Breaking Bad

TAYYAR

Maskot
breaking-bad-filmi.jpg

50 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White evini geçindirebilmek için bir oto yıkamacıda ek iş yapmaktadır. Mütevazi bir yaşam süren White'ın ucuz bir evi, ucuz bir arabası sıradan bir hayatı vardır. Bir gün ileri derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Artık kalan ömrünün süresini tahmin etmektedir.
Kalan ömrünü nasıl yaşayacağını düşünerek vakit kaybetmek yerine öldükten sonra karısının ve engelli oğlunun düzgün bir hayat yaşayabilmesi için bir çözüm yolu aramaya başlar. Tek kullanabileceği zekası ve kimya bilgisidir. Sokak aralarında uyuşturucu satan eski öğrencisi Jesse Pinkman'dan yardım ister. Walter White, kısa süre içinde inanılmaz bir değişim gösterecek ve olaylar hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

feveran

haz.
zor beğenirim. bu diziyi beğenmiştim.

Dizi bitirme problemi yaşayan ben, bu diziyi bitirdim
Güzel izlenesi bir dizi

feveran

haz.
bu dizi değil yauw baska bişey bu. İçerisinde mantık hatası barındırmıyor bir kere hepimizin hayatı bile onlarca mantık hatası barındırırken. Ayrıca olayın psikolojik boyutu da var aile babası sönük bir adamın bir suç makinesine dönüşüm süreci ve seyircinin de bunu bölümler geçtikçe kabul etmesi, şaşırmaması büyük bir oyunculuk ve senaryo başarısı.

feveran

haz.
Biliyor musun ilkokul arkadaşım bana dexter diyor o diziden dolayı
Ve ben yıllardır izlicem izlicem izleyemedim bir türlü
Kimmiş bu dexter ben niye dexter ım
Kafamda deli sorular

dexter, insancıl duygudurum özelliklerine haiz olmayan kendi değer ve adalet yargılarını belirlemiş ve ona göre yaşamını şekillendiren, Gündüzleri normal insan rolüne bürünüp geceleri kendince şehrin adaletini sağlamak için avcılık yapan nevi şahsına munhasır bir kişi.

ayrıca bir ayakkabı markası var adanada sıkça giyilir. Rahattır.

seç birini hahah

dexter, insancıl duygudurum özelliklerine haiz olmayan kendi değer ve adalet yargılarını belirlemiş ve ona göre yaşamını şekillendiren, Gündüzleri normal insan rolüne bürünüp geceleri kendince şehrin adaletini sağlamak için avcılık yapan nevi şahsına munhasır bir kişi.

ayrıca bir ayakkabı markası var adanada sıkça giyilir. Rahattır.

seç birini hahah
Umursamaz, nevi şahsına munhasır olduğum için mi dexter oldum acaba

Çikolata kokan ayakkabı değil mi, gençliğimde hep gereksiz pahalı görmüşümdür onu

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Biliyor musun ilkokul arkadaşım bana dexter diyor o diziden dolayı
Ve ben yıllardır izlicem izlicem izleyemedim bir türlü
Kimmiş bu dexter ben niye dexter ım
Kafamda deli sorular

Breaking Bad'i izlemediğim için herhangi bir kıyaslama yapamayacağım ama Dexter benim en sevdiğim yabancı dizilerden bir tanesi, yüksek işlevli sosyopat bir kimse küçük yaşta annesinin ölümüne şahit olunca bilinç altında oluşan sorunlardan dolayı kendini kaybetmiş bir halk kahramanı herkes gibi Dexter'de acıkıyor ama onun açlığı herkes gibi değil işte o insanları öldürmediği sürece sakin kalamıyor..

Bakınız Dexter konusu; Dexter bence gayet izlenilesi bir dizi final'i berbat olsa da genel olarak güzel bir diziydi.

Breaking Bad'i izlemediğim için herhangi bir kıyaslama yapamayacağım ama Dexter benim en sevdiğim yabancı dizilerden bir tanesi, yüksek işlevli sosyopat bir kimse küçük yaşta annesinin ölümüne şahit olunca bilinç altında oluşan sorunlardan dolayı kendini kaybetmiş bir halk kahramanı herkes gibi Dexter'de acıkıyor ama onun açlığı herkes gibi değil işte o insanları öldürmediği sürece sakin kalamıyor..

Bakınız Dexter konusu; Dexter bence gayet izlenilesi bir dizi final'i berbat olsa da genel olarak güzel bir diziydi.
Resmen breaking bad içinde dexter reklamı yapıyoruz
Bence dexter ayrı bir konuyu hakediyor
Sonuçta o kadar dexter lakabım var

Bel far niente

Altın Üye
Resmen breaking bad içinde dexter reklamı yapıyoruz
Bence dexter ayrı bir konuyu hakediyor
Sonuçta o kadar dexter lakabım var

Zaten Dexter'in konusu mevcut, linkini attım üstteki mesajda ama fark edemedin anlaşılan...................................... Bu kadar dikkatsizlikle tabi ki pabci de adam vuramazsın, bizde kimlerle savaşlara katılıyoruz...

Zaten Dexter'in konusu mevcut, linkini attım üstteki mesajda ama fark edemedin anlaşılan...................................... Bu kadar dikkatsizlikle tabi ki pabci de adam vuramazsın, bizde kimlerle savaşlara katılıyoruz...
Omg :eek:
Ben nasıl bir dikkatsizim ki o linki göremedim
Bana da yazıklar olsun

Yalnız lütfen rica ediyorum seninle adam öldürme oranlarımız aynı😒
Ve ben kaç kere seni kurtardım 🧐

Bel far niente

Altın Üye
Omg :eek:
Ben nasıl bir dikkatsizim ki o linki göremedim
Bana da yazıklar olsun

Yalnız lütfen rica ediyorum seninle adam öldürme oranlarımız aynı😒
Ve ben kaç kere seni kurtardım 🧐

Adam öldürme oranlarımız aynı mı? jfksjshff ben senin hiç adam öldürdüğünü görmedim ki ? jggjdjdjdjd
Evet sen beni bayağı kurtardın ona hiç sözüm yok, ne zaman dara düşsek hep koştun...

Adam öldürme oranlarımız aynı mı? jfksjshff ben senin hiç adam öldürdüğünü görmedim ki ? jggjdjdjdjd
Evet sen beni bayağı kurtardın ona hiç sözüm yok, ne zaman dara düşsek hep koştun...
Ben kıyamıyorum demek ki öldürmeye 😜

Benim amacım kurtarıcı olmak 🤓
Medicine Medicine diye beni çağırabilirsin

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt