Duygu fakiri 3 erkek burcu

Cherry

Platin Üye
Duygusal erkekler merhametli, vicdanı ve nezaketli olurlar. Tüm bu özellikler ise bir kadının erkekte aradığı şeyler ile aynı. Peki hangi burcun erkekleri duygu fakiri? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu... İşte duygusal kızların uzak durması gereken 3 erkek burcu...

DUYGUSUZ ERKEK BURÇLARI

AKREP:
Zeki, ince düşünceli ve azimli Akrep burcu erkeğini elinde güllerle hayal ediyorsanız yanılıyorsunuz. Sevgisini ve hislerini asla belli etmeyen Akrep erkeği tam bir ketum. Bir de Balık burcu kadını iseniz Akrep erkeğinin sokağından dahi geçmeyin.

BAŞAK: İnce eleyip sık dokuyan Başak burcu erkeğinin zihniyeti pragmatistir. Faydacı ilişkilerden hoşlanır. Karşısındaki kadın Başak erkeği için fedakarlık yaptıkça değer kazanır. Bu ise Başak burcunun koşulsuz sevme duygusunu tatmasına izin vermez.

ASLAN: Aslan burcu içten duygusal olsa dahi övülmediği müddetçe duygularını ifade etmez. Sürekli sırtının sıvazlanılmasını ister. O hep sahnede siz ise onu alkışlayan seyirciler arasında olursanız bir ilişki yaşayabilirsiniz. Aslan burcu erkeği zaman zaman duygularını açığa vurmayı dahi kendine yediremez. Gurur abidesi aslanlar ile ilişki yaşamak için alttan almayı öğrenmeniz gerekebilir.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Duygularımızı mı örseliyor bunlar yazıklar olsun aslında akrepler yakışıklı oluyor

Cherry

Platin Üye
Bende aslanlara sasirdim : )

Pek katilmasam da.

dinamickaygısız

Platin Üye
duygularımızı asla belli etmiyoruzdur. İş eleştirmeye gelince tutmayın başakları. ne şom ağızlıyız :honk:

Nobody

Teknik Admin
ASLAN: Aslan burcu içten duygusal olsa dahi övülmediği müddetçe duygularını ifade etmez. Sürekli sırtının sıvazlanılmasını ister. O hep sahnede siz ise onu alkışlayan seyirciler arasında olursanız bir ilişki yaşayabilirsiniz. Aslan burcu erkeği zaman zaman duygularını açığa vurmayı dahi kendine yediremez. Gurur abidesi aslanlar ile ilişki yaşamak için alttan almayı öğrenmeniz gerekebilir.
Bunu yazan astrolog hatuna Aslan erkeği bir şey yapmış ama ne yapmış bilemiyorum 🤔 hep aynı şeyler

Cherry

Platin Üye

Nobody

Teknik Admin
Hayir.. Öyle demeyeceksin.

Ben Aslan Burcu oldugum icin ; ) birsey demeye gerek duymuyorum.
Aslani taniyan bilir.

Bilmeyen de kendi bilir : )

@HolySpectre , sen aslan burcusun kendine gel ! : )
Doğru söylüyorsun, İki ceylan avlayıp geliyorum o zaman

Drama Reaction GIF by MOODMAN

Nobody

Teknik Admin
Erkek aslanlar aslinda : ) avlamaz , disileri avlatirirdi bildigim kadariyla..

en sooooordaaa kösede ilerde bi güneslen bence : )
Benim yerime sen avla o zaman güneşimi kapatma gölge etme başha ihsan eylemem 🤪

Üst Alt