Erkeği Etkileme Yolu

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Her kadının içten içe merak ettiği o soru erkeği nasıl etkileriz işte cevabı makalemizde

Erkekleri etkileme ve baştan çıkarma 'yı
öğrenmenin en önemli bölümü erkeklerin duygularının nasıl çalıştığını öğrenmektir.

Farkındaysan erkeklerin nasıl düşündüğünü öğrenmek demedim.

Kadınların düştüğü en büyük hatalardan biri biz erkeklerin düşünce şeklini anlamaya çalışmaktır.

Erkeklerin beyinleri duygusal değil mantıksal yönden daha baskın şekilde işliyor. Günlük hayatımız da bir şeye karar verirken duygularımız yerine mantığımızı kullandığımızı bir çok bilimsel araştırma da görebiliriz.

Birazdan keşfetmeye başlayacağın şey,

erkekleri etkileme
konusunda kullanabileceğin en güçlü ve gizli stratejilerdir. Bunları kadınların çoğu asla öğrenemeyecek.

Bir Erkeği Etkilmenin yolu - 1. Strateji

İlgisine Hükmet...

Bir çok kadın kaliteli bir erkekle konuşurken gittiğinde çok zayıf ve karşısındakinin onayını arayan, onun her istediğini yapmaya çalışan bir yol izliyor.

Onunla göz göze gelir gelmez, daha ilk saniyelerde onun ilgisine hükmetmen gerekir.

Bunu yapmamak bir daha asla ilgisini çekememene ya da güçlü bir etki bırakamamana neden olabilir.

Kadınların yaptığı büyük yanlışlardan biri "dolaylı" davranmak ve sinsi bir şekilde önce onun arkadaşı olmaya çalışmaktır.

Çekiciliği daha ilk saniyelerde yaratmadığımız takdir de bunun telafisi gerçekten çok zordur, bazen imkansızdır.

Sakin özgüvenle, doğru vücut dili ve ses tonu ile ona yaklaşmalı ve konuşmalısın.

Bir Erkeği Etkilemenin Yolu - 2. Strateji

Aşırı Hevesli Görünme...

Erkekler davranışlarına bakarak ne kadar "talepkar" olduğunu rahatlıkla anlayabilir.

Aşırı çekingen davranan kızlar özgüvensizlik ve kendini yargılayıcı biri olduğunu belli eden bir "koku yayarlar". Ve bu da o erkeğin senden soğumasına yol açar sadece.

Şöyle düşün: Erkekler konusunda başarılı olan kadınlar, nasıl hareket ediyorlar? Erkeklerin yanındayken nasıl davranıyorlar?

Haklısın - çok rahat ve hiç bir sorunları yokmuş gibi davranıyorlar.

Bundan sonra ne zaman kendini bir erkeğin ilgisini çekmeye çalışırken ya da ona muhtaçmış gibi davranırken yakalarsan bunu anında bırak.

Bir Erkeği Etkilemenin Yolu - 3. Strateji

Yardım almaktan korkma...

Kadınlar kendini geliştirme konusunda daha açık fikirli olsalar da, yine de kendi en iyi hali olmanın büyüsüne inanmayan arkadaşların vardır muhakkak. Bütün gününü yatarak ve televizyon izleyerek geçirenler arkadaşlarından bahsediyorum.

Halbuki bir konuda bocaladığımız da ilk yapmamız gereken bunu kendimize itiraf etmektir ki, daha da gelişebilelim.

Kişisel gelişim kendine vakit ayırmayı ve kendine değer vermeyi gerektirir. Sadece bir erkek için değil, bundan önemlisi kendin için kendini geliştirmelisin. Bu biz erkekler için de geçerli elbette.

Şu insan egosu gerçekten yolumuza büyük engeller koyabiliyor. Ve karakterimizi amacımıza uygun hale getirmediğimizden dolayı karşımıza çıkan fırsatları kaçırabiliyor ve hüsrana uğrayabiliyoruz.

Gururumuz, aramızda belki de bu konuda en iyi olacak insanların gizli stratejileri keşfetmesine engel oluyor.

Kadınların erkekleri nasıl etkileyeceğini içgüdüsel olarak "sadece bilmesi" gerektiği inancı gerçekten tembel insanların en büyük bahanelerinden. Evet, kadınlar tavlama konusunda erkeklerden avantajlılar, ancak alelade değil, "harika bir erkekle" tanışmak, tutkulu bir ilişki yaşamak ve sana olan ilgisi ve yakınlığını KORUMAK konusunda gerçek bir eğitime ihtiyacın var.

Ancak ne yazık ki hayatımızın her alanını dolaylı ya da direkt olarak etkileyen bu konu ne okullar da ne de üniversiteler de öğretilmiyor. Halbuki çekici bulduğumuz biriyle her açıdan müthiş uzun süreli bir ilişki, ruhumuzu dengeleyeceği gibi, aile ve iş hayatımız daki stresi alan bir rehabilitasyon şeklidir aynı zaman da...

Kendine değer ver.

Kendini devamlı yenile.

Sadece bu konuda değil her konuda başarılı olmanın ilk şartı kendimizi amacımıza göre hazırlamaktır.

AsteriX

DJ
Sürekli bir şeylerden muzdarip, sürekli melankolik, mıymıy tiplerden olmayın 😅 sizdeki enerji sizi daha çekici kılar

De-Niro

Bronz Üye
Basligi "Erkegi egitme yolu" diye okudum.Icerige bakinca etkilemeden bahsediyormus.Hafta sonlari erken kalkmaz bana yaramiyor sanirim.

Erkegi etkilemek istiyorsaniz ozgun olun,adamlari biraz rahat/ozgur birakin.Az konusun,az alisveris yapin.Olur olmaz her seye trip atmayin/kusmeyin.Kafaniza her estigin de disari,sinema,tiyatro gezmeye gidelim miii Askimm diye mesajlar atmayin. :)

AsteriX

DJ
Bana sürpriz yap, bana mektup yaz, benimle ilgilen tarzı şeyler mesela, istek üzerine yapıldığında anlamı kalmayan şeyleri bizden isterlerse bu davranışımız yapmacık olur ve böyle talepler de insanı darlar.

Freya

👑
Bronz Üye
Basligi "Erkegi egitme yolu" diye okudum.Icerige bakinca etkilemeden bahsediyormus.Hafta sonlari erken kalkmaz bana yaramiyor sanirim.

Erkegi etkilemek istiyorsaniz ozgun olun,adamlari biraz rahat/ozgur birakin.Az konusun,az alisveris yapin.Olur olmaz her seye trip atmayin/kusmeyin.Kafaniza her estigin de disari,sinema,tiyatro gezmeye gidelim miii Askimm diye mesajlar atmayin. :)

Sen asosyal, içine dönük hayat neşesi kalmayan bir sevgili istiyorsun sanırım ))): bunlari yapmayan kadın, mutsuz kadindir sana söyleyeyim ;)

Freya

👑
Bronz Üye
Bana sürpriz yap, bana mektup yaz, benimle ilgilen tarzı şeyler mesela, istek üzerine yapıldığında anlamı kalmayan şeyleri bizden isterlerse bu davranışımız yapmacık olur ve böyle talepler de insanı darlar.

Istemden yap ozaman, icinede bir fotoğrafini at, üstüne parfümünü sık .
Anlamını kaybetecek olsa sana neden söylesin

AsteriX

DJ
Istemden yap ozaman, icinede bir fotoğrafini at, üstüne parfümünü sık .
Anlamını kaybetecek olsa sana neden söylesin
Ben zaten yaparım ki. Kendim yapınca isteyerek yaparım, içine duygularımı da katarım. Ama sipariş üzerine olunca olmuyor işte aksine itici geliyor.

Freya

👑
Bronz Üye
Ben zaten yaparım ki. Kendim yapınca isteyerek yaparım, içine duygularımı da katarım. Ama sipariş üzerine olunca olmuyor işte aksine itici geliyor.

Sipariş diye düşünme, isteklerini söylüyor. Demekki seviyor ki istiyor, sevmese deger vermese aklının ucundan dahi geçmez

AsteriX

DJ
Sipariş diye düşünme, isteklerini söylüyor. Demekki seviyor ki istiyor, sevmese deger vermese aklının ucundan dahi geçmez
Elbette öyle, bunun farkındayım ama sen de olsan bunları kendi içinden geldiğinde yapmak istersin 😅

Serçe

Uzaklaştırıldı
Ay hiç bilmiyorum böyle şeyler 🤷‍♀️

Üst Alt