Bilal Hancı özür diledi

Cherry

Platin Üye

2021 yılında evlendiği Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı'nın başka bir kadınla öpüştüğü görüntüleri ifşa eden fenomen Esin Çepni, konuk olduğu programda ağladı. Çepni'yi izleyen Hancı ise programa çiçek gönderdi ve özür diledi. Hancı, Çepni ile 19 Temmuz'da boşandıklarını görüntülerin de ilerleyen günlerde çekildiğini belirtti.​

Bilal Hancı özür diledi

İki yıl önce evlendiği, YouTube’da yayın yapan Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı’nın bir gece kulübünde kadınla dudak dudağa görüntülerini Instagram hesabından yayınlayan Esin Çepni, bugün konuk olduğu olduğu magazin programında gözyaşlarına boğuldu. Çepni’yi izleyen Hancı ise sunuculara attığı mesajda evliliklerinin 19 Ekim’de bittiğini, görüntülerin de daha sonra çekildiğini belirtti.

“19 EKİM’DE BOŞANDIK”

Sunuculara mesaj gönderen Bilal Hancı şu ifadeleri kullandı:

* İki gündür böyle bir olayla eşim Esin ve sizleri meşgul ettiğim için çok üzgünüm. Üç yıldır Esin’le birlikteliğimiz vardı bunun bir yılı sevgili iki yılı da evlilikle geçti. Geçen sene de bir sürece girmiştik ancak sevgi bağımız olduğunu düşünerek tekrar bir araya geldik. Barıştıktan sonra sorun yaşamadan bugünlere kadar geldik. Bir süredir ise boşanma sürecindeydik. 19 Ekim Perşembe günü anlaşmalı bir şekilde davamız görüldü ve hakim boşanma kararımızı verdi. Ancak usulen karar henüz kesinleşmemişti.

* Paylaşılan görüntüler bu tarihten sonra bir gece mekanında alkolün etkisiyle yaptım. Kesinlikle bu görüntülerin bana yakışmadığını, asla yapmamam gerektiğini biliyorum. Gerek Esin’e gerek ailesine gerekse sizlerin karşısına böyle çirkin bir görüntüyle çıkmak istemezdim. Hayatıma çok dikkat ettim ve eşime en ufak bir dedikodu dahi duyurmadan bir evlilik yürüttüm. Boşanma sebebimizi hiçbir şekilde ihanet ya da aldatmaya dayalı değildi. Evliliğimiz içinde mutsuzluk vardı bu yüzden ayrıldık. Esin de kararıma saygı duydu. Öncelikle Esin’den, ailesinden, arkadaşlarından, kendi ailem, arkadaşlarımdan ve Türk halkından çok özür dilerim. Yaşattığım bu durumdan dolayı çok üzgün ve pişmanım.

ÇİÇEK YOLLADI

Bilal Hancı bir de eşine program esnasında çiçek gönderdi. Çiçekte “Sevgili Esin, öncelikle sana, ailene ve sevenlerine böyle bir durum yaşattığım için çok üzgün ve pişmanım. Keşke yaşanmasaydı çok özür dilerim” notu yazıyordu.

esin2-e1698758297977.jpeg

Frenk

Altın Üye
Reklamın iyisi kötüsü olmaz

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Boşanmadan sonraki gece bile olsa vakit kaybetmemiş gece klubüne gidip kutlamış bir de

***alkolün etkisi ile öyle şeyler olabilir ona diyecek sözüm yok

Alice

Gümüş Üye
Hiç tanımadığım biri

Üst Alt