Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
OĞLAK BURCU

Oğlak burcu olanlar her şeyde mükemmel ve başarılı olmak ister. Sürekli kendilerini geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi severler. Çok sabırlı oldukları için planlı hareket ederler. Asla hiçbir işi aceleye getirmezler. Hedeflerine emin adımlarla yürürler. Oğlak burcunun bu sabrına herkes hayran kalır.

BOĞA BURCU
Boğa burcu iş ve özel hayatında her zaman sabırlı davranabilen burçlar arasında yer alır. Boğa burcu önce çevresindeki olup biten her şeyi gözlemler. Ardından planlamalarını yaparlar. Daha sonra harekete geçerler.

Boğa burçlarını tez anlı ve sabırsız görebilmeniz mümkün olmaz. Huzursuz ve aşırı çalışmadan işlerin kendileri için yoluna girmesini beklerler.

AKREP BURCU
Akrep burcu her zaman tek başına hareket eder. İsteklerini hayata geçirebilmek için durmadan çalışır. Akrep burçları hayallerine ulaşmak için sabırla beklemesini çok iyi bilir.

Akrep burçları su grubu olduğu için istedikleri duruma çok kolay uyum sağlar. Bu sebeple beklemeyi ve sabır etmeyi iyi bilirler. Yeni gelişmelere çok kolay alışırlar.

KOVA BURCU
Kova burcunun genellikle sabırlı olacağı düşünülemez. Ama gerçek hiç de öyle değil. Kovaların sabırlı olduğunu ancak kendi yollarında olduğunda anlayabilirsiniz.

Genellikle maddi dünyadan kopukturlar ve bu nedenle genellikle kendi dünyalarında yaşarlar. Maddi dünyada temellendirilmedikleri için, çok farklı bir zaman algısına sahip olurlar.

Kendi dünyalarında kendi rahatlık duygusuyla yaşadıklarını ve bu da onları sorunsuz bir şekilde sabırlı hale getirdiğini gösterir.

BALIK BURCU
Balık burcu her zaman özen gösteren, besleyen ve sabırla anlayabilendir. Balık burçları genellikle sevgi dolu ve sevecen olur. Bu özellikleri sayesinde hayat boyu sabırlı olabilirler.

Oldukça hassas olan balık burçları istediklerini elde etmek için asla acele etmez. Ancak planları istediği gibi gitmediğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirler.

TERAZİ BURCU
Terazi burçları çevresindeki insanların her zaman farklı bir yönünü görür. Kabul edilmek ve övülmek için o kadar sabırlı olmasalar bile sabırlıymış gibi davranırlar.

Terazi burçları insanları çok iyi gözlemler ve adalet duyguları çok gelişmiş olur. Hiçbir konuda acele etmekten hoşlanmaz. Sakince planlarını ve hedeflerini ortaya koyarak harekete geçerler.

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Kova burcunun genellikle sabırlı olacağı düşünülemez. Ama gerçek hiç de öyle değil. Kovaların sabırlı olduğunu ancak kendi yollarında olduğunda anlayabilirsiniz.
~

Ne kadar da doğru bir yorum..

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ben sabırlı mıyım ki bilemiyorum.
Değilim sanki ama

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Listede yay yok
Bizimki dert değil zaten

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Listede yoksun 🚬

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
AKREP değdir bak kesin kendimden biliyorum gjsntj

SleepleSsS

Yorumbaz
Koçun yer almadığı bir liste dıj güçler tarafından hazırlanmıştır, yok hükmündedir

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Chen bu listenin devamı vardır.
Kaynağına bak istersen.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Saran dizi olunca izleniyor be
Bana en çok oyun sarıyor. Mordhau başladım.
Ücretsiz epic gamede al knk güzel oyun.
ben de mi bi oyun falan bulsam diycem de hiç keyif almıyorum be , keşke her gün maç olsa gitsek fjsndnd

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
ben de mi bi oyun falan bulsam diycem de hiç keyif almıyorum be , keşke her gün maç olsa gitsek fjsndnd
Cs bilem oynuyorum utan utan 🤣🤣🤣
Lol var.. rust.. fallguys..black desert..forest2.. son bir kaç ayda oynadığım hatırladığım bunlar 🤣🤣🤣
Bi oyun daha vardı ya adını unuttum rust pve versiyon bişe

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Yoktu çiçeğim sadece bu burçlar sabırlıymış
Heee onları sabırsıza koymuş ben şey sandım en sabırsıza doğru liste 😹 bende 2. Yim sandım şaşırmıştım baya 😹😹😹

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Cs bilem oynuyorum utan utan 🤣🤣🤣
Lol var.. rust.. fallguys..black desert..forest2.. son bir kaç ayda oynadığım hatırladığım bunlar 🤣🤣🤣
Bi oyun daha vardı ya adını unuttum rust pve versiyon bişe
yapıyosun şu e sporu axvdhjdj

Üst Alt