Elbise Dolaplarınız için Düzen Önerileri

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Yazlık ve kışlıklarınızı ayırın.

Bilahare giyerim dedikleriniz dolabınızda en çok yer kaplayanlar... Giyip giymeyeceğinize karar vermeniz için yapmanız gereken şey çok basit. Giymek için ayırdığınız kıyafetleri askılara ters asın. 3 ay boyunca ters olarak askıda kalıyorsa onlara elveda deyin. İhtiyacı olan birine verebilir ya da arkadaşlarınızla takas yapabilirsiniz.

Bez çantalar ve katlanabilir çamaşır sepetleri dolap içlerinde büyük kurtarıcılardan. Çantalarınızı kışlık kıyafetlerinizin bir bölümünü katlanabilir çamaşır sepetlerine koyup dolap içerisinde saklayabilirsiniz.

Askılardan daha fazla yararlanmak istiyorsanız birkaç askıyı bir arada kullanın! Askılara çok buruşmayacak kıyafetleri asın ve sonra bir araya getirin. Askıyla düzenlediğiniz kıyafetleri büyük bir poşetle birleştirin. Böylece askılığınızda diğer kıyafetlerinize yer açılmış olacak.

Kemerlerinizi de askılara asabilirsiniz ve böylece dolabınızın içinde daha fazla yer açmış olursunuz.

Eğer kıyafet dolabınız iki bölmeden oluşuyorsa bir kısmını kışlıklara diğer kısmını yazlıklara ayırabilirsiniz.

Vakumlu poşetleri dolap içlerinde kullanmak kışlık kazaklar montlar yünlü hırkalar için muhteşem bir saklama tüyosu. Mevsim geçişlerinde giymeyeceğiniz kıyafetleri vakumlu poşetlere doldurun ve mekandan tasarruf edin.

Kot pantolonlarınızı katlayıp dolaba koymak yerine rulo yaparak yerleştirin. Yerden tasarruf ettiğiniz gibi kot pantolonlarınızı seçerken de büyük rahatlık yaşayacaksınız.

Dolabınızı düzenlerken tek renk üzerinden ilerlemeyin. Farklı renkleri bir arada katlayın ve yan yana koyun. Böylece kıyafetlerinizi kombinlemeniz için büyük bir şevk duyacaksınız.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Havaları algılayamadım bi soğuk bi sıcak hala kışlıkları kaldırmadım Kaldırmam lazım

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Havaları algılayamadım bi soğuk bi sıcak hala kışlıkları kaldırmadım Kaldırmam lazım
😔 Kışıkları kaldırıp uzun kollu 1 2 şey bırak bence sonra zor geliyor hem kışlık hem yazlık iyice yiğiliyor

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Bu işler çok sıkıcı fevokurba:

Allahımmsen bana sabır ver dolabı ve bazanın altını çıkarttım ev dağ gibi sinir krizi eşiğine geliyorum yapmak gelmiyor içimden

Üst Alt