BURÇLARIN ENLERİ

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
En çok sevilen burç hangisi?
En sevilen burç aslan burcu olarak bilinir. Bu burcu taşıyan ve sahip olduğu şöhretle dikkat çeken çok fazla ünlü sanatçıdan bahsedilebilir.

En merhametli burç hangisi?
Yengeç burcu insanları, dünya üzerindeki tüm merhameti ve vicdanı bir araya getirmeye çalışanlardır.

En duygusal burç kim?
En duygusal burç balık burçları, ruhsal yönleriyle ve duygusal bağlarıyla insanları etkilerler. Aynı zamanda en duygusal burç balıktan sonra yengeç olarak bilinir.

En cesaretli burç hangisi?
KOÇ: Cesaretli ve denemekten korkmayan girişimci ruhlar denilince akla ilk onlar gelir.

En yalancı burç hangi burç?
TERAZİ BURCU: Yalan söyleme konusunda kabiliyetli olan teraziler, size yalan söylerken onları yakalamakta zorlanacaksınız çünkü sempatik yapısı ve gülen gözleri nedeniyle ondan böyle şeyler beklemeyip, yanılacaksınız.

En tembel burç hangisi?
Kova burcu sonra ise “tembel” olmakla suçlanan yengeç burcu geliyor.

En güvenilir burç hangisi?
Boğa burcu, astrolojide en güvenilir burç olma özelliğini taşımaktadır. Boğa burçları, söyleyecekleri sözleri direkt olarak karşısındaki kişiye aktarır. Arkadan dolanma huyları yoktur.

En dürüst burç hangi burç?
Yay, en dürüst burçtur. Çevrelerindeki insanlara karşı açık ve dürüsttürler hatta çok fazla dürüsttürler. Bu sebeple karşı taraftan da aynı şeyi beklerler. Aldatmaya hiç tahammülleri yoktur ve kendilerine yalan söylendiğinde anında anlarlar.

Hangi burç Neşeli?
İKİZLER: Tam bir ortam insanı olan İkizler hem gülmeyi hem güldürmeyi çok severler.

Hangi burç karamsar?
En karamsar burçları ele aldık. Akrep: Her şeye şüpheci yaklaşan Akrepler, kontrolcü olmaktan her durumda kötüyü ve riskleri düşünür. Negatif duygular Akrebi bir türlü bırakmaz.

Hangi burç en titiz?
Her şeyde titiz olan mükemmeli yakalamaya çalışan Başaklar listenin 1. Sırasındalar.
Düzen ve temizlik onlardan sorulur.

Hangi burç en inatçı?
Oğlak burçları hayatlarındaki her şey üzerinde otorite kurmaya bayılırlar. “Keçi inadı var bunda, keçi gibi inatçı!” dediğiniz her insan Oğlak burcu çıkabilir.

Nobody

Teknik Admin
En çok sevilen burç hangisi?
En sevilen burç aslan burcu olarak bilinir. Bu burcu taşıyan ve sahip olduğu şöhretle dikkat çeken çok fazla ünlü sanatçıdan bahsedilebilir.
Seviyosanız söyleyin

alcatraz

🍻
Moderatör
Oğlak burçları hayatlarındaki her şey üzerinde otorite kurmaya bayılırlar. “Keçi inadı var bunda, keçi gibi inatçı!” dediğiniz her insan Oğlak burcu çıkabilir.
İş inada binerse hele ki sinir inadına vay halinize :T:

Yükseleni Aslan olan delici bir balık erkeği olarak bütün enleri üzerimde apolet gibi taşıdığımi belirtmeme gerek yok zaten parıldiyordur. 😜

• Wow
Tepkiler: CaT

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Sevmez misin tembellik yapmayı keyif yapmayı ya
Uzanıcan böyle dert yok tasa yok
Ben forum içinde cümlelerin sonuna emoji koymayı üşenen biriyim. Var gerisini sen düşün.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ben forum içinde cümlelerin sonuna emoji koymayı üşenen biriyim. Var gerisini sen düşün.
Kova kankilerim var biraz tahmin edebiliyorum 🤣🤣🤣
Bende miskinlik yapmayı severim o yüzden 🤣🤣🤣

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Hangi burç karamsar?
En karamsar burçları ele aldık. Akrep: Her şeye şüpheci yaklaşan Akrepler, kontrolcü olmaktan her durumda kötüyü ve riskleri düşünür. Negatif duygular Akrebi bir türlü bırakmaz.

Valla bu benim için doğru diğer akreplerede sormak lazım 😯😯🚬🚬
@döngüsel
@Lafebesi
@Zen
İyice forumu ele geçirdik he 4 akrep üye olduk vay be 🤣🤣🤣
🦂

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Hangi burç karamsar?

@döngüsel
@Lafebesi
@Zen
🦂
tedbirli olmak iyidir dimi cjshdj ondan yani yoksa çok neşeliyiz cndnfb

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Hangi burç karamsar?

@döngüsel
@Lafebesi
@Zen
🦂
Doğru diyor nunu. Fazlasıyla doğru, kendimizi sokup sokup duruyoruz, zehrimizi içimize akıtıp akıtıp öldürüyoruz. Bir de bencil derler, durup hiç düşünmeden...

Ayyy neyse!

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Doğru diyor nunu. Fazlasıyla doğru, kendimizi sokup sokup duruyoruz, zehrimizi içimize akıtıp akıtıp öldürüyoruz. Bir de bencil derler, durup hiç düşünmeden...

Ayyy neyse!
Bence iyi niyetliyiz ve bu o kadar suistimal ediliyor ki bir noktada artık herşeyden şüphe eden birine dönüşüyoruz.

Dışarıdan bakınca hiçte anlaşılmayan fırtınalarla yaşıyoruz.
Ben hep diyorum bu yüzden en büyük düşmanım kendim.🤣🤣

CaT

🎈
Board Admin
@nunu Benim yükselim neydi unuttum djdjdjs

Üst Alt