Bir Anını Anlat

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
ANIII hıhıımm şimdi diğer konuda papağanımdan bahsettik bahsettik aklıma geldi hemen anlatayım.
sdss.jpg

Denize gittik biz bazen plaja değilde kayalığa gideriz derinde yüzmeyi severiz. EEee Bir deniz kırlangıcı kanadı indinmiş uçamıyor susamış güneşte çarpmış yarı baygın kayalıklarda mahsur kalmış.
Su içirdik bu çocuğa biraz kendine geldi falan ama yok uçamıyor hıhım.
Koocaman plaj çantam var omuzdan tahta halkalı olanlardan.. alırsın deniz kırlangıcını çantaya oturtursun münübüse binip eve götürür hamsi ile besler, leğende yüzdürürsün :D
sdfg.png
Benimle aynı odada uyudu hep sabah elime koşup bakıyordu hamsi var mı diye en çok o komiğime gitmişti. Bi kap suyu vardı basladı yıkanmaya benim cücüde yıkanmayı çok sever sen git deniz kırlangıcının yanına yıkaanmaya çalışşş Deniz kırlangıcı benim papağanı ağzına al yemeye çalış ben deniz kırlangıcını tuttum sallıyorum cücü düşsün diye bir yandan çığlık kıyamet bütün apartmanın aklını aldım neyse ki kurtardım cücüyü...
E bir daha aynı odada tutmadık ikisini :(
Bu çocuk 10 15 gün sonunda iyileştiğini düşünüp odanın kapısında sürekli bekledi ve açtım evin kapısının yolunuda ezberlemiş kendi kendine pıtı pıtı yürüyüp bahçeden bir güzel havalandı süzüle süzüle uçuşuna baktım arkasından. :kalp:

• Saril
Tepkiler: -a-

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Bigun dedim kalkip cay yapayim. Usendim...

ConteS

👑
Gümüş Üye
çaydan devam edeyim o zaman

orta son da bütün sınıf bir karar almıştık veda partimizi gece klübünde yapacaktık alkoller müzikler sabaha kadar eğlenecektik güya
branşı din kültürü olan rehberlik hocası planımıza çomak sokana kadar öyleydi en azından .))
bir kaç sınıf toplanıp piknik yapacaktık haliyle planlarımız suya düşmüş idi .))

bizim sınıfta 4 kişilik fırlama bir grubumuz vardı pikniğe biraz geç gelmiştik çantamızda biralar vardı
arkadaşlardan biri biraları açıp çay görüntüsü vermek için termosa döktü
kafaya koymuştuk o bira içilecekti .d
biz çayı kupalarla içiyorduk dışarıdan bakıldığında içi görünmüyordu ama bizden başkalarının cam bardakla içeceğini kestirememiştik hatta bizden başkasının o termostan içeceğini tahmin edememiştik .) zaten ortada 4 tane termos vardı diğer termoslarda ki çaylar bitince bizim termosa yöneldiler rehberlik hocası bardağına doldurduğunda anlaşılmıştı her şey .) sonrası çok karışık ama ben olaydan yine kendimi sinsilik yapıp sıyırmıştım .d

plaj?

Biggie

Özel Üye
2010lu yılların başında liseden arkadaşlar ile yumurtalık'a denize gitmiştik. Oradaki kiralık evlerde kalma planı ile gün boyu takıldık filan. Ama ibbbbne görevli bize ev veremeyeceğini söyledi, hal böyle olunca plajda uyuyalım dedik. 3 arkadaş + birader ile ahraz gibi plajda uyuduk daha doğrusu uyumaya çalıştık çünkü müthiş soğuktu, salak gibi ıslak havlulara sarıldık. Gece 3 gibi kimse kimseye ses etmese de herkes uyanıktı. Sabaha kadar plajda eseledigimiz çukurda bir şeyler yakarak ısınmaya çalıştık. Baya boktan bir geceydi. Ama 6 aydır konuşmadıgımız birader ile barışmama vesile olduğundan iyi ki diyorum yine de.

Kol saati

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Recai abim steril adamdır ;)

@Nepenthe nin kıllı ama steril Recai Ustası bana bir anımı hatırlattı

Hatırlamıyorum sizinle paylaşmış miydim bunu

Resim hocamız vardı yaşlı bir adam epey yaşlı...
Ya da o zamanlar ben genç olduğum için gözüme yaşlı geliyor olabilirdi

Adamın sapık olduğuna büyüdüğümde kanaat getirdim tabii o zamanlar eşek kadar insanlar küçük kızlara sarkmazdı ya da bu duyulmazdı... Biz de bilmiyorduk böyle şeyler hayatın 💩 püsürü İnternet yayıldıkça yayıldı

Okul giriş saatlerinde parkta görse yanımıza yapişir çıkış saatlerinde peşimizden gelir

Bize ilginç pozlar verdirip resmimizi çizerdi... Sınıfa da çizdirirdi ee tabi çok memnundum kalem oynatmadan dersten yüksek puan alıyorsun off ne havalı jfjddj çünkü kendimi çizemem sonuçta

@Nepenthe nin kıllı ustasından buraya nasıl geldik adamın adını hiç hatırlamıyorum ama ağzımızın içine kadar girip konuştuğu için ziftleşmeye başlamış plaktan adeta yamalı asfalt olmuş dişlerini kıllı bedenini bıyıklarını hatırlıyorum inanılmaz sararmıştı ve parmakları sigaradan renk atmıştı...

Hayatımda ilk kez o kadar karişik ve sararmış biyiklar görmüştüm hasta sanıyordum elleri titriyordu meğer kızlara yaklaşınca oluyormuş bu da öyle bir anı hatıra sandığımdan çıktı... İnşallah ölmüştür

Ben de yeni kelime olarak bıyık seçtim hikayesi olan paylaşsın oyun devam etsin

Alice

Gümüş Üye
Ben de yeni kelime olarak bıyık seçtim hikayesi olan paylaşsın oyun devam etsin

Okul yıllarında bıyık kesme kuralı vardı. Bir erkek öğrenciye hocalar kızmış artık disipline alacaktı sürekli uyarı aldığı halde kesmiyor diye...

Babam kızıyor bıyıklarıma jilet dokundurmam diye ağlamıştı :)

Jilet

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Az once tv de radyo reklami vardı. Gaziantep 90.2 falan yaziyordu. Ben de valideye kos anne gaziantepde deprem olmus dedim 10 saniyelik uzuntuden sonra reklam oldugunu anlayip bana terligi firlatti ajsnbsbsbsbbshsbshs

Üst Alt