Chen

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Chen'i diğer forumdan beri az çok tanıyoruz, hep mesafeyi koruyan ama eğlenmesini bilen yeri gelince güzel espriler ve gözlemlerle beklenmedik bir şey yazıp herkesi güldüren çoğu insan tarafından sevildiğini düşündüğüm güzel bi insan gerçi beni pek ciddiye almıyor ama ben olgun seviyorum.... Neyse o kendini mumya gibi bir şey görüyor, çürüdüm diyor ama bence hala onda iş var peşindeyim.... Neyse sapıklığı bi kenara bırakırsak ben aramızda olmasından mutluyum, foruma da hepimizden çok vakit ayırıp emek veriyor.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Chen'i diğer forumdan beri az çok tanıyoruz, hep mesafeyi koruyan ama eğlenmesini bilen yeri gelince güzel espriler ve gözlemlerle beklenmedik bir şey yazıp herkesi güldüren çoğu insan tarafından sevildiğini düşündüğüm güzel bi insan gerçi beni pek ciddiye almıyor ama ben olgun seviyorum.... Neyse o kendini mumya gibi bir şey görüyor, çürüdüm diyor ama bence hala onda iş var peşindeyim.... Neyse sapıklığı bi kenara bırakırsak ben aramızda olmasından mutluyum, foruma da hepimizden çok vakit ayırıp emek veriyor.
Sen benim minik kalbimsin

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Burda olmamın sebeplerinden biridir Chen.
Beni birakirsan sensiz kalırım ve forumda çok yalnız kalırım açtiğin konular yorumların... Hepsi öksüz kalır

Sanal dünya da olsa ben insanlarin bağ kurduğuna inaniyorum gelirsiniz ve gözünüz arar birilerini. Sen benim gözümün aradiğisin

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Bu taraftan pamuk gibi görünüyor. Ben bile ısındıysam kimse karşısında duramaz herhalde.:))))

S

Serçe

Beni birakirsan sensiz kalırım ve forumda çok yalnız kalırım açtiğin konular yorumların... Hepsi öksüz kalır

Sanal dünya da olsa ben insanlarin bağ kurduğuna inaniyorum gelirsiniz ve gözünüz arar birilerini. Sen benim gözümün aradiğisin
Nazar değmemesi için susuyorum.
Söylemiyorum içimdekileri :d

Özellikle kopya insanların insanı ve ülkeyi boğduğu bu günlerde, ihtiyaç duyulan kendine has kişiliklerden. Mütevazi ve hoş görülü yada henüz yeteri kadar kızdırılamadı.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sevilmek ne güzel duygu Allah im hepinizi ayrı ayrı seviyorum

limonata

Altın Üye
Çok eğlenceli birine benziyor
Tam bir üzümlü kek <3
Uzaktan uzağa sempati duyuyorum

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Çalışkanlığına gıpta ile baktığım biri. Ellerin dert görmesin chenin emi asfdasd

velevki

🎈
Altın Üye
Sevgili Chen şahsına münhasır :) çılgın ve detaylara takılmayan biri olduğunu düşünüyorum. Sevgiler.

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Seni her dinlediğimde, "iyi ki buraya demir atmışım" diyorum. Sesin beni çok etkiliyor, huzur veriyor, sakinleştiriyor.
Özgüvenine, sıcakkanlılığına, samimiyetine, neşene, üzüntünü ifade ediş şekline, vs...
Hayranım.:)

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
kıyamet kopuyor olsa chen hemen foruma girer ve son kez partnerinizi elinden tahrik etmeniz için 15 yöntem konusu açar gibime geliyor...... iyi ki kendisi ve konularıyla buralarda yoksa mal mal birbirimize bakar dururduk.......

chen
:melo:

Son düzenleme:

dinamickaygısız

Platin Üye
Hakkında düşünmüyorum, öyle şeyler diyorsanız öyledir😀

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
seviyorum ben bu kızı ya birini daa seviyom ama onu sölemem :dyg:
koç-yay şeysinden midir bilmiyorum ama kafası gerçekten çok güzel çok ilgimi ve dikkatimi çekiyo.
ama bence çen gerçek değil feyk. sabahın körü gecenin üçü bayramın sabahı demeden hep harıl harıl bize konular üretiyo, 2 tane daha çen olsaydı şurada nolurduuu sanki .s.s bi de yemek yapmayı da seviyo, çamaşır bulaşık yemek derken tüm bunların yanında bi de forumda verdiği 7 gün 25 saat (evet 25) online şeysini nasıl yapıyo bilmiyorum. herkese ve her şeye yetiyo. ya zamanı bükmeyi başardı, ya da uzaylı :honk: allah forumdan eksik etmesin..... biraz da sözlük konusu açsın kenara atsın, ara ara hortlatayım ben :dyg:

Üst Alt