benle ilgilenin

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Food Drink Nutella GIF

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye

pumpkin

Elmas Üye
benim neyim sorunsuz geçmiş de o geçsin bakalım yarın nasıl bir macera bekliyordu beni :honk:

arkadaşlar diş eti çekilmeniz falan varsa ihmal etmeyin ben bir miktar ettim bişe olmaz dedim kök görünüyor artık :honk: işin uzmanı hekim bulmak da zor, paranla bile rezil olamıyorsun öle bi sistem :honk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
benim neyim sorunsuz geçmiş de o geçsin bakalım yarın nasıl bir macera bekliyordu beni :honk:

arkadaşlar diş eti çekilmeniz falan varsa ihmal etmeyin ben bir miktar ettim bişe olmaz dedim kök görünüyor artık :honk: işin uzmanı hekim bulmak da zor, paranla bile rezil olamıyorsun öle bi sistem :honk:
Çikolatam önerim üniversite hastaneleri Umarim işinin ehli bir uzman Dr bulmuşsundur

Çok geçmiş olsun bize kocaman gülüşlerini göstereceğin günlerin olsun

pumpkin

Elmas Üye
Çikolatam önerim üniversite hastaneleri Umarim işinin ehli bir uzman Dr bulmuşsundur

Çok geçmiş olsun bize kocaman gülüşlerini göstereceğin günlerin olsun
açıkçası randevu alma girişiminde bile bulunmadım kaç ay sonrasına randevu verirler acaba diye :honk: özelde bile 2 hafta önce oluşturuldu randevum, ikinci görüş alacak doktor randevusu bile bulamadım :honk: nası bi simülasyonun içine düştüm yarın bu saatlerde görücez :honk:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
açıkçası randevu alma girişiminde bile bulunmadım kaç ay sonrasına randevu verirler acaba diye :honk: özelde bile 2 hafta önce oluşturuldu randevum, ikinci görüş alacak doktor randevusu bile bulamadım :honk: nası bi simülasyonun içine düştüm yarın bu saatlerde görücez :honk:
Ben de yirmilik dişim için bir türlü bulamıyordum diye özele şeaptim

Baytardan farkı yoktu
Sonra torpille ünv. Hastanesinden randevu aldirttim elimiz ayağimiz uzun... Kdjdj

pumpkin

Elmas Üye
arkadaşlar dün ameliyat oldum
bugüne kadar yaşadığım tüm fiziksel acılar bi yana şu an yaşadıklarım bir yana .s.s
ağzımda kaç tane dikiş var bilmiyorum .s.s
ben bir diş için yapacaklar sanıyordum, alttaki ön dişlerin tamamını köklerine kadar ayırdılar yorgan diker gibi içten dışa dıştan içe çentikler attılar. sonra üst damaktan o alanı kapatacak 3-4 cm eti (deri diyemiyorum zira dilim gittikçe derinliği hissediyorum) kesip oradaki dikişlere tutturdular. 1.5 saat sürdü o arada anestezi etkisi geçip durdu takviye yaptılar. en son damağı diktiler ama kapatacak bişey yok dilim dikişlere takılıyor. alt tarafı ön ve arka kısmını sakız gibi bişeyle kapattılar o yüzden operasyon alanını göremiyorum. ağzımı tam açamadığımdan damağı da göremiyorum ama çok yoğun bir kanlanma var o alanda. zaten dudaklarım falan oruç tutarkenki gibi kurudu, kenarlarında kurumuş kanlar falan var kendimi vampir gibi hissediyorum .s.s şu an buz tedavisine devam ediyorum. ağrı kesici etkili ama 4-5 saatte geçiyor etkisi. haliyle bir şey yiyemiyorum acımdan ölüyorum şu an .s.s çorbayı suyu pipetle içiyorum. gargara yapmaya cesaret edemiyorum çok ciddi acı çekecekmişim gibi geliyo. zaten tüküremiyorum alt çeneye o sakız gibi şeyi tutturdukları için destek alamıyorum. birazdan kendimde o gücü bulabilirsem eczaneye gidip serum alcam. onunla antibiyotik karıştırıp gargara yapmam lazım ağzıma. tüm bunlar olurken tabi yine her zamanki gibi tek başımayım. yalnızlık çok kötü bişe ya .s.s

pumpkin

Elmas Üye
saolun arkadaşlar, evet zoru atlattım şimdi sırada daha zor günler var :honk:

olsun üzülmeyelim, milyon dolarlık gülüşlerin de bi bedeli oluyor sonuçta :torpu:

pumpkin

Elmas Üye
neyse hadi biraz da benle ilgilenelimm :dyg: :honk:

Üst Alt