BURÇLARLA MAKARA KUKARA 😁

CaT

🎈
Board Admin
Ay düğümleri kad gad attıydık.
Yükselen burç attık yıldız haritasınıda attım sanki ama hangi başlıktı hatırlamıyom.

O attiklarin dogum haritasi olmuyo mu? Ben bulurum onu, bulmasamda hepsi aklımda 🙈😘

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Karşıma cikti da, dedim yaptırsammi.. sonra senin yaptıkların aklima geldi 🥰 onu ben bi bulayim.. copy yapmam lazım
yo yap gene ya ben bir çok yerden yapıp okuyum kendimle kıyaslamıştım da çok zaman oldu hatırlamıyorum hangi site daha iyiydi diye
Yurt dışı olunca sende kısıtlandım biraz Türkiye seçtiriyor çoğu site almanca bakmayı dene istersen
Yıldız haritasını çıkarıp detayı yorumlayan sitelerde var.

CaT

🎈
Board Admin
yo yap gene ya ben bir çok yerden yapıp okuyum kendimle kıyaslamıştım da çok zaman oldu hatırlamıyorum hangi site daha iyiydi diye
Yurt dışı olunca sende kısıtlandım biraz Türkiye seçtiriyor çoğu site almanca bakmayı dene istersen
Yıldız haritasını çıkarıp detayı yorumlayan sitelerde var.

Tamam yapayim, birde almanca da ne diyor... yorumlamasini sen kadar iyi yapamam ama senin dediklerinle karsilastiririm.. konu bu arada ay düğümlerindeydi :) buldummmm

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Tamam yapayim, birde almanca da ne diyor... yorumlamasini sen kadar iyi yapamam ama senin dediklerinle karsilastiririm.. konu bu arada ay düğümlerindeydi :) buldummmm
KAd burcun ile gad burcunu google yazıp bakadabilrisin çıkıyor.(kad aslan gad kova gibi)
Benimkiler doğruydu baya bu arada şaşırıyor insan ya tuhaf bir şey.

CaT

🎈
Board Admin
KAd burcun ile gad burcunu google yazıp bakadabilrisin çıkıyor.(kad aslan gad kova gibi)
Benimkiler doğruydu baya bu arada şaşırıyor insan ya tuhaf bir şey.

Ben yükselenimi yeni öğrendim, saat kac oldugumi sen sorunda ögrendim, ögrenecek cok seyim var sanirsam.. bu alanda kendimi biraz gelistirsem baya isime yarayacak sanirim.. bi eve döneyim de bunlari ele alayim @nunu Cum...

Üst Alt