Çete Üyesi Kediler Yeni Mekanlarında

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

View: https://www.instagram.com/reel/C0HiRhnonmt/?igshid=ODhhZWM5NmIwOQ==

@nunu nun polisten kaçan çete kedileri, bu kez yeni yerinde giriş parolasını unutan sarmanı darladı

Sarman ben de çete üyesiyim yalnızca miyav şifresini unuttum dese de çete üyeleri, içimizdeki hain sen olabilirsin diyerek kapıdan içeri almamaya kararlıydı. Tekircan yine de diğer üylere sarmanı tanıyıp tanımadıklarını sordu aralarında uzunca iştişare ettikten sonra karar veremeyen üyeler patisindeki kedi kodunu görmek istedi

Sarman içeri girmekte ısrarcıydı hala yalvarıyor kapıda

Tekircan abi valla Mart yaklaştı akıl kalmadı şifreyi unuttum dese de kimse ikna olmuyor

Fluffy

🐼
Elmas Üye
@nunu çeten yine iş başında

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
ruh hastaları sdkjfhskdjf

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye

View: https://www.instagram.com/reel/C0HiRhnonmt/?igshid=ODhhZWM5NmIwOQ==

@nunu nun polisten kaçan çete kedileri, bu kez yeni yerinde giriş parolasını unutan sarmanı darladı

Sarman ben de çete üyesiyim yalnızca miyav şifresini unuttum dese de çete üyeleri, içimizdeki hain sen olabilirsin diyerek kapıdan içeri almamaya kararlıydı. Tekircan yine de diğer üylere sarmanı tanıyıp tanımadıklarını sordu aralarında uzunca iştişare ettikten sonra karar veremeyen üyeler patisindeki kedi kodunu görmek istedi

Sarman içeri girmekte ısrarcıydı hala yalvarıyor kapıda

Tekircan abi valla Mart yaklaştı akıl kalmadı şifreyi unuttum dese de kimse ikna olmuyor

Valla haberim yok çete lideri mishadan dayak yemekle mesgulum 🤣🤣🤣🤣

Üst Alt