Çift Cinsel Organla Doğdu Ameliyatı Reddetti

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ameliyati-reddetmis-hem-erkek-hem-de-kadin-15459977_5631_m.jpg

Avustralya'da yaşayan Blume isimli genç kadın, toplumun sadece yüzde 1,9'unun sahip olduğu ilginç bir özelliği vücudunda bulunuyor. 16 yaşına kadar kendisini kadın olarak tanımlayan Blume, doktora gittiği zaman hem erkek hem de kadın biyolojik özelliklerinin bir kombinasyonuyla dünyaya geldiğini öğrendi.

Hem erkek cinsel organa hem de kadın cinsel organına sahip olan genç kadın, sosyal medya hesabından bu durumun cinsel hayatını nasıl etkilediği hakkında bilgi verdi. Blume cinselliğin kendisi için acı verici bir tecrübeye dönüştüğünü söyledi. Ameliyatla erkek cinsel organının alınabileceğini söyleyen Blume, kendisini rahatsız etmediği için aldırmamaya karar vermiş.

ameliyati-reddetmis-hem-erkek-hem-de-kadin-15459977_366_m.jpg

Yaptığı çarpıcı açıklamalarla şaşırtan Blume, "Dilatasyonu cinsel organ yaratmaya çalışma süreci olarak anlatabilirim. Düzgün bir cinsel deneyim yaşayabilmem için gerekliydi. Tatsız bir süreç ama sonunda cinsel ilişkiyi daha az acıyla yaşamayı başardım" dedi.

ameliyati-reddetmis-hem-erkek-hem-de-kadin-15459977_3787_m.jpg

"Artık heteroseksüel bir kadın gibi ilişki yaşayabiliyorum. Kendimle gurur duyuyorum. Rahat ve mutluyum. Kesinlikle ameliyat olmayı reddediyorum. Kendimi olduğum gibi seviyorum." diyen Blume hayatının nasıl değiştiğini anlattı.ameliyati-reddetmis-hem-erkek-hem-de-kadin-15459977_5396_m.jpg

CipraLex

Gümüş Üye
Şimdi aklıma gelen 3 5 10 tane soru var emme. Sanırım sormamak en iyisi...:D

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
ben anlamadım ya şimdi bu ameliyat olmuş mu olmamış mı, neyi başarmış, nasıl başarmış bu üçünü istiyorum :misshonk:

CipraLex

Gümüş Üye
ben anlamadım ya şimdi bu ameliyat olmuş mu olmamış mı, neyi başarmış, nasıl başarmış bu üçünü istiyorum :misshonk:
Sen dilatasyon u biraz araştır ama tıp terimi olarak araştır. İnşaat sektöründe de kullanılan bir terim ama bu konu ile alakası yok..:D

Sanırım işin sırrı dilatasyon dur diye tahmin ediyorum. Gerçi tam olarak cerrahi müdahale sayılmasa da o da sonuçta bir ameliyat. Neyse kafalar karışık...:D

pumpkin

Elmas Üye
Sen dilatasyon u biraz araştır ama tıp terimi olarak araştır. İnşaat sektöründe de kullanılan bir terim ama bu konu ile alakası yok..:D

Sanırım işin sırrı dilatasyon dur diye tahmin ediyorum. Gerçi tam olarak cerrahi müdahale sayılmasa da o da sonuçta bir ameliyat. Neyse kafalar karışık...:D
Aslına bakarsan tam olarak dilasyonu okuduktan sonra kafam karıştı 😬 o kazı çalışması ameliyattan saylanmıyor mu diye şey ettim :misshonk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Fikrimce her ıkı organı da var fakat gelişiminde sorunlar olmuş olabilir

Kendini kadın hissettiği için de baskın yönünün organının gelişmesine destek almiş gibi anladım ben olayı

Fakat hala ıkı organlı

pumpkin

Elmas Üye
Fikrimce her ıkı organı da var fakat gelişiminde sorunlar olmuş olabilir

Kendini kadın hissettiği için de baskın yönünün organının gelişmesine destek almiş gibi anladım ben olayı

Fakat hala ıkı organlı
Ama demiş ki başta sıkıntı yaşıyordum şimdi başardım. Neyi nası başarmış aklımda deli sorular :dyg:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Nası başarmış :misshonk:

nan şu smileyimi de ekliyorsanız ekleyin mesajlarımla vermek istediğim mesajı veremiyorummmmm
Yeterli gelişmemişlikten dolayı acı ve ızdırap yaşarken minik operasyon sonrası güle oynaya devam etmiş ffmfmfkc

pumpkin

Elmas Üye

Promete

Uzaklaştırıldı
Ekli dosyayı görüntüle 3948

Avustralya'da yaşayan Blume isimli genç kadın, toplumun sadece yüzde 1,9'unun sahip olduğu ilginç bir özelliği vücudunda bulunuyor. 16 yaşına kadar kendisini kadın olarak tanımlayan Blume, doktora gittiği zaman hem erkek hem de kadın biyolojik özelliklerinin bir kombinasyonuyla dünyaya geldiğini öğrendi.

Hem erkek cinsel organa hem de kadın cinsel organına sahip olan genç kadın, sosyal medya hesabından bu durumun cinsel hayatını nasıl etkilediği hakkında bilgi verdi. Blume cinselliğin kendisi için acı verici bir tecrübeye dönüştüğünü söyledi. Ameliyatla erkek cinsel organının alınabileceğini söyleyen Blume, kendisini rahatsız etmediği için aldırmamaya karar vermiş.

Ekli dosyayı görüntüle 3949

Yaptığı çarpıcı açıklamalarla şaşırtan Blume, "Dilatasyonu cinsel organ yaratmaya çalışma süreci olarak anlatabilirim. Düzgün bir cinsel deneyim yaşayabilmem için gerekliydi. Tatsız bir süreç ama sonunda cinsel ilişkiyi daha az acıyla yaşamayı başardım" dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 3952

"Artık heteroseksüel bir kadın gibi ilişki yaşayabiliyorum. Kendimle gurur duyuyorum. Rahat ve mutluyum. Kesinlikle ameliyat olmayı reddediyorum. Kendimi olduğum gibi seviyorum." diyen Blume hayatının nasıl değiştiğini anlattı.Ekli dosyayı görüntüle 3950
Partneri cinsel ilişkiye girdikten sonra uykuya dalmamalı.
Hatta ilişki sırasında dikkat et

Johns

Gümüş Üye
Fabrika çıkışlı tüm aksesuarlara sahip hiç elleme garantisi bozulmasın

Üst Alt