Dinlediğinde insanı motive eden efsaneleşmiş parçalar (Movie Orginal Sound Tracks)

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Sanki günü kurtarıp hırçın bir ata binerek oradan uzaklaşmış gibi hissidiyorum. Dinlenildiği anda sonsuzlaşan ve akıldan çıkmayan parçalar.

Vinnetou (Ancak kulaklarımızın aşina olduğu film bu değil Batta Gazidir en babaları ve eskilerinden olduğundan en başa koyuyorum 1963 yapım bir film)

The Good The Bad And Ugly filminin evveliyatını anlatmakta (Bir avuç dolar için film ismi 1965 yapımıdır)

The Good The Bad And Ugly ( Blondy melekgöz sentenza ve tuco`ya karşı. Bu arada geçtiğimiz yıl bu efsane parçayı film sektöre kazandıran Ennio Morricone abime rahmet diliyorum 1966 yapımı bir film

Karate Kid (Bu arada miyagi san gerçekte dövüş sanatları bilen biri değilmiş)

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Rocky IV

Rocky IV

Rocky IV

A Team ( Ayrıca rahmetli savaş ay`ın hayranlığından ötürü programına verdiği isim

İndina Jones

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Pirates of the Caribbean

The Lord Of The Rings

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Haggard - Herr Mannelig

(Sanırım bu parçayı dinlemekten hiçbir zaman bıkmayacağım.)

SleepleSsS

Yorumbaz

modumu yükselten şarkıdır

hele bir de gözlerini süzmüyor mu ölüommm

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Herkesin bir şarkısı vardır
Ritmine kapıldığım daha sonra bağ kurduğum bir parçadır
Metal müzik sevmeyen adamı müziğe alıştıran yegane 2 parçadan biridir. Diğeri de unforgiven 2 , James çalkantılı çocukluğu ve erken yaşta bozulan aile yapısına ithafen yazmış parçayı. 16 yaşındayken annesini kaybediyor daha sonra babası ve kardeşi ile yaşıyor. Dindar bir aile de büyüdüğü için okul da hiç arkadaş edinemiyor ve hep yalnız takılıyor. Daha sonra şarkıyı yaptığı dönemler de ogünler de yaşadığı sıkıntıları anlatıyor.
Klip de şarkı kadar efsanedir kısa metrajlı film niteliğinde. Metallicadan nefret eden çok arkadaşımı metalci yapmışlığım vardır o klip ve şarkı ile asşlksafd o dönemler de o şarkı çıksın diye saatlerce tv başında beklerdik sdflksdjf

limonata

Altın Üye
Metal müzik sevmeyen adamı müziğe alıştıran yegane 2 parçadan biridir. Diğeri de unforgiven 2 , James çalkantılı çocukluğu ve erken yaşta bozulan aile yapısına ithafen yazmış parçayı. 16 yaşındayken annesini kaybediyor daha sonra babası ve kardeşi ile yaşıyor. Dindar bir aile de büyüdüğü için okul da hiç arkadaş edinemiyor ve hep yalnız takılıyor. Daha sonra şarkıyı yaptığı dönemler de ogünler de yaşadığı sıkıntıları anlatıyor.
Klip de şarkı kadar efsanedir kısa metrajlı film niteliğinde. Metallicadan nefret eden çok arkadaşımı metalci yapmışlığım vardır o klip ve şarkı ile asşlksafd o dönemler de o şarkı çıksın diye saatlerce tv başında beklerdik sdflksdjf
Bende Metallicayı unforgivenla hayatıma aldım şahsen. Dahada anlamlı geldi artık kopmam daha zor olacak 🌸
Şarkı efsane bir şey yine sarıp dinlemeye başladım, unforgiven seven birini görünce mutlu oluyorum garip ama.

Üst Alt