demek ki ben cepteyim
* iki gündür beni sevdiğini söylemedi demek ki sevmiyor
* kırıklarımı aldirdım fark etmedi bile kesin başkası var
* tanışıtığımız da hangi renk oje sürdüğümü hatilamadı , galiba ruh ikizim değil
tamam belki bunlar da parametre olarak kabul edilebilir ama olayı bir bütün olarak değerlendirmekte fayda var. bunların hiç birini yapmayırdur ama sevildiğinden eminsindir sorun yoktur. Ayrıca kafada kurmak yerine şikayetci olduğun konuda taleplerin olduğunu da belirtebilirsin , çünkü eleştirel yaklaşıldığında açık bulunmayacak kusur bulunlayacak insan yok.
Ya da indir dating uygulamanı bul birini planı da önceden yapın karşılıklı , işte hediyeleşeceğız , sürekli iltifatlar edilecek , aşka dair ne kadar marjinal cümle varsa kullanılacak , sürekli birbirmizi eglendirecegiz , falan gibi sonra da bunu uygulayın ne gerek var.
Yani sen hep uç örnekler vermişsin ama normal ilişkiden söz ediyoruz biz

Hediye arkadaşa, anneye, çocuğuna, yeğenine kısacası sevdiğin birine de alirsin

Kıymet için ölçüt değildir elbette
Fakat bir vitrinde bir şey gördüğünde sevdiğine çok yakişacağını düşünüp hediye etmek inceliktir

Şöyle ki sadece paraya boğup, ilgi ve değer hissetmeyen kadın da şikayetçi olacaktır

Burada eksiği hissedilen şey farklı biraz özen ilgi hatırlanmak vs

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Yani sen hep uç örnekler vermişsin ama normal ilişkiden söz ediyoruz biz

Hediye arkadaşa, anneye, çocuğuna, yeğenine kısacası sevdiğin birine de alirsin

Kıymet için ölçüt değildir elbette
Fakat bir vitrinde bir şey gördüğünde sevdiğine çok yakişacağını düşünüp hediye etmek inceliktir

Şöyle ki sadece paraya boğup, ilgi ve değer hissetmeyen kadın da şikayetçi olacaktır

Burada eksiği hissedilen şey farklı biraz özen ilgi hatırlanmak vs
bence kadınlar artık fazla etkileşimden dolayı dugularını bile özgürce yaşayamıyor , hangi durumda ne yaşaması tavsiye olunmuşsa onu yaşıyor.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
bence kadınlar artık fazla etkileşimden dolayı dugularını bile özgürce yaşayamıyor , hangi durumda ne yaşaması tavsiye olunmuşsa onu yaşıyor.
Şımarık, görgüsüz, kanaatsiz sosyal medya kızlarını örnek veriyorsun ama sen hep

rick

Bronz Üye
maddi şeylerle bağlı bir ilişkiden bahsediyorsak, ilişki ciddi ve anlamlı mıdır diye soruluyor...

Üst Alt