Döverek bayılttığı kadını kanlar içinde arabaya sürüklemişti! Esenyurt'ta çekilen infial yaratan görüntülerdeki o maganda tutuklandı

CaT

🎈
Board Admin

Döverek bayılttığı kadını kanlar içinde arabaya sürüklemişti! Esenyurt'ta çekilen infial yaratan görüntülerdeki o maganda tutuklandı

Şeyhmus Dağ'ın E.I.'ya yaptığı akılalmaz muamele bina sakinlerinin kamerasına yansımış, kendisini uyaran bina sakinleri Dağ "Yarın size de geleceğim" diyerek küfürler eşliğinde tehdit etmişti. 11 suç kaydı bulunduğu öğrenilen Şeyhmus Dağ ve E.I. hakkında yeni gelişme yaşandı.

DÖVEREK BAYILTTI​

Olay 22 Temmuz günü akşam saatlerinde Esenyurt Piri Reis Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre kadınla tartışan maganda, kadını döverek bayıltmıştı.

BAYGIN KADINI ARABAYA SÜRÜKLEDİ​

Kanlar içinde sokak ortasında yatan kadını gören vatandaşlar olaya müdahale etmek istemişti. Vatandaşların seslenmesine kızan şüpheli şahıs küfürler savurmuştu. Şahıs, baygın kadını sürükleyerek arabaya bindirip olay yerinden uzaklaşmıştı.

BİRLİKTE YAKALANDILAR​

Konuya ilişkin çalışma başlatan polis ekipleri şüphelinin 11 suç kaydı bulunan Ş.D. isimli şahıs olduğunu tespit ederken olay anında yanlarında bulunan E.I. isimli şahıs ile birlikte yakalayarak gözaltına almıştı. Şahıslar emniyetteki işlemlerin ardından bugün adliyeye sevk edildi.

TUTUKLANDI​

Şeyhmus Dağ ve olay sırasında yanında bulunan E. I. emniyet müdürlüğündeki işlemlerinin ardından bu sabah adliyeye sevk edildi.

Şeyhmus Dağ tutuklanırken E. I. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

(İHA-DHA)

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Kamerayla çekende tehditten dava açsın içeriden çıkamasın bu yaratık.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
cok korkunc degil mi?
Hemde nasıl korkunç Hemde ne biçim adam onu çekenide tehdit ediyor özgüvene bak
Yasayı imzalamadılar mecliste kabul etmediler yapacak hiç bir şey yok Bizdeki örümcek kafalılarla bu kadar oluyor.
Samimi bir şey söyliym ben yurt dışında yaşasam bu ülkeye tatile bile gelmem. Anca kıbrıs falan

CaT

🎈
Board Admin
Hemde nasıl korkunç Hemde ne biçim adam onu çekenide tehdit ediyor özgüvene bak
Yasayı imzalamadılar mecliste kabul etmediler yapacak hiç bir şey yok Bizdeki örümcek kafalılarla bu kadar oluyor.
Samimi bir şey söyliym ben yurt dışında yaşasam bu ülkeye tatile bile gelmem. Anca kıbrıs falan

yurt disinda böyle seyler olmuyor mu saniyorsun nunucum :( zaman cok kötü, her yer de her sey oluyor ama sadece duyulmuyor

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
yurt disinda böyle seyler olmuyor mu saniyorsun nunucum :( zaman cok kötü, her yer de her sey oluyor ama sadece duyulmuyor
Burda çok aşırı çoğaldı ama öyle böyle değil tabiki her yerde oluyor.
Yaptırımları çok yetersiz buluyorum.
Ataerkil sistemden medeniyete geçemeyişlik yordu beni. Tiksiniyorum artık. İzledim bu haberi foruma atmadım valla o kadar kötü ki kimse görsün istemedim.
Sürekli bi insanlardan uzaklaşma çabasındayım artık psikolojim mi bozuldu noldu bilmem. Nefret geldi.

• Sad
Tepkiler: CaT

ConteS

👑
Gümüş Üye
11 suç kaydı varmış demek ki yapıp yayıpnçıkmış kadını dövdüğü için tutuklansa kaç yazar 12 suç kaydı olmuş olur
ben kadınları da anlamıyorum bu kadar değersiz misin kadınlık onurun ya da gururun yok mu da böyle bir Ayıyla birlikte oluyorsun aw

CaT

🎈
Board Admin
Burda çok aşırı çoğaldı ama öyle böyle değil tabiki her yerde oluyor.
Yaptırımları çok yetersiz buluyorum.
Ataerkil sistemden medeniyete geçemeyişlik yordu beni. Tiksiniyorum artık. İzledim bu haberi foruma atmadım valla o kadar kötü ki kimse görsün istemedim.
Sürekli bi insanlardan uzaklaşma çabasındayım artık psikolojim mi bozuldu noldu bilmem. Nefret geldi.

cok igrenc ve cok korkunc :(

CaT

🎈
Board Admin
11 suç kaydı varmış demek ki yapıp yayıpnçıkmış kadını dövdüğü için tutuklansa kaç yazar 12 suç kaydı olmuş olur
ben kadınları da anlamıyorum bu kadar değersiz misin kadınlık onurun ya da gururun yok mu da böyle bir Ayıyla birlikte oluyorsun aw

onu eskiden ben de cok düsünüyordum, ama cocuklar nasil aileler de büyüyor ise öyle devam ettigini anladim. Yani o kadinlarin normali o olmus gibi, tabiki bu bir özür degil ama.... arkasinda cok büyük pskolojik bozukluklar yattigini düsünüyorum

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Tekrar salarlar, tekrar aynısı yapar. Nasılsa hiiiiiç bir şey olmuyor.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Tekrar salarlar, tekrar aynısı yapar. Nasılsa hiiiiiç bir şey olmuyor.
Keşke hadım falan edilseler kimyasal hadım gibi bir sistemle.
Bir şekil bu mahluklara erkekliğin bu olmadığının algılatılması lazım..
Hapisaneye giriyor sen ben vergilerimizle besliyoruz bide bunları...

Korkunç... Artık her gün içerisinde buna benzer haber mutlaka önüme düşüyor, okuyorum... Önce kanım çekiliyor, sonra başımı öne alıp hemcinslerim adına kendimden utanıyorum... Sonra da kendime diyorum ki ivan pamuk gibi adamsın lan... Kadınların maruz kaldığı bu haller ne bileyim ya dünya bok gibi

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
11 suç kaydı olan hapiste ne yapıyor yatıyor mu?

Daltonlar gibi ayaklarına pranga bağlayıp taş kırdırsınlar, ağir işler yaptirsinlar

Bedava konaklama yapmasın

Şimdi duracak mi bu adam tekrar çıktığında görüntüsünü alan şahsa bulaşacak

Kimsenin can güvenliği yok

Yaşamak için öldürmen gerekiyor

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Yazıklar olsun bu tip mahluka insan denmez

Şimdi, o bilmen ne çocuguna verilmeyecek ceza bile beni düşündürürken deli ediyor...

alcatraz

🍻
Moderatör
bakalım salıverilmesi kaç saat alacak

maksimum 12 saat göz altı ve ''tamam aslanım, yatır parayı'' sonra serbestsin laga lugaları.

limonata

Altın Üye
dün çok ağladım bu videoya
yarın bi yerde bu halde olmak korkusu ayrı hemcinsim için elimden hiçbişey gelmemesi apayrı kalbimi acıttı.

bu tür modellerin, hobilerinden ve ilgi odaklarından nasil bir tür çıkacagı sonradan çok bellide? bazen kadınların bu yönlerini görememeleri ve bunları adam yapmaya çalışmaları sonucu böyle oluyor.

Üst Alt