Erkeğini Nasıl Şımartırsın?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Merhaba kızlar bugün size erkeklere hak etmedikleri halde söyleyebileceğimiz yalanları öğretiyorum.

genel forum siteleri.jpg

Neden erkeğe bu iltifat dolu yalanları söylüyoruz amacımız nedir derseniz eğer, gerçekte işe yaramayan erkeği çok önemli, çok değerli hissettirip yollarınız ayrıldıktan sonra yeni durağında aslında işe yaramaz biri olduğunun acı gerçeği yüzüne tokat gibi otursun diye şaka şaka... Sevdiğimiz insana değerli hissettirmek için :d

1.Cok asil bir durusun var. Sen farklisin cok karizmatik gorunuyorsun.

2. Ne kadar cok gizli yetenegin var neden bunlari kullanmiyorsun?

3. Sen kardeslerinden ne kadar farklisin daha yakisikli ve daha güclü gorünüyorsun

4. Bu isin de altindan kalkacagina eminim. Mutlaka bir caresini bulursun.

5. Dun gece bir film izledim. Basrol oyuncusu ayni senin gibi gülüyordu cok etkilendim

6. Senin cok guclü genlerin oldugu belli. Her kadin senin gibi bir adamdan cocugu olsun ister.

iltifat erkeğe.jpg

7. Hayvanlara karsi bu kadar duyarli oldugunu bilmiyordum. Seni takdir ettim dogrusu.

8. Her türlü kiyafeti kendine yakistirmasini biliyorsun. Allah vergisi bir yetenegin var.

9. Sen servetini kendi bilek gücünle yapmissin baskalari gibi mirasyedi degilsin. Bence onlardan daha sayginsin

10. Her zaman gozlerin piril piril parliyor. Bu ozellik sadece son derece zeki erkeklerde olur.

güncel forum.jpg

11. Sanki gelecegi görür gibi son derece isabetli yorumlarda bulunuyorsun. Ne desen cikiyor

12. Kiskanclik kotu bir huy. Beni affet ama seni baskalarindan kıskanmaktan kendimi alikoyamiyorum.

13. Cok kasli bir vucudun var. Cocukken spor yaptigin belli. Ne tür sporlar yapiyorsun?

14. Sakaklarindaki aklar seni cok cekici yapiyor. Ne kadar yakismis sakin boyamaya kalkma.

15. Senin boyun Türk erkeklerinin ortalamasindan uzun. Basketbol mu oynadın?

16. Eger akademik kariyer yapmis olsaydin dünya capinda bilim adami olurdun. Cok analitik bir beynin var.

17. Ne kadar güzel sohbet ediyorsun. Siir gibi konusuyorsun. Seni dinlemekten zevk aliyorum.

Aşk yani love.jpg

18. Cesaretine hayranim sözünü sakinmiyorsun. Senin yaninda güvende hissediyorum

18. Gecmiste sana cok kadinin asik oldugu belli. Beni de kendine asik edip sonra birakmandan korkuyorum.

19. Bu genc yasta ne kadar basarili olmussun. Azmine, hayata asilmana gercekten hayranlik duydum.

20. Cocuklarla ne kadar güzel anlasiyorsun, onlarin seviyesine inmen ne güzel.

21. Ailenin sana ne kadar bagli oldugunu hissettim. Neredeyse sana tapacaklar. Seni neden bu kadar cok seviyorlar?

22. Ne kadar bilgili ve tecrübelisin. Tecrübelerini bana anlatanlardan ders almak istiyorum.

23. Gercekten roman gibi bir hayat yasamissin. Bunlari mutlaka yazmalisin.

24. Buralara gelmen kolay olmamis belli ki. Yüzünde yaptigin savaslarin kazandigin zaferlerin izleri var

“Bana Güvende Olduğumu Hissettiriyorsun” Her erkeğin içinde kadınını koruma güdüsü vardır, sizinkinde de var mutlaka. Günümüz kadınları her ne kadar korunmaya muhtaç olmasalar da, erkeklerin elinden bu zevki almayın.

“Bunu da Bildiğine inanamıyorum” Ne kadar akıllı olursanız olun, sevgiliniz size yeni bir şey öğretebilmek ister. Kendini akıllı ve bilgili hissetmesini sağlarsanız, ne kaybedersiniz?

“Sen Spor mu Yaptın?” Erkekler belki kadınlar kadar çok kendilerini aynada seyretmezler, ancak onlarda kaslarını seyretmeden yapamazlar. Formda olan bir erkek kendini dünyanın en yakışıklı erkeği zanneder, siz de bu görüşünü destekleyin.

SoCRaT

Bronz Üye
yani bunların hepsi aslında yalanmıymış.. enteresan.. ne çok yalan dinlemişim..

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
yani bunların hepsi aslında yalanmıymış.. enteresan.. ne çok yalan dinlemişim..
Maddeler bir dergide yayınlanmış jfjxjx öyleymiş yalan olduğunu ben yazdım ya nfjxj

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Ondan sonra " kullandı terk etti beni " diye ağlama seansları. :D

Yemiyoruz hanımlar. Yemiş gibi yapıyoruz. Sizin sahip olduğunuz ve yiyebileceğiniz şeyLee daha farklı :)

Frenk

Altın Üye
Nedense aklıma şu reelslerde gezen

ete su enjekte ederek 3 kilodan 5 kiloya çıkardıkları videolar geldi

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Nedense aklıma şu reelslerde gezen

ete su enjekte ederek 3 kilodan 5 kiloya çıkardıkları videolar geldi
Yoksa sizi bir et parçası ve cinsel obje gibi mi görüyoruz?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
söyleyemem :dyg:

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Pisler sizi Duygularımızla oynayıp kullanıp pacavra gibi atıyorsunuz demek bizi kenara :(
Senden öğrendik erkeklere kötü davrandığımızda sorumlusu sen değil miydin artık maymun gözünü açtı 🌶️

Frenk

Altın Üye
kötü davranmak başka et parcasi olarak görmek başka şimdi :D

süründürün erkekleri

Üst Alt